Şimdi Ara

Hp Stream x360 11 Nasıldır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce reklamda gördüm.Fiyatı 700 civarı bir şey. Sizce Nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ertrksms -- 23 Ocak 2015; 23:32:17 >

• Hem tablet hemde notebook olarak kullanabiliyorsun. rengi çok güzel bende kırmızısı var gayet kullanışlı ve karizmatik. malzeme kaitesi güzel . reklamdaki gibi tablet fiyatına hem tablet hem notebook
  • Bence dışarıda sürekli gezerek kullanmayacaksanız alınabilir. 1.4 kg yazıyor sitesinde. Ev için iyi ve uygun bir cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı biraz araştırdım, bir tablet bilgisayardan çok netbook olarak değerlendirmek geliyor. Fiyatına göre güzel bir ürün, ihtiyacı karşılayacak düzeydeyse bence alınabilir.
  • ben de bugün inceledim teknosa'da. bence cihaz bir laptop. celeron işlemcili. iş görür. F/P gibi duruyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 799 luk modelin tus takımı çok basit malzemeden.. keşke 1299 lik gibi olsaymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 799 luk olanının dokunmatiği kötü biraz geçen gün Teknosada inceledim ikisinide daha pahalı olan haliyle daha iyi

• Cihazı 2 gün önce aldım sonra iade ettim,

1 gün kadar kullandım, Malzeme kaltesi iyi ama işcilik kesinlikle rezalet.

Kasalarının yanları açıktı bendekinin, içerisine kağıt sokabiliyordum. Açma kapama tuşunun ışığı dışarıya çıkıyordu resmen uyuz oldum.

Gittim teknosaya değiştirmeye adamlarda şaşırdı hemen iade aldı, baktık diğerlerininde sağı solu açık bende para iadesi alıp Acer E 11 aldımç

Cihaza gelirsek , Şarj süresi inanılmaz gerçekten t100 ve Switch 10 da kullandım 4-5 ay onları nerdeyse 2 ye katlıyor.

%100 şarj ile 2.5 saat film seyrettim internet üzerinden halen 5 saat kadar pil gösteriyordu.
    Dokunmatiğini o ekrana göre beğendim kesinlikle, 10 parmak resmen hiç sorun çıkarmadı.

Ama ekran kalitesi rezalet ötesi ( Ips Acer Switch ve T100 ile kıyasladığımda ) Zaten fiyatıda ona göre.

Klavye süper, birçok kısa yol klavyede, Player kontrolüde sanırım cihaz normal 11.6 lara nazaran bu yüzden biraz büyük.

2 Usb 2.0 1 tane 3.0 var ayrıca Sd kart ile hafızayı arttırabiliyorsunuz. Diğer aldığım Acer E11 de yarısı dışarda kalıyor.

Hız olarak diğer 2840 işelmcilere nazaran biraz daha yavaş geldi nedense, Ayrıca Kendi hafızasında 17 gb yakın bir boşluk var ki bu güzel.

799 Fiyatı bana göre hakediyor ama işciliğinden dolayı uyuz olduğumiçin iade ettim.
    Şahsen dokunmatik olsun diyorsanız bu cihaz bu ekran ölçülerinde kesinlikle rakip yok....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.