Şimdi Ara

HOGWARTS RP(BU DİĞERLERİ GİBİ DEĞİL SÜPER BU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amacım en iyi hogwarts rp sini kurmak.Bunun için Diğer Hogwarts rp lerinden bir takım farklılıklarımız olcak.
    Farklılıklar
    1- Büyüler yaptıkça gelişecek.Örnek: Reporo büyüsü gelişecek rp de şöle yapçaksınız koridorda yürürken kırık bir vazo gördüm ve asamı kaldırdım."Reporo" vazo tamir oldu.Büyüler 10 kere yapıldığında 2. seviye 30 kere yapıldığında seviye 3 olur.
    2- Hogwarts Testi yapılacak testte büyülerin doğru yapılışına göre oyuna kaçıncı sınıf başlıyacağınızı belirleyecek
    3- 5. sınıflar SBD ye katılacaklar ve ona göre derslere devam edecekler.
    4-Bu rp başladığından itibaren her ay bir yıl kadar sürecek yani rp den bir ay sonra herkez bir sınıf ilerleyecek.
    5 Dersler verilecek ve böylece büyüleri iyi bilmeyenler öğrenecek.
    6-Duellolarda bir de hakem olacak böylece kafadan uydurma büyüler veya yanlış yazılmış büyüler rakibe işlemiyecek.
    7- Rp de yaptıklarınıza göre takımınız puan alıyor ve her ay sonu kazanan takım dan olanlara ödüller verilecek
    buda site:http://hogwarts-rp.getforum.org/forum/index.php
    tam bitmedi ama bitircem süper olcak.
    Herkez kendi Takımının koridorlarında rp yapsın lütfen arkadaşlar koridorlarda büyü yapma yasağı kaldırıldı büyüleriniz çalıştıkça güçleniyor.
    Evet peki büyüler gelişince ne olacak büyüler geliştikçe etkileride artıyor örnek patronu patronus seviye 3 olunca cisim alıp hayvan şekline bürünüyor.En yüksek büyü seviyesi 3 evet herkezi beklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammed Mehmet Tarsuslu

Bu mesaj silindi.
    Arkadaşım Sen hep dışa bakıyorsun dükkan aynı rp aynı diyorsunda benim gördüğüm rplerden gayet farklı(Hogwatslardan) ve daha ilk günkü yapım gelişiyor hem dış önemli değil senaryo gzl olduğu sürece ben bedava hostlu iyi senaryolu bir rp yi .comm uzantılı kötü senaryolu bi oyuna tercih ederim sen bi kitabı kapağına göre değelernediriyormusun eğer değerlendirmiyorsan bir rpyide hostu na göre değerlendirmiyeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emercy

Arkadaşım Sen hep dışa bakıyorsun dükkan aynı rp aynı diyorsunda benim gördüğüm rplerden gayet farklı(Hogwatslardan) ve daha ilk günkü yapım gelişiyor hem dış önemli değil senaryo gzl olduğu sürece ben bedava hostlu iyi senaryolu bir rp yi .comm uzantılı kötü senaryolu bi oyuna tercih ederim sen bi kitabı kapağına göre değelernediriyormusun eğer değerlendirmiyorsan bir rpyide hostu na göre değerlendirmiyeceksin.

Alıntıları Göster
    Free Host'lu RP'ler güzel olmuyo arkadaşım.Com uzantılı bir site yaparsan daha çok rehabet görecektir.

Neden: Linki görünce insan trişkadan bişey olduğunu anlıyo

Edit: Yazım yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2741 -- 26 Ocak 2008; 20:36:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 2741

Free Host'lu RP'ler güzel olmuyo arkadaşım.Com uzantılı bir site yaparsan daha çok rehabet görecektir.

Neden: Linki görünce insan trişkadan bişey olduğunu anlıyo

Edit: Yazım yanlışı

Alıntıları Göster
    rpg ler kötü oluo ama bu rp

• quote:

rpg ler kötü oluo ama bu rp

Alıntıları Göster
    Fazladan bi G hafri bişey olmaz yanlış yazmışım.RP'leri kastetmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2741

Fazladan bi G hafri bişey olmaz yanlış yazmışım.RP'leri kastetmiştim.

