Şimdi Ara

Honda Civic 2011 85.000 km (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
5.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Sınıfındaki araçlardan genel olarak üstün olduğunu düşünüyorum Bencede yol sesi alma yönünde en çok yol sesini alır , konfor yönünde dipleri oynar , yol tutuş desen ehh işte akranları focus astra jetta dan sonra gelir , kaporta boya kalitesi desen kuşgözü kadar taş boyasını kaldırır
    Ya civic kullanmadin yada diger araclari. Yol tutusunda bu saydigin araclarin hepsini dover civic.

Bu ses yalitiminda hep bi civice gecirme cabasi var, gayet sessiz ve konforlu bi sekilde kullaniyorum yillardir. Hatta isikta falan durdugumda bazen araba stop etti zannediyorum o derece motor sesi bile girmiyor iceri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fab. kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız binin. Ama bu takıntı size kaybettiriyor emin olun. Civic o paraların arabası değil. Sıfır civic almak şu piyasada mantıklı ama ikinci el civicler ateş pahası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Ya civic kullanmadin yada diger araclari. Yol tutusunda bu saydigin araclarin hepsini dover civic.

Bu ses yalitiminda hep bi civice gecirme cabasi var, gayet sessiz ve konforlu bi sekilde kullaniyorum yillardir. Hatta isikta falan durdugumda bazen araba stop etti zannediyorum o derece motor sesi bile girmiyor iceri.

Alıntıları Göster
    yol sesi ile motor sesi arasındaki farkı bilmeyecek duymayacak anlamayacak kadar kulaklarınızda sorun olmadığını düşünüyorum rolantide rahatsız eden araç mı kaldı ? 1,5 yıl fd 6 kasa civic kullandım 1 ay kadar fb7 kasa kullandım fc5 kasayı ise sorun yaşayan arkadaşlarımdan biliyorum. zaten civic focustan astradan jettadan iyi bir yol tutuş yaptığını yazdıysanız bu tartışma burda bitmiştir sizde civicten inip saydığım araçlar ile bir tur atın bindiğinin arabadan nefret edersiniz.. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

yol sesi ile motor sesi arasındaki farkı bilmeyecek duymayacak anlamayacak kadar kulaklarınızda sorun olmadığını düşünüyorum rolantide rahatsız eden araç mı kaldı ? 1,5 yıl fd 6 kasa civic kullandım 1 ay kadar fb7 kasa kullandım fc5 kasayı ise sorun yaşayan arkadaşlarımdan biliyorum. zaten civic focustan astradan jettadan iyi bir yol tutuş yaptığını yazdıysanız bu tartışma burda bitmiştir sizde civicten inip saydığım araçlar ile bir tur atın bindiğinin arabadan nefret edersiniz.. :)

Alıntıları Göster
    Yaw he he. 8 yildir kullandigim araci bana anlatiyosun. Bu surecte Renodan tut, VW'ye, forddan tut Hyundaiye hatta mercedese kadar arac kullandim. Civic dunyanin en iyi arabasi demioruz zaten. Butun dunya aptal bi siz akillisiniz. O yuzden Civic ve Corolla ABD pazari domine ediyo zaten.

Ki bu ulke dunyada kisi basi en fazla km yapan ulkedir. Durmadan highway e cikarlar (mesafeler hep uzak oldugundan) ve hizli araba kullanirlar. Ama gel gorki seni dinlememisler ve cok yol sesi alan arabayi tercih etmisler.

• bıraz sankı fıyat sısık gıbı geldı bana jaonun evet en cok tutan kasalarından bırı fb 6 galıba neyse allah nazardan saklasın hayırlı sürüşler dıleyelım
  • quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Yaw he he. 8 yildir kullandigim araci bana anlatiyosun. Bu surecte Renodan tut, VW'ye, forddan tut Hyundaiye hatta mercedese kadar arac kullandim. Civic dunyanin en iyi arabasi demioruz zaten. Butun dunya aptal bi siz akillisiniz. O yuzden Civic ve Corolla ABD pazari domine ediyo zaten.

Ki bu ulke dunyada kisi basi en fazla km yapan ulkedir. Durmadan highway e cikarlar (mesafeler hep uzak oldugundan) ve hizli araba kullanirlar. Ama gel gorki seni dinlememisler ve cok yol sesi alan arabayi tercih etmisler.

