Şimdi Ara

hp scanjet g3010 windows 7 driveri lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hp scanjet g3010 windows 7 driveri lazım. sistemim ultimate 32 bit . hp nin sitesinden indirdiklerim hiçbir işe yaramıyor . gerçekten çok önemli lütfen yardım edin
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• kendi cd sini bulmaya çalış bilgisayarcılara sorman gerekicek yoksa işin zor gibi
  • eski bi ürünse, driver yayınlamamış olabilir hp. böyle yapıyorlar. hp'nin international forumlarını karıştır istersen. ben asus notebook için böyle yaptım, win7 uyumlu driver böyle buldum. hp'nin forumlarına yazarsan daha kolay olabilir senin için.
  • şimdi baktım da hocam, hp'nin driver desteği var. senin işletim sisteminin dili ne? bunlara dikkat ederek mi indirdin? istersen onları bi kontrol et..
    bi de şöyle bi şey buldum:
    http://h30499.www3.hp.com/t5/Photosmart-Products/Scanjet-G3010-Windows-7-Driver/m-p/1078973
    burda da vista driver'ını kurduğunu söylüyor, ama çok yavaş olduğunu söylemiş. istersen sen de vista için olanını indir kur
  • hocam cihazın vistaya kadar cd si var fakat geberdim son 2 saattir bi türlü olmuyor.vista 64 ü de 32 biti de denedim . yok. hp nin eski sitelerinden birinden 200 mb lik driver indirdim zaten internetim de yavaş öldüm öldüm dirildim o da olmadı.@akruban benim makinem de asus m51s serisinden ama netice yok malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhandurum

hocam cihazın vistaya kadar cd si var fakat geberdim son 2 saattir bi türlü olmuyor.vista 64 ü de 32 biti de denedim . yok. hp nin eski sitelerinden birinden 200 mb lik driver indirdim zaten internetim de yavaş öldüm öldüm dirildim o da olmadı.@akruban benim makinem de asus m51s serisinden ama netice yok malesef

sürücü bulduğunda update olarak dene..(yazılım yüklemeden.)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.