Şimdi Ara

HTC Desire HD alınır mı? Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada da 1049 TL ve axess ile bana 950 TL ye gelecek, sizce almalımıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ailby -- 17 Ocak 2012; 20:57:46 >

• Yok mu fikri olan :(
  • :(
  • Desire HD iyi hoşta, artık biraz eskidi, çok az fiyat farkıyla HTC evo 3d'yi kesinlikle öneririm. İşlemcisi, rami, ekranı vs. desire hd'ye göre daha üstündür.
  • aynı ikileme düştüm ve bu satırları evodan yazıyorum
  • yurt dışı Note al...s2 bak...
  • Cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler.
  • desire hd al rahatlıkla kullan ben 2011 nisamdan beri çok memnunum
    ama 2.3.5 güncellemeyi yapma..
  • 1 Sene kullandım bu cihazı, donanımsal ve yazılımsal olarak mükemmel bir cihaz çok memnundum yanlız telefonun ele oturmaması ve 165 gr ağırlığının bir süre sonra farkedilir derecede rahatsızlık vermesi sebebiyle geçtiğimiz yıl sonu sattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exalteddivx

1 Sene kullandım bu cihazı, donanımsal ve yazılımsal olarak mükemmel bir cihaz çok memnundum yanlız telefonun ele oturmaması ve 165 gr ağırlığının bir süre sonra farkedilir derecede rahatsızlık vermesi sebebiyle geçtiğimiz yıl sonu sattım.

Aynen şu ele oturma mevzu benide çok rahatsız ediyor ondan kurtulmak istiyorum telefondan, onun haricinde kullanımı çok güzel bir telefon.
  • 999'a düşmüş alırsam bana 900'e gelecek ama kararsızım hala.
  • Bir de bu modele Android 4 gelecek mi acaba.
  • daha belirsizama büyük olasılıkla gelmeyecekmiş.
  • tavsiyem fiyata aldanmaman batarya süresi aktif internet kullanımında rezalet bir cihaz kullanıyorum seviyorum ama bataryanın öğleden sonra yüzde 20 nin altına dğştğgğnde yere vurup kurtulasım geliyo batarya performansı çok önemli hatta fiyattan bile daha önemli çünkü kullanımını etkiliyor evet cebimde alet var ama internet baglantısını kullanmaya korkuyorsun
  • htc touch 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

desire hd al rahatlıkla kullan ben 2011 nisamdan beri çok memnunum

NEDEN 2.3.5 güncellemesi yapılmamalı?
  • bu telefonun şarj problemi vardı yanılmıyorsam o büyüklükteki bir cihaza çok küçük bir batarya koymuşlardı ztn daha sonra htc o pili bir daha kullanmadı. Artık 1500-1700'lük piller kullanıyorlar. Ayrıca bir mağazada elime almıştım çok büyük gelmişti cihaz, bi yakından incelemeni tavsiye ederim neticede bir kere para vereceksin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sandasian

quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

desire hd al rahatlıkla kullan ben 2011 nisamdan beri çok memnunum

NEDEN 2.3.5 güncellemesi yapılmamalı?

Dostum
    Batarya ömrünü ters etkiliyor.
    Gerçi pil ömrü aslında göreceli birşey bugün hangi telefonun ençok pil ömrü yiyen
    özelliğini kullanırsan pil çabuk bitmiyor ki

ben mesela wifi hot spot tan bluetooth a ve gps e kadar neredeyse herşeyini kullanıyorum ve 3 adet yedek pille
    dolaşıyorum bir pil 40 tl zaten
    bu telefonun başkada kötü özelliği var diyen beri gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.