Şimdi Ara

Hitman Blood Money Sorun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7. görevde gelene kadar herhangi bir eşyayı yere atınca hata vermiyodu ama 7 görevde neyi yere atarsam atıyım hep hata veriyor. hata neyden kaynaklanıyo olabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: micsociet

7. görevde gelene kadar herhangi bir eşyayı yere atınca hata vermiyodu ama 7 görevde neyi yere atarsam atıyım hep hata veriyor. hata neyden kaynaklanıyo olabilir ?

bendede oluyordu o sorun save dosyaını indirip o bölümü atlamıştım hatırladığım kadarıyla windows 7 den kaynaklanıyor.
  • su film studyolu bolumden bahsediyorsunuz galiba. ben de ne zaman sosisi yere atsam oyun donuyordu. ben de arkadas gibi save dosyasiyla bolumu gecerek oyuna devam ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OHYP!

su film studyolu bolumden bahsediyorsunuz galiba. ben de ne zaman sosisi yere atsam oyun donuyordu. ben de arkadas gibi save dosyasiyla bolumu gecerek oyuna devam ettim.

evet o sosisi yere atmazsan o it ötüyor hemen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deltateam16

quote:

Orijinalden alıntı: micsociet

7. görevde gelene kadar herhangi bir eşyayı yere atınca hata vermiyodu ama 7 görevde neyi yere atarsam atıyım hep hata veriyor. hata neyden kaynaklanıyo olabilir ?

bendede oluyordu o sorun save dosyaını indirip o bölümü atlamıştım hatırladığım kadarıyla windows 7 den kaynaklanıyor.

windows7 den kaynaklandığını pek zannetmiyorum arkadaşın işletim sistemi xp ondada aynı yerde hata veriyor. oyunun bi açığı oldugnu düşünüyorum.
  • Oyunun bunun için patchi çıkmıştı onu indirip kurmanız gerekiyor...

Bu link http://www.gamershell.com/news_30943.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 16 Nisan 2012; 12:56:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.