Şimdi Ara

HiMedia Q12-II (Android+BluRay 3D+HMDI-1.4+XBMC+AirPlay+Miracast+DLNA+INCELEME) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.071
Cevap
28
Favori
69.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görünüyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni ürününüz hayırlı olsun,

Rccol test için teşşürler..
    resimler gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atm41 -- 10 Mayıs 2014; 11:48:22 >
  • Yeni ürün güzel gözüküyor, incelemeler için teşekkürler, ürünün olumlu yönleri konuşulurken gözden mi kaçtı ya da kimse kullanmıyor mu yoksa o kadar da önemli değil mi anlayamadım kimsenin de dikkatini çekmemiş, böyle bir cihazda optik ses çıkışı yok. media player ları projeksiyonda kullanacak olanlar için ses sistemine gidecek bi ses çıkışının olmayışı ciddi hayal kırıklığı, bu sorunu çözmek için ekstra bir aparat satın almamız gerekecek... neyse bakalım, media player satın alma arefesindeyken tanıştığım bu cihaz için ay sonuna kadar fiyat bilgisi için beklemeye geçiyoruz artık.
  • Optik çıkış yok , AV-Out çıkışıyla 1)koaksiyel ses bağlantı yapabilirsiniz 2) HDMI üzerinden amfiye bağlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmaris

Yeni ürün güzel gözüküyor, incelemeler için teşekkürler, ürünün olumlu yönleri konuşulurken gözden mi kaçtı ya da kimse kullanmıyor mu yoksa o kadar da önemli değil mi anlayamadım kimsenin de dikkatini çekmemiş, böyle bir cihazda optik ses çıkışı yok. media player ları projeksiyonda kullanacak olanlar için ses sistemine gidecek bi ses çıkışının olmayışı ciddi hayal kırıklığı, bu sorunu çözmek için ekstra bir aparat satın almamız gerekecek... neyse bakalım, media player satın alma arefesindeyken tanıştığım bu cihaz için ay sonuna kadar fiyat bilgisi için beklemeye geçiyoruz artık.

Merhaba
    Optik ses çıkışı olmaması eksi bir özellik doğru.
    Ancak ürün 3D destekli ve Hd sesleri vb destekliyor.
    Bildiğiniz gibi 3D ve Hd sesleri optikten iletemezsiniz.
    Mecbur Hdmi kablo kullanmanız lazım.

Ana anfimde 3D destekli ve Hdmi in olduğu için sıkıntı yaşamadım.
    Ama çalışma odamdaki eski anfide hdmi input yok.
    Bu durumda mecburen Av-Out tan sesi aktarmanız lazım.

Teknoloji ilerledikçe önce disket yuvaları, sonrasında cd-DVD slotları bilgisayarlardan kalkıyor.

Kimbilir yakın zamanda yeni cihazlarda network portuda olmaz. Her şey için Hdmi kablo kullanıyor oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: atm41

yeni ürününüz hayırlı olsun,

Rccol test için teşşürler..
    resimler gözüküyor.

tşk' ederiz.
    @rccol şuan yeni çıkan v1.7 yazılım ve xbmc v13 ile boğuşuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 12 Mayıs 2014; 11:30:12 >
  • @rccol

Ne oldu ses alabildinmi?
    Telefon kesildi akabinde aradığınız kişiye ulaşılamıyor anonsu aldım.
    Sıkıntı neymiş?
  • Merhaba
    telefonun şarzı bitti.

Yeni bir firmware deniyordum.
    Bazı yazılımları atmamışım.

Firmware uyumlu değilmiş. Eskisine döndüm.
    sıkıntı gitti.

Ancak External ses extra bir yazılım patch i ile desteklenmiyorsa yok.
    sesi duymasam da menüde External Audio gözükmedi.
  • Ben mi göremiyorum cihazın ne zaman nereden ne kadara satın alınacağı hakkında bilgi niye yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önümüzdeki hafta ayrıntılı bilgi vereceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm herkeze belki konuyla alakasi yok ama bir sorum olacak
    himedia q10 ii icine 3.5 hdd takiliyor bu icine taliklan hdd en fazla kac tb takadar destekliyor 4tb calistiriyormu arkadaslar bilgisi olan varsa sevinirim amacim konuyu bolmek degil tekrar kusura bakmayin herkeze iyi forumlar diliyoru.
  • 3TB kesin destekliyor ancak 4TB konusunda kesin bir bilgi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

3TB kesin destekliyor ancak 4TB konusunda kesin bir bilgi yok.

Usta ben birtane yabanci sitede 4tb hdd satiliyor diye okudum calisip calismadigini nasil ögrene bilriz mail ata blecegim bir adres varmi saygilar iyi calismalar.
    http://www.warung3d.com/product/36/189/HiMedia-Q10-II-WD-Green-4TB-Full-Movie/?o=default
  • Arkadaşlar merhaba , cihaz True HD, DTSHD-MA ses formatlarını destekliyor mu , netten indirdiğimiz kaliteli bdriplerden çözebilir mi acaba ?
  • Merhaba
    Ben 7.1 kanal filmleri problemsiz izledim.
  • bu ürün gelmeyecek galiba ses seda yok sancak bilgisayardan youtube de q16 diye bir modelde dolaşıyor
  • kafama takılan bir sey var mevcut media player imin optik çıkısı var ve 5+1 filmleri bu şekilde keyifle seyrediyorum peki bu cihazı alırsam nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan57

bu ürün gelmeyecek galiba ses seda yok sancak bilgisayardan youtube de q16 diye bir modelde dolaşıyor

Q12 bu hafta geliyor.

• Sancak Bilgisayar kullanıcısına yanıt
    Fiyat belli oldu mu?
  • Sancak Bilgisayar kullanıcısına yanıt
    sırf 3D iso için bu cihazı alacağım fiyatıda yabancı sitelerde makul inşallah bşzdede boyle olur alırız hemen
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.