Şimdi Ara

Hiç böle bi Vidio izledinizmi Greece -- Morgan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
5.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sende kusura bakma ama Vigor un dahane olduğunu bilmiorum full +3
  • bende görmüştüm
  • vigorun ne olduğunu bilmiyosan soyleyeyim o kullandığım mor pota vigor denir ayrıca 70 lvl birinin vigoru bilmemesi de garip helede ice bladeyi yencek tecrubesi olan birinin

hp kaç k?:D buda lazım bişeyler dusunuyorum gelecekle ilgili:D
  • zeballah zaman kaybısın.
  • hahahhahahhaha ne oldu gercekler acımı geldi.benimde charım int her zmanda överim int i ama gercekleri soylemek lazım sen bu adamı vigor kullanarak yenmişsin
  • yoo hiç alakası bile yok.Herkez Gerçeği bilior herkez.Senin gibi mallar çıkıor bole yazı yazıor.Ltf...Yaşın kadar konus
  • ben orda gördüğümü söyluyorum isteyen inanır isteyen inanmaz tam ekranda izlediğinde vigor kullanıldığı gözüküyo ayrıca yaşım kadar konuşmakla ne alakası var.yaşımda 20 istediğim gibide konuşurum yazdıklarım forum kurallarına aykırı deilki kimseye hakaret filan etmiyorum gördüğümü söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebellahh -- 10 Ekim 2006; 23:53:34 >
  • Neden herkes vigoru bir hile olarak kabul ediyor?
    bende guilddeki intlerle pvp yaparken hep vigor kullanıyorum
    eğer kullanmazsan yatarsın ki ztn bi eziğiz gerçi ben 39 ken arkta 40 tı
    bende 3860 fln can var o bana nukeyle 1700-1800 vuruyor
    medium pot kullanıyorum 1k can dolduruyor yani vigorsuz yatırıyorum
    VİGOR A HİLE GÖZÜYLE BAKMAYIN HİLE OLSAYDI ADAMLAR OYUNA KOYMAZDI!!!
  • vigor u kullan thieflik yaparken hiç lafım yok yada pvp de karşındakide kullansın onada lafım yok ama sadece sen kullanırsan hiledir 2 kat fazla hp basıyosun demektir.eger morganın pvp sinde blade vigor kullansaydı yatmazdı cunku morgan cok fazla donuyodu dusunun o arada bladenin basacağı vigor u o zman sabaha kadar surerdi pvp
  • Kardes susarmısın Terbiyemi bozmak istemiorum senin yüzünden.Vidioyu izle sonra Konus Vigor warmı yokmu diye sonrada Kaybol.
  • Ya bu oyundaki Blader Vigor'da kullansa Nukleer HP basıcı çıkarıp yine kullansa hiçbir halt yiyemez...Cold Blade böyle rezil oynandığı sürece her zaman ezik kalmaya ve ezilmeğe mahkumdur ne yazık ki...
  • nie bozacan terbiyeni be yalann deilki ben izledim hem 1 kere deil defalarca izledim tam ekranda izlerken farkettim vigor kullanıyosun.ne dersen de tam ekranda izleyen herkes farkeder bunu daha diecek bi lafımda yok
  • kİMSE KIRILMASIN ALINMASIN AMA BENCEDE VİGOR KULLANMIŞSIN.GAYET AÇIK VE NET BELLİ OLUYOR VİDEODAN.NEDEN REDDETTİNKİ ONA ŞAŞIRDIM.KULLANMIŞ OLABİLİRSİN.BEN GERÇİ PVP DE VİGORA KARŞIYIM AMA NEYSE.SAYGILAR.
  • Gülesim gelior walla bide Vigor diosunuz ne derseniz deyin ama ısrarla ben Vigor kullanmadığımı dile getirorum siz ne derseniz deyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORD_WESTSIDE

kİMSE KIRILMASIN ALINMASIN AMA BENCEDE VİGOR KULLANMIŞSIN.GAYET AÇIK VE NET BELLİ OLUYOR VİDEODAN.NEDEN REDDETTİNKİ ONA ŞAŞIRDIM.KULLANMIŞ OLABİLİRSİN.BEN GERÇİ PVP DE VİGORA KARŞIYIM AMA NEYSE.SAYGILAR.

ya şimdi herkes vigor kullanmış dioyor sende diyorsunda ben izledim hiç mor bişe göremedim yani acaba sizin gördüğünüz mp ve hp potun aynı anda basılmasıyla oluşan renk olabilir
    ya bide ben baktım skill bar a hiç vigor yok gören varsa sölesin skill barda yoksa nası baıyo bu arkadaş?

edit: tmm şimdi bir kez daha izledim ve vigoru gördüm ama çok garip bişe war şimdi mp ve hp potlar autoda ve skill barda vigor yok bu adam nasıl basıyor bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuri Alço -- 11 Ekim 2006; 16:31:22 >
  • şöyle kullanıyor:auto potta hp yerine vigor mp yerine mp ve skill barada hp potu koyuyor videoyu baştan izle hp pota kendisi basıyo vigorda auto pottan basılıyo.
  • ya yürü git kendi kafandan uyduruk şeyler uyduruosun.
  • sadece ben desem nesede bak benden başka 2 kişide kullandı dio kafamdan uydurduğumda yok ii izleyen herkes bunu görür.inkar etmene gerek yokki kullandıysan kullandım de.bana göre vigor pvp sırasında hile bende bunu soledim.
  • ewt sade 2 kişi o kadar kişi izledi we gordu.?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.