Şimdi Ara

Honda Civic 2011 85.000 km (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
5.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Hadi uzatmaya gerek yok :)

Alıntıları Göster
    Git bi çay koy, doblona bin piknige git.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Git bi çay koy, doblona bin piknige git.

Alıntıları Göster
    vutuutu pat by hadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda boş yapanlara bakma. Belki aynı aracı 10 bin lira ucuza bulurdun ama 10 binde masraf yapardın. İcine sindiyse hayırlı olsun de kendine geç. Forumdaki insanların ahlaki olarak sorunları var. Kendi yaptıkları doğru, baskasininkiler yanlış. O yüzden boşver sormayı.

Bu aracı pahalı bulan 150 ye sıfırını alsın.

• Forumu surekli takip ediyorum. Pek yorum yazmam ama yazılanları surekli takip ediyorum. 4 yildir civic 2011 premium kullaniyorum. Paket elestirilmis. Elegancdan farki sadece sunroof. Herkes icin cok gerekli degil. C segment araclar genelde fiyatlar yakindir. Genelde performanslar yakindir. Ayni motorlardan bahsediyorum. 2011 civic atmosferik motor. Turbo ile kiyaslamamak lazım. Biri ucarken biri kağnı muhabbetini anlamiyorum. Civic yol tutus cok kötü. Astra harika.civic kagni. 1.6 100 hp lik focus fişek. Bunlarin hepsi c segment araba. Farkli yönlerden birbirlerine ufak tefek ustunlukleri var. Birinin performans birinin yol tutuş. Birinin yol sesi gibi konularda digerlerine bir tık üstünlüğü olabilir. Arada atla deve yok. C segment nihayetinde. Astra focus jetta vb. Biraz mantıklı yorum. Adam sanki audi a6 kullanıyor. Civic gömüyor. Veya astraya. Marka model onemli degil. Kaldı ki a6 kulksnsan bile arada büyük fiyat farkı var. Bu forumda 3.20 d ye kağnı diyen yorum okudum. Golf para etmez. Peugeot para etmez. Astra alman degil. Alinmaz. Japonlardan uzak dur. Hyundai teneke. Renault fiat zaten gec. Yorumlara göre piyasada araba yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Güzellik göreceli. Ben aynı paraya 1.4 turbo astra j alırdım, 2013 model benzer kilometrede bulunuyor. Performans olarak çok fark var arada, kalitesi daha iyi, yol tutuş, sürüş keyfi olarak da astra daha iyi bi model. Tasarım göreceli olduğu için astranın iç-dış dizaynı bana daha hoş geliyor.

Dediginiz gibi piyasa bu şekilde, ekstrem durumlar olmazsa zarar etmezsiniz zaten, pahalı aldığınız gibi pahalıya satarsınız. Benim mantığıma ters sadece böyle bi alışveriş.

Alıntıları Göster
    Astra'nın genel olarak daha kaliteli olduğuna katılıyorum ama 1.4t çok yakıyor ve lpg uyumu 1.6 atmosferik bir honda kadar iyi değil. Ayrıca sorun çıkarma olasılığı daha yüksek bir araba. Ben olsam dizel focus 3 style paket filan alırdım 2011 2012 model.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Sınıfındaki araçlardan genel olarak üstün olduğunu düşünüyorum Bencede yol sesi alma yönünde en çok yol sesini alır , konfor yönünde dipleri oynar , yol tutuş desen ehh işte akranları focus astra jetta dan sonra gelir , kaporta boya kalitesi desen kuşgözü kadar taş boyasını kaldırır
    Jetta'dan yol tutuşu anlamında daha iyi bir araba. Diğer yazdıklarınızın hepsine katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0805

Hayirli olsun kardes. Bendede aynisinin 2008 otomatigi var. Tamam yalitim ve performans acisindan eksileri olabilir ama sorunsuzlugu yakisikliligi ve 2.el.piyasasina kimse laf edemez. Iç dizaynina da hastayim. Bazen satip uzerine biraz ilave edip 90bin civarina bi araba alayim diyorum. Ama inanin alinacak araç bulamiyorum. Ww grubunun dsg si beni cok korkutuyor. 1.4tsi motorlu araclara zaten binemem yakitindan. Opel surekli elektronik beyin arizasi sanzuman arizasi veriyor. Superb yi cok begeniyorum ama o da dsg. Mersedes bmw audi 90bine alinmiyor. Donup dolasip.ibre yine honda toyata ya gidiyor.
    Şanzuman değil şanzıman. Ayrıca hangi şanzımanmış o? Otomatik opeller tork konvertörlü hep. Taa astra hlerdeki robotize şanzımanı diyorsan ayrı tabi.
  • synthesizer kullanıcısına yanıt
    Beklentim bu kadar hocam tam olarak anlattığımız gibi. Tabiki audiye bindiğimi düşünmüyorum :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    devam et ergen arkadaşım.
  • besttrr kullanıcısına yanıt
    Arkadaş gereken yere bildirildi sorun çözüldü hocam problem kalmadı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

Hocam ilginç piyasası var o aracın. Dün ilanlarda 95.000TLye gördüm inanamadım.

Edit: hâlâ duruyor ilan

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-hasarsiz-degisensiz-boyasiz-756667849/detay
    millet kafayı sıyırmış 2011 civiç 95 bin haa

• Navi kullanıcısına yanıt
    gömülecek araba değil ama, o paraları hak eden araba da değil
  • nevercollapsed kullanıcısına yanıt
    Şuan parasını hak eden bir araba yok hocam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.