Şimdi Ara

HP DV6725ET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bilgisayarı kullanan arkadaşlar herhangi bir sorunla karşılaştımı. Cok acele cevap yazarsanız sevinirim.

• hp dv6385 ve bazı 6000 serilerinde wireless, ısınma vb problemler olduğu ayrıca kişilerin notebooklarını iade ettiklerini bu forumda okudum. Bu problemleri 6000 serisine genelleye bilirmiyiz yoksa 6300 ile 6700ün farklı serileri olduğunu düşünürsek donanımlarının da farklı olması gerekmezmi. Aynı problemler onda da yaşanır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdalgsk

hp dv6385 ve bazı 6000 serilerinde wireless, ısınma vb problemler olduğu ayrıca kişilerin notebooklarını iade ettiklerini bu forumda okudum. Bu problemleri 6000 serisine genelleye bilirmiyiz yoksa 6300 ile 6700ün farklı serileri olduğunu düşünürsek donanımlarının da farklı olması gerekmezmi. Aynı problemler onda da yaşanır mı?
    ben de almayı düşünüyorum bugün. İnternette araştırdım, ya bu model yeni ya da gerçekten problem yaşayan olmamış. Hpnin problemleri sonradan çıkan serilerde bertaraf ettikleri söyleniyor. 62xx, 61xx, 63xx lerde genelde sorunlar varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indie

ben de almayı düşünüyorum bugün. İnternette araştırdım, ya bu model yeni ya da gerçekten problem yaşayan olmamış. Hpnin problemleri sonradan çıkan serilerde bertaraf ettikleri söyleniyor. 62xx, 61xx, 63xx lerde genelde sorunlar varmış.

Alıntıları Göster
    yaklaşık 2 saat önce aldık babamla şuan sorunsuz vista ile xp kurmayı düşünmüyoruz güzel pc ama bi eksiğini gördüm şarjın kaç saat kaldığını yazmıyor sadece % olarak yazıyor o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobaruon

yaklaşık 2 saat önce aldık babamla şuan sorunsuz vista ile xp kurmayı düşünmüyoruz güzel pc ama bi eksiğini gördüm şarjın kaç saat kaldığını yazmıyor sadece % olarak yazıyor o kadar

Alıntıları Göster
    almak için çıkıyorum evden, iyi oldu bu mesaj.
  • quote:

almak için çıkıyorum evden, iyi oldu bu mesaj.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun, sorunsuz kullanırsın in$allah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buugey

Hayırlı olsun, sorunsuz kullanırsın in$allah..

Alıntıları Göster
    teşekkürler. alet gerçekten çok şık, wistayla da performansı gayet güzel görünüyor, ama bir yerlerde vista pclerin xp ağlara bağlanamadığını duymuştum (ki mantıklı gelmedi), öyle bir sorun olmadıkça xp kurmak için acelem de olmaz.
  • quote:

teşekkürler. alet gerçekten çok şık, wistayla da performansı gayet güzel görünüyor, ama bir yerlerde vista pclerin xp ağlara bağlanamadığını duymuştum (ki mantıklı gelmedi), öyle bir sorun olmadıkça xp kurmak için acelem de olmaz.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun bende aldım, şu an kullanıyorum, hardiskin olduğu bölgenin üst kısmında ısınma var sende de varmı. bu sıcaklık normal mi?
  • quote:

Hayırlı olsun bende aldım, şu an kullanıyorum, hardiskin olduğu bölgenin üst kısmında ısınma var sende de varmı. bu sıcaklık normal mi?

Alıntıları Göster
    seninki de hayırlı olsun kardeş, güle güle kullan. Hdnin olduğu yerin üstü touchpadin solu mu oluyor? çünkü bende orası diğer yerlerden sıcak. Ama msi vr600 bundan daha sıcak oluyordu. Alet zaten şimdilik 1 saattir açık bende o yüzden daha ileride ısınır mı bilmem.

Bu arada kumanda olayına bayıldım doğrusu, hem quickplay ile hem vista media center ile çok iyi çalışıyor. Kumandayı soldaki kart yuvasına takabilmemiz de iyi olmuş.

• evet Hdnin olduğu yerin üstü touchpadin solu oluyor. hafif bir ısı var. onun haricinde sorun yok.
  • quote:

evet Hdnin olduğu yerin üstü touchpadin solu oluyor. hafif bir ısı var. onun haricinde sorun yok.
    eee hiç oyun yükledinizmi ? performans nasıl birde kumanda express kart yuvasına mı giriyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobaruon -- 20 Nisan 2008; 20:39:26 >
  • quote:

eee hiç oyun yükledinizmi ? performans nasıl birde kumanda express kart yuvasına mı giriyor ?