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    Kayıt olduktan sonra ilk iş Seçmen şapkadan karakter açın
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: colonicles2222

Arkadaşım Rp role play demek yani insanlarin yazdıkları senaryo rpg ise oyuunun genelidir

ÖGRENDE GEL

bunu _Lordi_ ye yazdın demi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konsolturk

quote:

Orjinalden alıntı: colonicles2222

Arkadaşım Rp role play demek yani insanlarin yazdıkları senaryo rpg ise oyuunun genelidir

ÖGRENDE GEL

bunu _Lordi_ ye yazdın demi?

Alıntıları Göster
    Evet karakterini yaratanlar kendi takımında rp yapsınlar bu arada quidditch eklendi.Dersler başladı böylece isteyenler büyü öğrenebilecek isteyenler büyü öğretebilecek.Üyeler ders verebilir.

• quote:

Evet karakterini yaratanlar kendi takımında rp yapsınlar bu arada quidditch eklendi.Dersler başladı böylece isteyenler büyü öğrenebilecek isteyenler büyü öğretebilecek.Üyeler ders verebilir.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar siz bence gidin en reklamsız temiz forumdan yapın yapamıyonuzmu alın bi .com atın php modları kurun tmmdır.. rp diyosan böyle olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: ListenOfDeath

arkadaşlar siz bence gidin en reklamsız temiz forumdan yapın yapamıyonuzmu alın bi .com atın php modları kurun tmmdır.. rp diyosan böyle olur..

Alıntıları Göster
    sanalhogwarts vardı oda forumdu ama oynardım eskiydi güzeldi saygı olm saygı tırt tırt yapmayın siteyi kurtarmak için para bile toplamıştık var be (ben verememiştim :( )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bariel

sanalhogwarts vardı oda forumdu ama oynardım eskiydi güzeldi saygı olm saygı tırt tırt yapmayın siteyi kurtarmak için para bile toplamıştık var be (ben verememiştim :( )

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Bariel

Arkadaşım benden diğerleri gibi ultra profesyonel çalışma bekleme ben profesyonel değilim ama tartakladığımız falanda yok bu dh de son zamanda yayınlanan en iyi hogwarts rpsi bence eğer beğenilirse .com uzantılı bi siteye taşıyacağım host u merak etmeyin

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Bariel

Arkadaşım benden diğerleri gibi ultra profesyonel çalışma bekleme ben profesyonel değilim ama tartakladığımız falanda yok bu dh de son zamanda yayınlanan en iyi hogwarts rpsi bence eğer beğenilirse .com uzantılı bi siteye taşıyacağım host u merak etmeyin

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kibir ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kül Tigin

Kibir ...

Alıntıları Göster
    Kültigin Uzun Zamandır Seni Göremiyorduk.. Nerdeydin???

• quote:

Kültigin Uzun Zamandır Seni Göremiyorduk.. Nerdeydin???

Alıntıları Göster
    buda diğerleri gibi berbat

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Marcos

buda diğerleri gibi berbat

Alıntıları Göster
    tmm lan beğenmiyonuzmu verin script her yerini türkçe yaparak hogwarst kurayım ....

sözüm sözdür kurarım walla
  • quote:

tmm lan beğenmiyonuzmu verin script her yerini türkçe yaparak hogwarst kurayım ....

sözüm sözdür kurarım walla

Alıntıları Göster
    dostum sitenin resmi nde hacked by bilmem ne yazıor ve anti fb resimleri de var onu düzel ytaw

ayıb olyo bizde feneliyik
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastcha0s1

dostum sitenin resmi nde hacked by bilmem ne yazıor ve anti fb resimleri de var onu düzel ytaw

ayıb olyo bizde feneliyik

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    evet doğru
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.