Şimdi Ara

HOGWARTS RP(BU DİĞERLERİ GİBİ DEĞİL SÜPER BU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • emercy kaç yaşındasın ki rpg yazmış bu rp diyebiliyosun ?
  • Yeni gördüm rpg = rp dir.Açılımlarını aklınıza getirin yazarken mantıksız cümleler kurmayın -_-"
  • Sizde Haklısınız Ama Rpg Ve Rp Farklıdır 2.side Aynı Damardan Geçsene Aralarında Az Fark Var..
  • kim hackledi bu siteyi.dersler bölümücbaya komik olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: colonicles2222

Arkadaşım bedava siteye site yapıorsun sonrada herkesten cok farklıyız diyorsun ben bi farklılık görmedim gene rp gene dükkan gene lotto

paralı site al özel bi site gelistir sonra cok farklıyız de

HERKES BEDAVA SİTEDEN UYELİK ALIP SİTE ACMAYI BİLİR AMA HERKES PARALI SİTE ALIP SİSTEMLERİ KURUP COK ÖZEL OLAMAZ.!!

• sitedeki banner da hacked falan yazıo ama lamer sadece banner ı deişebilmiş Lamer e bak yaw
  • daha kuralı iki gün olmadı hacklemişler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emercy

Amacım en iyi hogwarts rp sini kurmak.Bunun için Diğer Hogwarts rp lerinden bir takım farklılıklarımız olcak.
    Farklılıklar
    1- Büyüler yaptıkça gelişecek.Örnek: Reporo büyüsü gelişecek rp de şöle yapçaksınız koridorda yürürken kırık bir vazo gördüm ve asamı kaldırdım."Reporo" vazo tamir oldu.Büyüler 10 kere yapıldığında 2. seviye 30 kere yapıldığında seviye 3 olur.
    2- Hogwarts Testi yapılacak testte büyülerin doğru yapılışına göre oyuna kaçıncı sınıf başlıyacağınızı belirleyecek
    3- 5. sınıflar SBD ye katılacaklar ve ona göre derslere devam edecekler.
    4-Bu rp başladığından itibaren her ay bir yıl kadar sürecek yani rp den bir ay sonra herkez bir sınıf ilerleyecek.
    5 Dersler verilecek ve böylece büyüleri iyi bilmeyenler öğrenecek.
    6-Duellolarda bir de hakem olacak böylece kafadan uydurma büyüler veya yanlış yazılmış büyüler rakibe işlemiyecek.
    7- Rp de yaptıklarınıza göre takımınız puan alıyor ve her ay sonu kazanan takım dan olanlara ödüller verilecek
    buda site:http://hogwarts-rp.getforum.org/forum/index.php
    tam bitmedi ama bitircem süper olcak.
    Herkez kendi Takımının koridorlarında rp yapsın lütfen arkadaşlar koridorlarda büyü yapma yasağı kaldırıldı büyüleriniz çalıştıkça güçleniyor.
    Evet peki büyüler gelişince ne olacak büyüler geliştikçe etkileride artıyor örnek patronu patronus seviye 3 olunca cisim alıp hayvan şekline bürünüyor.En yüksek büyü seviyesi 3 evet herkezi beklerim

farklı olabilir şahsen ben biraz önyargılyım bedava oldumu forum klasik basit rp diyorum ama çalışmalarınızı destekliyorum yinede

• süpürge ek oyununu güsel yapmış adam bide bitki bilim dersinin altında bişi var o
  • quote:

Orjinalden alıntı: c@ner01ss

süpürge ek oyununu güsel yapmış adam bide bitki bilim dersinin altında bişi var o

Bana bak siteyi hackliyen sensin ordan laf atma sen önce senin batık dfrp ile ilgilen.Bu arada sitedeki brebat herşey hackerın yani caner in dir.Zaten yaptığın tek şey rp batırmak

• forumu c@ner01ss mi hacklemiş yani=?
  • hayırrr ben hacklemedim siteyi ben napim o rp oyununu

zaten dandikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastcha0s1 -- 10 Şubat 2008; 15:59:41 >
  • caner hackledin tamamda anti fb koyma ben fenerliyim
  • MAALESEF HACKLENMİŞ TÜH TAM ZAMANIYDI YANİ
  • Güzel değildi zaten üzülme
  • quote:

Orjinalden alıntı: doriath

quote:

süpürge ek oyununu güsel yapmış adam bide bitki bilim dersinin altında bişi var o

Bana bak siteyi hackliyen sensin ordan laf atma sen önce senin batık dfrp ile ilgilen.Bu arada sitedeki brebat herşey hackerın yani caner in dir.Zaten yaptığın tek şey rp batırmak

alala ne dion sen ya

ben rp falan yapmam artık

miss gibi oyun varrrr GLADİATU-s

ne yapim dandik FRP RPG LERİ

• ben fenerliyim.kim hacklediyse anti fb silsin. yani site güzel diildi zaten ona bişi dememde
  • quote:

quote:

quote:

alala ne dion sen ya

Yerinde karar vermişsin.Herkez anladığı işe burnunu sokmalı ki geri kalanlarda oşeyden zevk alabilsin

• quote:

Orjinalden alıntı: Smirdon

quote:

quote:

quote:

alala ne dion sen ya

Yerinde karar vermişsin.Herkez anladığı işe burnunu sokmalı ki geri kalanlarda oşeyden zevk alabilsin

Ban

yaw hacklediysek

hackledik napakki

yaw

zaten emercy yi sevmiordum

onun adventure questte 70 levellik x guardianını ben çaldım

dragonfabledeki 6 amuletli 6 tane charda 200 dragoncoins bulunan carıda ben caldım hackledim proratla

ne yapak canım istedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastcha0s1 -- 13 Şubat 2008; 14:18:45 >

• Role Play'in .com .net gibi hostlara ihtiyacı yoktur. Bir sitenin en önemli özellikleri online Admin ve kurgusudur. Herkes hostta alabilir hostun neyi var okdarda pahalı birşey değil. Hostla olacak iş değil arkadaşar onemli olan kurgusu ve admin kalitesidir. (Şahsi düşüncem!)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.