Şimdi Ara

Hiç böle bi Vidio izledinizmi Greece -- Morgan (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
5.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Morgan charını bilirim ev arkadaşımın 69 lvl ken şu anki sahibine sattığı char...
    çok iii bildiğim bir char çünkü ben kendi charımı kasmadığım zamanlarda arada Morganla pvp v.s yapardım
    blader ile videosu şaşırtıcı ( o nebiçim bir blader )
    Morganın master skilleri sanırsam en son 61 de maxtı 1 ay önce...
    ve şunu söleyeyim kendi skillerine eşit bir bladerı akşama kadar nuke atsa öldüremez...
    karşısındaki adamın noobluğu blader ları rezil etmiş

benim elimde 70 lvl str blade fire ve 70 lvl nuker 2 char var
    yani oyundan anlamayan birisi değilim

___mua___ ,varsa greece de Türk oyunculardan pvp yapmak isteyen pm atsın yeter...

bicheon 68 max
    fire 68 max
    lighting 68 max
    cold 68 max ( sos 64+5 sword ____ 64+7 br 20 kalkan )

• vay darkmage im gelmiş :D hoşgelmiş... bir üst mesaja da ahaha :D
  • sos +5 br 20 7 kalkan ah bi som um olsa beaw
  • **** yazan yere ne yazıcaz.Sayfa görüntülenemiyor diyor.
  • hemenpaylas yazıcaksın
  • olmadı =) h e m e n p a y l a s yazcan arada bosluk yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: ___mua___

Morgan charını bilirim ev arkadaşımın 69 lvl ken şu anki sahibine sattığı char...
    çok iii bildiğim bir char çünkü ben kendi charımı kasmadığım zamanlarda arada Morganla pvp v.s yapardım
    ve şunu söleyeyim kendi skillerine eşit bir bladerı akşama kadar nuke atsa öldüremez...

___mua___ ,varsa greece de Türk oyunculardan pvp yapmak isteyen pm atsın yeter...

bicheon 68 max
    fire 68 max
    lighting 68 max

64+7 br 20 shield güzelmi$...

quote:

bu ise bana biraz saçma geldi...aynı lvl'de kar$ıdaki sos ve üstü garment giymediği surette 2 nuke ve 1 weapon skill'i ile çok rahat yatırır..eğer yatıramasaydı zaten hiçkimse full int spear seçmezdi...ki benim gördüğüm iyi full int spear'cıların çoğu çok rahat blade kesebiliyorlardı..blade +7 ve üstü silah olmadığı surette çok hikaye bir build...hele cold blade ise hikayeden masala dönü$ür

• güzel video

ilk çaln müzik nedir bilen varmı?
  • elinize sağlık güzel b i video olmuş valla
  • Thrice-Of Dust and Nations
  • guzzel paYlaşım için saĞol
  • BU MORGAN SAVASMASINI BİLMİOR... OTEKİ BLADER DA SAVASMASINI BİLMİOR...

STR vs STR SAVASI GİBİ 2 NOOB OYNUYORLAR ISTE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yufusgs -- 8 Kasım 2006; 13:29:17 >
  • ahaha yusufgs lvl20 charla pvp yapmaya benzemez bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dragon_Rider

quote:

Orjinalden alıntı: ___mua___

Morgan charını bilirim ev arkadaşımın 69 lvl ken şu anki sahibine sattığı char...

bicheon 68 max
    fire 68 max
    lighting 68 max

64+7 br 20 shield güzelmi$...

quote:

bu ise bana biraz saçma geldi...aynı lvl'de kar$ıdaki sos ve üstü garment giymediği surette 2 nuke ve 1 weapon skill'i ile çok rahat yatırır..eğer yatıramasaydı zaten hiçkimse full int spear seçmezdi...ki benim gördüğüm iyi full int spear'cıların çoğu çok rahat blade kesebiliyorlardı..blade +7 ve üstü silah olmadığı surette çok hikaye bir build...hele cold blade ise hikayeden masala dönü$ür

+1.
    70 full int nuker charım var. Full farmlı. 7500k hp, protector set vs vs. %112 magical %64 phy balance.
    Eşit lvl bladerlerle savaşım karın ağrısı oluyor genelde. Elinde çok extrem bir silah yoksa beni kesemiyorlar.
    Düşür batır savaşı şeklinde sürüyor pvp miz ve iki kere ardı ardına düşürürsem yerden kalkamıyorlar.
    Ama çok fazla crit vurmadıkları müddetçe de beni kesemiyorlar. Zira vuruşları çok ezik kalıyor. Benim 3k 5k arası vurduğum düşürme skilleriyle onlar bana 1000 - 2500 arası vuruyor. Arada çıkan blokları da hesaba katarsak pvp uzadıkça uzuyor.Blader char elinde sos item olmadıkça gerçekten ezik kalıyor. Zira o damagelerle anca ezik charları kesebiliyor.
    Mua sabaha kadar nuke atsa kesemez demiş ama bence bu işte bi yanlışlık :) var zira ben +3 garment sete sahip bladerlere 6k - 7k vuruyorum nuke ile. Üstelik elimdeki item sos falan değil.
    Ama sos bir blade ve kalkan sahibi blader de kesilikle pvp kralı onu da belirteyim. Zira bu charın tek eksi yanı düşük damage olayı. Onu da iyi bir itemle kapatırsa düşür batır ile herkesi zorlanmadan kesebilen bir char.

• quote:

Orjinalden alıntı: YeuEmLangTu

ahaha yusufgs lvl20 charla pvp yapmaya benzemez bu

20 lv charla pvp yapmaya benzemez dediğin adam 68 lv nuker ve 70 lv max blader chara sahip ...
  • bencede ama bu kadar reklam yapman dogru degil bize yap ama diger server yapma bence ama yinede cok güzel bi charın var ama bak sana diyim bi yabancılar sırf türkleri öldürmek için bile oynuyanı var dikkat et 3-4 tane 70 lvlv dalarsa sonun kötü olur
  • bende bir blade ci olarak arkadasa katılıyorum.Blade nin en önemli skili yere yatırma skilidir adam salakmıs birazintciyle kapıstının farkında diil
  • manyak bı char cold str ı yatırıosa kımse duramaz karsında(tabi ustu bası sos olanlar harıc)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.