Şimdi Ara

Hızlıal.com siparişi iptal edip ürünleri göndermek istemiyor!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
3
Favori
2.220
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazdığım cevaptan sonra aradılar ve özür dileyip ürünleri göndereceklerini söylediler. bakalım takipteyim.
  • tam mahhalle esnafı bu hızlıal mümkün mertebe bişi almamak lazım bunlardan. bu kaçıncı iptal olayı
  • hızlıalı thhye vermiştim 1 ay önce sonuç çıkmadı daha bende diyorum hızlıala bulaşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

hızlıalı thhye vermiştim 1 ay önce sonuç çıkmadı daha bende diyorum hızlıala bulaşmayın

Ben de THH ye vereli tam 1 ay oldu sonuç çıkmadı.
    Dell marka desktop için şikayet etmiştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

hızlıalı thhye vermiştim 1 ay önce sonuç çıkmadı daha bende diyorum hızlıala bulaşmayın

Ben de THH ye vereli tam 1 ay oldu sonuç çıkmadı.
    Dell marka desktop için şikayet etmiştim.

hatırlamıyorsun galiba bende aynı üründen şikayet ettim mesajlaşmıştık seninle
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Hocam ayıptır sorması senin almadığın birşey varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

tam mahhalle esnafı bu hızlıal mümkün mertebe bişi almamak lazım bunlardan. bu kaçıncı iptal olayı

Ben artık kasıtlı yaptıklarını düşünüyorum. Belirli aralıklarla bunu sürekli yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 10 Mart 2014; 22:21:11 >
  • Bana da yaptılar, Tüketici Hakem Heyeti kararıyla söke söke aldım. Elinize yapışmaz arkadaşlar, bir dilekçeye bakar.

• yanlış fiyat yazmışlar demek ki :) ben dün gece 9tane 2li paketten aldım. sabaha adamları arayıp iptal edecem dedim. bana darıldılar niye iptal ediyorsunuz bir kusurumuz mu oldu dediler. ilginç valla :)
  • şu şekilde yazmıştım : "Tedarik edilemiyor gerekçesi yerine fiyat hatası deseydiniz daha inandırıcı olurdu.İptali kesinlikle kabul etmiyor gerekirse sitenizde bulunan tekli ürünleri 2li paket haline getirip 4 adet göndermenizi rica ediyorum"

şöyle cevap geldi : "Değerli Müşterimiz,
    Tarafınıza yanlış bilgilendirme mesajı iletilmiştir.XML hatasıdan dolayı fiyat yanlışlığı mesajı gönderilecek yere temin edilemiyor mesajı gönderilmiştir.İstediğiniz tekli ürünün linkini iletmeniz durumunda 4 adet siparişinize eklenecektir.
    Saygılarımla,
    Osman"

gönderin dedim bakalım ne olacak gönderirlerse ne ala göndermezlerse bir daha düşünürüz
  • bize de mesaj atmışlar. Hepsiburada olsa hiç uğraşmaz müşteriyi kırmaz gönderir. Bunlar bakkaldan bozma. Hiç müşteri memnuniyeti yok. Bakalım nereye gidecek sonu...
  • Tekli paketlerden 4 adet gönderiniz yazdım..

Telefonla arayıp bilgi vereceklermiş.

Ekleme:

13:20 itibari ile aradılar, ürünü bu fiyat dan temin edemiyorlarmış, iptal edip puan yükleyelim dediler..
    Üslup ve tavırlarından rahatsız olduğum için, puan tekliflerini kabul etmedim, üyeliğimin silinmesini rica ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manager79 -- 11 Mart 2014; 13:43:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

Tekli paketlerden 4 adet gönderiniz yazdım..

Telefonla arayıp bilgi vereceklermiş.

Ekleme:

13:20 itibari ile aradılar, ürünü bu fiyat dan temin edemiyorlarmış, iptal edip puan yükleyelim dediler..
    Üslup ve tavırlarından rahatsız olduğum için, puan tekliflerini kabul etmedim, üyeliğimin silinmesini rica ettim.

Kaç tl yüklemeyi talep ettiler.
  • beni de aradılar iptal ettirdim 20 tl puan verdiler
  • gulhana G kullanıcısına yanıt
    Ne kadar olduğunu sormadım, zira çok da önemli değil.. Dürüst olsunlar, güvenilir olsunlar yeterli idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Bana da yaptılar, Tüketici Hakem Heyeti kararıyla söke söke aldım. Elinize yapışmaz arkadaşlar, bir dilekçeye bakar.

Karara itiraz etmediler mi?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.