Şimdi Ara

hsko hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hsko clienti indirdik ama oyuna giremiyorum üyeligide aldık ama download.hackshardgaming.net hatası veriyo beyler forumda ne dediyseniz yaptım ama olmuyo bi arkadaşp patchleri indirin filan demiş ama verdigi link bozuk

yardım edeniniz olursa çok sevinicvcem beyler

• turkleri istemiolar hiç bulaşmaa

sana diil :d
  • ya uskoya yemin ettim girmiycem daha o kadar kolpalık anca orda bir arada olur

trko da dakka başı dc ol oyuna girememe durumu var can sıkıntısına başkada adam gibi server yokki
  • arkadaşım launcher den girme
    yüklediğin dosyayı aç orda knight online.exe den gir ama su anda server ler kapalı
    yeni server gelicekmiş onunla beraber launcher de aktif edilecekmiş
  • serverlar login gözüküyor bazı arkadaşlarda oyundayız diyolar o yüzden biraz acele etmiştim

serverlar kapalımı değilmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blade GTR

turkleri istemiolar hiç bulaşmaa

sana diil :d

athenada sevmiyolar evet turkish cunt solucanların adı ama thanatosda türk olduu için banlanan görmedim we turkish cunt yok solucanların adı big worm.Eğer Türklüğünüzü gizlemeden oynamak istiyorsanız thanatosa gelin.
  • Server.ini nde 1110 wersion yazıo onu 1111 yap launcher ın açılması içn
  • ok sağolasın işime yaradı bu ilgide şu an serverlar kapalımı login failed diyo ıd vepass girdigimde

ıd yi
    yeni kullanıcı kaydınıhttp://greatnuke.com/hackshardgaming/gate.html?name=Your_Account&op=new_user buradanmı alıyoruz yoksa başka bi yerdenmi aldıgım ıd ile serverda login yapabiliyorum ama oyunda failed çekiyo
  • beyler lütfen birisi cevap versin serverlar kapalımı şuan millet oyundayım diyor üyelik aldım ama ıd ve pass girdigimde bu hatayı veriyor

hsko hakkında yardım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.