Şimdi Ara

HTC 8X >>> *WP8*-*342 PPI 720P EKRAN*-*BEATS AUDİO*-*8 MP ARKA 2.1 MP ÖN KAMERA*-*İMAGESENSE* (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.553
Cevap
19
Favori
159.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hacı beyaz ekran geldi yazılar neyi çıktı , pc telefonu tanımadı çıkatıym öyle deneyim tekrar kapatayım dedim. power tuşuna bastım kapanmıyor sonra ses kısma acçmaya filan bastım farketmedim bir şey seçmiişim ama ne bilmiyorum :D
    sonra ekranda yıldırım ve çark işareti belirdi 5 dakikadır bekliyorum patlattık mı bilemedim :D

hard reset attım hacı. olmadı.

pili de çıkmıyor ki kapatıym tekrar :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 22 Ocak 2014; 19:14:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

hacı beyaz ekran geldi yazılar neyi çıktı , pc telefonu tanımadı çıkatıym öyle deneyim tekrar kapatayım dedim. power tuşuna bastım kapanmıyor sonra ses kısma acçmaya filan bastım farketmedim bir şey seçmiişim ama ne bilmiyorum :D
    sonra ekranda yıldırım ve çark işareti belirdi 5 dakikadır bekliyorum patlattık mı bilemedim :D

çarklar döner reset atınca sonra kendiliğinden açılar bişey olmaz hocam merak etme hard reset ile düzelirse diye reset at dedim düzelmediyse yazılım atacaksın birde öyle deneyeceksin....

• quote:

hacı beyaz ekran geldi yazılar neyi çıktı , pc telefonu tanımadı çıkatıym öyle deneyim tekrar kapatayım dedim. power tuşuna bastım kapanmıyor sonra ses kısma acçmaya filan bastım farketmedim bir şey seçmiişim ama ne bilmiyorum :D

http://www.youtube.com/watch?v=we-Yihtu85U

bak burada adam yapıyor hocam izleyerek yapabilirsin.....

• http://forum.donanimhaber.com/m_79753854/f_//tm.htm#79753854

seni çok rahatsız ettim kusur a bakma şu linke bakabilirmisin
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_79753854/f_//tm.htm#79753854

seni çok rahatsız ettim kusur a bakma şu linke bakabilirmisin

yok hocam önemli değil seve seve yardımcı olurum sonuçta burada paylaşım ve yardım için varız

avrupa gdr2 rom adresi :http://www.fshare.vn/file/TEWJCLCVT8/

flash aracı linki:http://www.fshare.vn/file/6M3WFHX5H7/

linki biliyorum htc driveri bilgisayarına kur gdr2 romu indirip telefona denildiği gibi at yukarıdaki linklerihttp://hamaitung.wordpress.com/2013/07/25/how-to-flash-original-rom-for-bricked-htc-8x-after-updating-gdr2/ bu siteden aldım sana yardımcı olacaktır....

• Birisi video Player sormuştu , moliplayer tavsiye edebilirim. Ben atın aldım . Çok severek kullanabiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 8.1 ne zaman çıkar sizce. Bizim telefona tüm özellikleriyle gelir galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Beyler 8.1 ne zaman çıkar sizce. Bizim telefona tüm özellikleriyle gelir galiba.

evet gelecek bizim telefona tüm özellikleriyle martta tanıtılacak en kötü nisanda bizim telefona gelir...microsoft yayınlar yayınlamaz dağıtıma başlar htc diğer güncellemelerde olduğu gibi
  • Hadi bakalım. Marta birşey kalmamış. Tanıtılınca ios gibi ilk önce beta sürüm gibi birşeyler oluyormu wp da.
  • 8.1 ile arka plan özelleştirme resim koyma gibi şeyler gelse çok güzel olur.
  • UĞUR BABA BU FLASH IN TELE ARTISI NEDİR?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinsahin

UĞUR BABA BU FLASH IN TELE ARTISI NEDİR?

Aman hocam telefonunu flaşlayacam deme arkadaşın kamerası güncelleme sonrası gitmiş onun için önceki sürüme dönmesi için flaşlama yap dedimbize gerek yok yani....

• quote:

Hadi bakalım. Marta birşey kalmamış. Tanıtılınca ios gibi ilk önce beta sürüm gibi birşeyler oluyormu wp da.

Gdr 3 de olmuştu beta sürümü ama 8.1 direk gelir gibime geliyor Microsoft yayınlar yayınlamaz htc verir.lumiacılar yine bekler gdr3 ü biz onlardan 3 ay önce almıştık

• quote:

Orijinalden alıntı: SirChaos

8.1 ile arka plan özelleştirme resim koyma gibi şeyler gelse çok güzel olur.

Windows pek kişiselleştirmeye izin vermiyor hocam onun için pek sanmıyorum vereceklerini ama verirlerse büyük sürpriz olur bizim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 23 Ocak 2014; 7:03:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: seckinsahin

UĞUR BABA BU FLASH IN TELE ARTISI NEDİR?

Aman hocam telefonunu flaşlayacam deme arkadaşın kamerası güncelleme sonrası gitmiş onun için önceki sürüme dönmesi için flaşlama yap dedimbize gerek yok yani....

:D:D beee tamam o zaman :D:D

• seckinsahin kullanıcısına yanıt
    Android cihazlara rom atmak gibi düşün aynı şey zaten wp da rom olayı pek yok tüm ülkelere aynı yazılım çıkıyor....

• yardımların içni teşekkür ederim. bu gün ya da yarın bir daha deneyceeğim. ne lanet bir şey miş bu bir türlü cihazı tanıtamadım. windowsphone diye görüyor bilgisayar ama aygıt yöneticiisnde diğer aygıtlar - htc4090.. lwv ! olarak gözüküyor . ne iştir anmalamadım kurmadığım şey kalmadı. htc sync den tutta drivere kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

Android cihazlara rom atmak gibi düşün aynı şey zaten wp da rom olayı pek yok tüm ülkelere aynı yazılım çıkıyor....

Eyv dostum

• Arkadaşlar wp aldığıma pişman oluyorum sanırım. Gece telefonu koydum sarj %91 di sabah bi baktım %63. Wifi,mobil şebeke,konum herşey kapalı,2G modunda. Uygulama ayarlarından uygulama arka plan çalışmaları kapalı sadece insidere izin verdim oda sarj yüzdesi engeleyince azalmıyor sabit kalıyor diye. Ne yapıcam nasıl bir ayar yapmam lazım şarj su gibi gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar wp aldığıma pişman oluyorum sanırım. Gece telefonu koydum sarj %91 di sabah bi baktım %63. Wifi,mobil şebeke,konum herşey kapalı,2G modunda. Uygulama ayarlarından uygulama arka plan çalışmaları kapalı sadece insidere izin verdim oda sarj yüzdesi engeleyince azalmıyor sabit kalıyor diye. Ne yapıcam nasıl bir ayar yapmam lazım şarj su gibi gidiyor.

sakin ol 10 şarjdan sonra telefon şarjını toplar merak etme...bende akşam yatarken %88 de koymuştum sabak kalktığımda %84 deydi....zamanla şarj toplar...hatta benimde senin gibiydi şarjı 1 gün gitmiyordu en sonunda bir format çaktım şimdi bekleme modunda 3-4 gün gidiyor

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.