Şimdi Ara

Homefront hızlı koşma ile ilgili?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar homefront oynuyorum yalnız 6.partta takıldım kaldım. Normal koşarak giden tankere yetişmek mümkün değil. ama izlediğim youtube videosunda o bölümü geçen kişi hızlı koşarak yetişebiliyor ve tankere c4 yerleştirerek patlatıyor. ben bütün tuş kombinasyonlarını inceledim denedim ama hızlı koşma ile ilgili bir tuş göremedim acaba oynayan varsa yardımcı olabilirmi?

• Sol analoğa bastın mı koşmak için?
  • Sol analoğa basman lazım ama biraz sert ben hala düzgün koşamıyorum oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 8 Ağustos 2011; 15:37:44 >
  • 6. Part'a kadar iyi dayanmışsin, helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

6. Part'a kadar iyi dayanmışsin, helal olsun.

• quote:

Homefront kötü oyun değil bırakın bu ön yargıları hele multisi oldukça sağlam bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Homefront kötü oyun değil bırakın bu ön yargıları hele multisi oldukça sağlam bir oyun.

Ne alakası var onyargıyla? Oyunu 'oynadım' ve 'rezalet' olduguna karar verdim. MP'si saglam olabilir, denemedim. Ama SP'si tam bir fiyasko, arkadaş gercekten buyuk insanmış 6. Part'a gelebilmiş.
  • Ben zevkle bitirdim valla. Çok daha kötü oyunlar gördüğüm için Homefront bana gayet eğlenceli kısa bir savaş amosferi yarattı hele son bölümleri oldukça yoğun çatışmalı geçiyor zaten o oyunun olayı multi de bittiği için sadece single yönünden değerlendirmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 9 Ağustos 2011; 1:35:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Ben zevkle bitirdim valla. Çok daha kötü oyunlar gördüğüm için Homefront bana gayet eğlenceli kısa bir savaş amosferi yarattı hele son bölümleri oldukça yoğut çatışmalı geçiyor zaten o oyunun olayı multi de bittiği için sadece single yönünden değerlendirmemek lazım.

Haklısın, o zaman sadece Single'ı berbat diyeyim. 19000'in hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.