Şimdi Ara

Hollanda'ya vize almak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam, Ağustos'un 2. haftasından sonra Hollanda'ya gidip, oradan Fransa'ya oradan da eurovelo6 üzerinden konaklaya konaklaya Belgrata kadar bisiklet yolculuğu yapmayı planlıyoruz 2 kişi.

Bunun için sanırım en az 30 gün kalma süreli bir Schengen vizesine ihtiyacım var. Gidişimiz 30-40 gün kalmak istiyoruz.

Hollanda'da en az 1 hafta kalmayı düşünüyorum, kalacağım yer de Erasmus'a giden arkadaşımın yanı..

Sonra da oradan konaklaya konaklaya Belgrat'a kadar pedallayacağız.

Yol üstünde davetiye temin edebileceğim kişiler var, acaba direk hiç davetiyeyle uğraşmadan sadece booking.com'dan hotel rezervasyonu yöntemiyle mi işi halletsem? Yoksa davetiyemi götürsem?

Daha önce yurtdışına çıkmadım, birimiz İtu'de birimiz Marmarada öğrenciyiz. Ben aynı zamanda bisiklet magazin dergisinde parttime muhabirlik yapıyorum, zamanında da 3 sene ssklı olarak çalıştım. Maddi olarak belgeleme bakımından sorun çıkmaz.

Tek endişem vizeyi alsak bile " duration of stay " kısmının kısa olması.. Çünkü eğer kısa verirlerse bisikletle yapacağımız hızı artırmamız gerekecek, zamanında yetişmek için.

• idata adlı firma takip ediyor hollanda vizesini onlara telefon açıp sorabilirsiniz bilgi veriyorlar özel bir şirket olduğu için ters yanıt da vermezler zaten başvuru oradan yapılabiliyor bildiğim kadarıyla .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.