Şimdi Ara

htc chacha senkronize sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    mail rehber takvim girdilerini google ile senkronize ederek kullanıyorum
    ancak son günlerde wi-fi üzerinden senkronize edemiyorum. sebep ne olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarK-CasTLe

arkadaşlar kolay gelsin.

Aklıma birkaç öneri geldi, bu başlık altından cevap vereyim. Ancak My Phone Explorer programını kurarak ilgili kısımların birer pc yedeğini almanızı önereyim. Şayet çalışmazsa elimizdeki veriler uçmasın. Zaten sync edemiyoruz, sıkıntıya düşmeyelim.

Şu play.google.com dan uygulamaları pc üzerinden cihaza kurabiliyormusunuz ona bir bakın. Bu adım geçiyorsa arada bağlantısal bir sorun yok demektir.

Sonra şu senkronizasyon için, gmailin, rehberin ve takvimin cache'lerini ayarlar>uygulamalar>.. yönet kısmından girerek kayıtlı verileni temizleyin.
    Tekrar bir deneyin bakalım.

Olmadıysa, ayarlar>hesaplar kısmındaki sync seçeneklerini hepsini birden değil kısmi olarak deneyin. Mesela sadece rehber kalsın.. öyle deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackshine -- 29 Mart 2012; 1:31:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DarK-CasTLe

arkadaşlar kolay gelsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_59216287/mpage_1/f_/key_//tm.htm#59216287
  • cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar sorun yeterli bellek olmamasından kaynaklanmış bugün senkronizasyon yapan programlar kurayım dedim de sıkıntı oradan belirlendi. çorap söküğü gibi çözüldü problem. belleği temizleyince sorun da ortadan kalktı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.