Alıntıları Göster
    Bakınız Tipik Civicci kafası.. Senin araç Fitek açıyomu Vutututu pat yapıyo mu ? o dediğin araçları kullanıp halen civic iyi diyorsan sorun yok dostum Senin için civic en gral arabadır :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• lag3 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalnız gerçekten çok fazla kötü yorum var bu araç bu kadar kötüleniyorsa doğru yoldayım demektir.

• Hayırlı uğurlu olsun hocam. Kazasız belasız keyifli sürüşler....

Civic piyasası acayip bir piyasa. Araba pert olsa bile bu para verilir mi durumu oluyor. 4 ay önce 6 aylık arastırmadan sonra zar zor eco elegance 2015 aldık. (boyasız hatasız 47 binde) 90 bin TL ye. Öyle birşey ki premium paket olan aracı adamın biri 79 a almış bir gün sonra 85 bine ilana koydu ve bir hafta geçmeden sattı. Aldığımız araç şu an 105-110 bin arası satılıyor.
    Araç piyasası zaten yüksek ama civic piyasası daha da yüksek. O paralar normalde verilmez ama piyasası yüksek. Pişman olmazsınız. 2 ay sonra en az 80 e satarsınız hatta temiz ise.bakmayın o paralar verilirmi diyen çok olur. Kendi aracı olsa 80 den aşağı vermez kimse.. Tek eksiniz premium paket olması.

Eksilere gelince.. Araç yol sesini biraz fazla alıyor içeri. Lastik seçimi o açıdan önemli. Konfor her japon arabasında olduğu kadar diyeyim. Ama yinede keyiflidir..

• Sağolun hocam. Civic piyasası öyle evet. Normalde elegance bakıyordum ama bu araba km ve kullanım olarak çok temiz geldi hiç oynama yapılmamış arabaya o yüzden kaçırmak istemedim.

• Arabayı almışsın hocam ne yorum yapsın millet Hayırlı olsun. Bu forumda her zaman tercih edilecek daha iyi bir araba bulunur

• hayırlı olsun arkadaşım, kazasız belasız sürersin inşallah.

aynı aracın otomatiğini ben de kullandım 10 ay kadar, konforundan, performansından memnundum. ekonomik sebeplerden sattım. sonra aynı araç için buradaki yorumları okuyunca ya bana civic görünümlü başka araç verdiler ya da ben araçtan hiç anlamıyorum dedim. mükemmel bir araç değil elbette ama gömülecek bir araç da değil. her araç gibi artıları ve eksileri olan araç.

• Güle güle kazasız belasız kullanın hocam.
    Ben de kesinlikle almam ama alanda yanlış bir tercih yapmamıştır pahalı almamışsınız aracı, bu araçların piyasası böyle, aldığınız gibide yine piyasasından satarsınız.
    Bazı araçlar piyasa aracıdır tutuluyorlar bazı araçlar tutulmuyorlar herkesin tercihi farklı farklı

• Navi kullanıcısına yanıt
    Önemli değil hocam yorumlar. Ben aslında herkesi bilgilendirmek için yazdım. İleride almak isteyenler için. İlerleyen zamanlarda daha güzel içerikler olucaktır konuda. Aracı aldığıma çok memnunum zaten :)

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam teşekkür ederim :)

• Sıfır faizli kampanya varken 2011 model ve 85000 km de arabaya o kadar para verilir mi? Sonra 2.el piyasası niye artıyor diyorsunuz. Neresinden tutarsan tut mantıksız bir karar almışsın kusura bakma.

• troll konu ve mesajlar. Neden besliyorsunuz arkadaşlar ?
    Hadi premium demesinden anlamadınız, düşük kmli demesinden oynanmamış demesinden, fiyatından, motoruna yaptığı yorumlardan da mı anlamıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestgr -- 20 Kasım 2019; 21:55:26 >
  • "Basıyon gitmiyor" dedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_bozkurt -- 20 Kasım 2019; 21:56:44 >
  • 82 83 e 2014 2015 dizel otomatik C4 ler var.motpr şanzıman ikilisi çok çokk başarılıdır bilen bilir..Kazasız boyasız servis bakımlı lastikleri yeni olanını aldık arkadaşa..mis gibi biniyor
    Bu arada bir arkadaşta 2011 elegance civic var.55 e almıştı şu an en az 70-75 eder diyor.civic bi tık pahalı ama alıcısı hazır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluminense -- 20 Kasım 2019; 22:0:24 >
  • csb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8643D86AA -- 20 Kasım 2019; 22:0:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.