Şimdi Ara

HP G62-B34ET Recovery DVD'si olmadan fabrika ayarlarına dönme (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
9.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze merhaba öncelikle. İyi forumlar.
    Ben 2 hafta önce hp g62-b34et bir laptop aldım windows 7 64 bit kullanıyordum yalnız 2 gün önce çift işletim sistemi kullanmak istediğimden dolayı XP de yükledim fakat aynı bölüm üzerine format attığım için windows 7 verilerim silindi. Daha öncedende kurtarma DVD'si oluşturmadım bu yüzden fabrika ayarlarına geri dönemiyorum. Yalnız hddmin F bölümünde recovery bölümü bulunmakta recovery bölümünden eski fabrika ayarlarına nasıl dönebilirim? Yardımcı olabilirmisiniz?

• Merhabalar;

Harddiskinizde recovery bölümü silinmediyse bilgisayar açılırken F11 tuşuna basarsanız normal şartlarda recovery'nin başlaması gerekir. Bu yolu deneyerek sonucu buraya yazabilirseniz sevinirim...

İyi Forumlar..
  • hp sitesinde flash recovery var onu dene ben dm1 için yaptım oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrasofchicK

Merhabalar;

Harddiskinizde recovery bölümü silinmediyse bilgisayar açılırken F11 tuşuna basarsanız normal şartlarda recovery'nin başlaması gerekir. Bu yolu deneyerek sonucu buraya yazabilirseniz sevinirim...

İyi Forumlar..

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrasofchicK

Merhabalar;

İyi Forumlar..

merhaba. ben de windows 7 kullanıyordum sonra xp yi kurdum.tekrar windows 7 ye dönmek istedim bilgisayarımı fabrika ayarlarına getirmek istedim fakat bir türlü recovery yapamadım hddmde recovery bölümü mevcut.bilgisayar açılırken f8 f9 f11 neyi denediysem olmadı.bilgisayarın markası exper.acaba nasıl recovery yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?herhangi bir yolu var mı bunun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mursid -- 23 Kasım 2011; 1:02:35 >
  • recovery yapmanız için orjinal işletim sistemini kurmalısınız çünkü recovery'nin için de hem o işletim sistemi var hem sürücüler.cde xp kurulu olduğu için bağlantı kuramazsınız ama siz acemiliğinizin kurbanısınız zamanında recovery dvd oluşturup istediğiniz işletim sistemini kursanızda sonrasında bu dvd lerle tekrar eski haline getirebilirdiniz orjinal işletim sistemi win7 hangi sürümse onu bir yerden bulun yükleyin xp'ile olmaz,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.