Alıntıları Göster
    valla ekran kartı sağolsun vistanın notlarından 3.2 aldı, diğer bileşenlerin notları gayet iyi. Ama ben sana ağız tadıyla oyun oynatmam mesajını verdi bana :) gerçi favori oyunu fm olan biri için çok da tın :D

şimdi deneyecem de yıllardır fps falan almamışım evde grafikli oyun yok :D

• quote:

valla ekran kartı sağolsun vistanın notlarından 3.2 aldı, diğer bileşenlerin notları gayet iyi. Ama ben sana ağız tadıyla oyun oynatmam mesajını verdi bana :) gerçi favori oyunu fm olan biri için çok da tın :D

şimdi deneyecem de yıllardır fps falan almamışım evde grafikli oyun yok :D

Alıntıları Göster
    Touchpad in sol tarafının ısınmasi cok normal, tam hdd nin üstü oluyor.

Bakman gereken bence ;

- Bilgisayarı duz bir zemine koydugunda herhangi bir yamukluk varmi kasada ?

- Adaptorun yakla$ık 2 saatlik bir kullanımdan sonra ne kadar ısınıyor ?

- Pilin ne kadar goturuyor seni ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Buugey

Touchpad in sol tarafının ısınmasi cok normal, tam hdd nin üstü oluyor.

Bakman gereken bence ;

- Bilgisayarı duz bir zemine koydugunda herhangi bir yamukluk varmi kasada ?

- Adaptorun yakla$ık 2 saatlik bir kullanımdan sonra ne kadar ısınıyor ?

- Pilin ne kadar goturuyor seni ?

Alıntıları Göster
    4 saattir acık ısınma aynı düzeyde, yükselme yok,
  • quote:

4 saattir acık ısınma aynı düzeyde, yükselme yok,

Alıntıları Göster
    Pil durumu nasil ?
  • dvd seyredip,müzik dinleyip,ayrıca internette gezinerek 1 saat 45 dakika.
  • quote:

dvd seyredip,müzik dinleyip,ayrıca internette gezinerek 1 saat 45 dakika.
    evet, sonunda xpdeki klasörlere wireless üstünden erişmeyi de halettim, xp kurmaya gerek kalmadı. oyun denerseniz ben de yorum bekliyorum arkadaşlar.

Yalnız bir sorum var, wireless olayını halledebilmek için kullanıcı şifresi tanımlamam gerekti. Şimdi pcyi kitleyince sadece parmak iziyle açılsın istiyorum, ama şifre girersem parmğa gerek kalmadan açılıyor. Sadece parmak iziyle açacak şekilde klitlemek mümkün mü acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Indie -- 20 Nisan 2008; 23:41:01 >
  • quote:

evet, sonunda xpdeki klasörlere wireless üstünden erişmeyi de halettim, xp kurmaya gerek kalmadı. oyun denerseniz ben de yorum bekliyorum arkadaşlar.

Yalnız bir sorum var, wireless olayını halledebilmek için kullanıcı şifresi tanımlamam gerekti. Şimdi pcyi kitleyince sadece parmak iziyle açılsın istiyorum, ama şifre girersem parmğa gerek kalmadan açılıyor. Sadece parmak iziyle açacak şekilde klitlemek mümkün mü acaba?

Alıntıları Göster
    Hpnin kendi içindeki updaterı nedense bir şey bulamıyor, hpnin sitesinde sürücüler bölümünde 2008 yılına ait olmak üzere yamalar ve bir bios update var.

• quote:

Hpnin kendi içindeki updaterı nedense bir şey bulamıyor, hpnin sitesinde sürücüler bölümünde 2008 yılına ait olmak üzere yamalar ve bir bios update var.

Alıntıları Göster
    windows updateyle güncelledim ben ordan güncelle hp dandik
  • quote:

windows updateyle güncelledim ben ordan güncelle hp dandik

Alıntıları Göster
    Call of duty 4ü (demo) denedim, max ayarlarda ve çözünürlükte (tabii laptop ekranının max çözünürlüğünden bahsediyorum) kalabalık çatışmalarda takılmalar olsa da anti alaisingi kapatınca çok rahat oynanabiliyor. Elbette mousesuz girişmemek lazım o işe :)

HP DV6725ET

bu 800x600 deyken aldığım bir screen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Indie -- 21 Nisan 2008; 20:34:30 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.