Şimdi Ara

HP DV6725ET (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar makineyi yeni aldım. daha oyun falan oynamadım. bende hp nin turion 1.8'i vardı o bile bukadar ısınmıyordu. hatta bir arkadaşta yıllar öncesinin celeron işlemcili asusu var makinede tık yok günlerce açık kalıyor ama nefan sesi ne ısınma hiçbir şey olmuyordu. hep amd kullanıcısı oldum. celeron böyleyse diğerleri nasıldır diye gittim aldım.. umduğumu bulamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanturkmen -- 21 Nisan 2008; 22:32:31 >
  • Hpnin sitesinde bios updatei var, yüklerken fan kontrolü ile ilgili optimizasyondan ve ileride oluşabilecek sorunların önlenmesinden bahsetti, onu deneyebilirsiniz.
    Kendi adıma benim makinem cep telefonumdan daha çok ısınmıyor, fan konusunda yorum yapamayacağım, her yerinden fan fışkıran pc kasasıyla yaşamaya alışığım.
  • hp 6700 serisi notebooklar ve sorunları başlığına;

http://forum.donanimhaber.com/m_21641001/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: A.D.K

hp 6700 serisi notebooklar ve sorunları başlığına;

http://forum.donanimhaber.com/m_21641001/tm.htm

Biraz emir verir gibi olmamış mı sence de? Birden moderatör knuyu kilitlemiş sandım.
  • Bugün test etme imkanı bulduğum üzere pes 2008 gibi optimizasyon özürlü bir oyunu 1280*800 çözünürlükte yüksek kalite ayarında vsync kapalı, frame skipping açık iken akıcı ve stabil bir biçimde oynatabiliyor. Demek bir de 8600 veya üzeri bir karta sahip olsa neler yapacakmış.

Sahi, ekran kartı harici değil mi? ileride ramlerle beraber ekran kartını da yükseltme şansımız var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Indie -- 27 Nisan 2008; 23:34:10 >
  • arkadaşlar bende geçen gün aynı makineden aldım şuanda hiçbir sorunum yok ancak kumandayı kullanamadım ben ya,onun bi ayarı fln mı var ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tufan54

arkadaşlar bende geçen gün aynı makineden aldım şuanda hiçbir sorunum yok ancak kumandayı kullanamadım ben ya,onun bi ayarı fln mı var ??

pilini falan düzgün taktınmı ters fln olmasın ?
  • ters takmaya çalıştım bayabi zorlandım çıkıodu yerinden :D ama artık çalışıo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.