Şimdi Ara

HP Gaming 15-BC015NT mı Dell Gaming 7566 mı ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim HP Model dizüstüyü satın almayı düşünüyorum.

HP Gaming 15-BC015NT
    Sistem Özellikleri
    Core i5-6300HQ 2.30GHz İşlemci
    12GB RAM
    128GB SSD + 1TB HDD
    15.6" Ekran
    4GB Nvidia GeForce GTX960M Ekran Kartı
    Bütçem 3500TL, HP'nin ısınma sorunu var mı? 3300TL Bütçe ile başka bir F/P ürünü tavsiye eder misiniz?

HP'nin ısınma sorunu beni düşündürüyor bu laptop muadillerine göre daha çok mu ısınır?

Dell 7566 yı tam alacakken bu model hp çok kafamı karıştırdı çok kararsızım asusunda buna yakın modelleri var ama daha çok Dell 7566 ile Hp nin bu modeli arasında kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DocMVK -- 10 Şubat 2017; 23:42:26 >

• Bu konuda kullanıcıların yorumlarına başvurmanız daha faydalı olur.
  • Hocam kim kullanıyor nerden bulabilirim
  • Hp öneririm ilerde iade parası veriyolar ve teknik desteğide iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hernos2

Hp öneririm ilerde iade parası veriyolar ve teknik desteğide iyi

Hocam ısınma sorunu olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehdude31

quote:

3999 TL ye HP gaming laptop aldım valla ben hayatımda ilk defa bu kadar az ısınan laptop gördüm.Zaten içine özel bi fan koymuşlar o sürekli çalışıyo oyundayken, oyundan çıkınca duruyo anında ve inanılmaz derecede soğuk. Gün boyu gta 5 oynadım kapatırken bi baktım altına hafif bi sıcaklık var sadece oda olur yani her laptopda olur.
  • quote:

quote:

quote:

3999 TL ye HP gaming laptop aldım valla ben hayatımda ilk defa bu kadar az ısınan laptop gördüm.Zaten içine özel bi fan koymuşlar o sürekli çalışıyo oyundayken, oyundan çıkınca duruyo anında ve inanılmaz derecede soğuk. Gün boyu gta 5 oynadım kapatırken bi baktım altına hafif bi sıcaklık var sadece oda olur yani her laptopda olur.

Hocam mahsuru yoksa model numarası alabilir miyim

• Dell HP'ye 10 basar. Açık ve net söylüyorum, gerek servis kalitesi gerekse parça kalitesi olsun uzun yıllar üzmez.
  • Hp de ki ssd ve hddsinin 7200 olması çok ilgimi çekiyor
  • Monster'da da SSD ve 7200rpm HDD var hatta 1050 ekran kartı var, ama insanlar monster almaz genelde niye? Çünkü donanım evet önemli ama her şey değil bir notebook'ta. Malzemenin kalitesi uzun soluklu bir kullanım için çok önemli.
  • Dell hp den çok daha kaliteli hocam
  • Dell e karar verdim yorum yapan herkese teşekkürler
  • Hp yi bilmem ancak dell için şurada incelemem mevcuthttps://forum.donanimhaber.com/dell-7566-oyun-videolari-eklendi-inceleme-ve-izlenimler-oyun-performansi-genel-degerlendirme--123944568#123944568?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber . Kararınızı vermişsiniz, hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 11 Şubat 2017; 19:58:44 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam mahsuru yoksa model numarası alabilir miyim

Hp pavilion gaming yazın google'a teknosada 3999 tl di fiyatı i7 işlemcili olanı

• hp yi satın aldım. şimdiye kadar cities skylines , total war rome 2 , witcher, fallout vs oynadım. 20 yıldır bilgisayar kullanırım, yük altında böyle soguk cihazı ilk defa gördüm
  • ayrıca 15 inç ekranlı olanı yani baktıgnız model çift fanlı modeldir ve i5 işlemcilidir. i7 işlemcili 17 inç ekranlı model tek fanlıdır. fark eder mi bilemem sadece bilgi veriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okvnoe -- 13 Şubat 2017; 10:24:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okvnoe

ayrıca 15 inç ekranlı olanı yani baktıgnız model çift fanlı modeldir ve i5 işlemcilidir. i7 işlemcili 17 inç ekranlı model tek fanlıdır. fark eder mi bilemem sadece bilgi veriyorum

Hocam malzeme kalitesi nasıl uzun yıllar götürür mü
  • quote:

quote:

ayrıca 15 inç ekranlı olanı yani baktıgnız model çift fanlı modeldir ve i5 işlemcilidir. i7 işlemcili 17 inç ekranlı model tek fanlıdır. fark eder mi bilemem sadece bilgi veriyorum

götürür hocam malzeme plastik ancak öyle dandik değil gayet güzel. tabi biraz da fiyat performans meselesi var bu özelliklerde bu fiyata ( ben hp iade kampanyasından da faydalandım bana 3000 e geldi cihaz ) daha iyisini göremedim.
  • quote:

quote:

quote:

götürür hocam malzeme plastik ancak öyle dandik değil gayet güzel. tabi biraz da fiyat performans meselesi var bu özelliklerde bu fiyata ( ben hp iade kampanyasından da faydalandım bana 3000 e geldi cihaz ) daha iyisini göremedim.

17 inc olani almak istiyorum. Goldda 3550.kaca gelir bana indirimle

• quote:

Orijinalden alıntı: yattarali

quote:

quote:

quote:

17 inc olani almak istiyorum. Goldda 3550.kaca gelir bana indirimle

alış fiyatından 480 düş hocam. ancak 17 inç olanı tek fanlı aklında bulunsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.