Şimdi Ara

hp pavilion ekran gelmiyor.lütfen yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HPpavilion t3530.tr model bilgisayarıma bağlı 17 inç flat ekran monutorumden görüntü alamıyorum...

Sabah kalktım ve pcyi açtığımda görüntü gelmedi.yerinde duran alete ne oldu anlamadım allla allla, no signal ve going to sleep yazıyor.....
    sorun nerden kaynaklanıyordur ? kasamı ekran mı kablodamıdır?
    lütfen bi öneride bulunun servis ile uğraşmadan yapabileceğim nedir neyi nasıl kontrol edeyim
    Arkadaşlar Teşekkür ederim ...

• cıhazı guvenle kipte acınız genelde acılısta f8le acılabılınır.laptoplarda zaman zaman degısmektedır f12
    vs gıbı tuslarlada olabılır...(goruntu ayarlarını 800x600 ayarlayınız)
    Sonra restart ediniz...
    monıtorun en son kullanılan ayarları desteklemıyor(frekans olarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastery -- 14 Mayıs 2008; 17:10:25 >
  • cihazı guvenli kıpte nasıl açacağımm annamadım.aslında biliyorum nasıl acacağımı f8e bastıktan sonra karşıma menu cıkıor ordan guvenli kipi seçiorum ama kasayı açtığımda ekrana hiç görüntü gelmior yanii monutor çalışıor ama sadece no signal ve ardından going to sleep yazıp power tuşu rengi maviden sarıya geçior
  • kasayı açtığımdaa surekli f8e basacamm pekii ama guvenlikip secenekleri menusu acıldımı acılmadım ya da guvenlik kip menude kacıncı sırada nerden anlııcamm
  • Arkadasım sen f8e basılı tut acılısta o acar sen merak etme.
    acıldımı acılmadımı demenın anlamı yok cunku suruculerın destekleyıp desteklemedıgı ne varsa dısable ederek acılıyor yanı sonucta gpu(graphıc processin unıt) un cekırdegının ham goruntuyu ıletmesıyle gelen goruntu ıle acılıyor yanı.
    ama bıraz beklıcen zaten guvenlı kıp menusunu karsına getırecek f8e bastıysan monıtorun patlamamıssa goruntu gelecektır merak etme.

Zaten guvenlı kıp yazıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastery -- 14 Mayıs 2008; 17:49:10 >
  • :d
    doğru söze ne denir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.