Şimdi Ara

⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿ (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.029
Cevap
7
Favori
100.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

rom sayfasi :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1545595

rom :http://goo.gl/2jya7
    wifi fix dosyası :http://proxuser.designbymalone.co.uk/roms/kernel-ace-1.1-wifix.zip
    wifi fix dosyası 2 :http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=949774&d=1331884877

fix dosyalarının her ikisinide kurun. kamera hariç hepsi çalişiyor, sense 4 e ilk bakış için ideal bi rom.

• desire hd satıp evo 3d aldım fakat ona sadece 2 gün dayanabildim geri iade edip XE aldım güzel cihaz :)

fakat bir konuda yardım istiyorum desire hd de C.F. yüklüydü ve ;

güç kontrolü widget boyutunda saat hava durumu widgeti vardı onu bulamıyorum bilen varsa yardım edebilirmi?
  • revolution hd 6.3.1. mi önerirsiniz yoksa CM7.1 mi ? hız bakımından hangisi avantajlıdır. görsellik önemli değil? demek istediğim sense olmasa da olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

revolution hd 6.3.1. mi önerirsiniz yoksa CM7.1 mi ? hız bakımından hangisi avantajlıdır. görsellik önemli değil? demek istediğim sense olmasa da olur :)

hocam cm7.2 kur, cm7.1 kuran biri olarak hem göresl olarak iyi stabilite de kaymak gibi olmuş alet akıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratmuhyaka

quote:

revolution hd 6.3.1. mi önerirsiniz yoksa CM7.1 mi ? hız bakımından hangisi avantajlıdır. görsellik önemli değil? demek istediğim sense olmasa da olur :)

hocam cm7.2 kur, cm7.1 kuran biri olarak hem göresl olarak iyi stabilite de kaymak gibi olmuş alet akıyor...

Peki şarj nasıl üstad. 1 gün götürürmü beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

quote:

Orijinalden alıntı: ratmuhyaka

quote:

Peki şarj nasıl üstad. 1 gün götürürmü beni

evet şarj durumu nasıldır? bendeki telefon inspire 4g. desire hd ile birebir aynı. tek farkı dahili hafızası 4gb olması. ama 1.5 gösteriyor :D neyse sabah 8-9 arası şarjdan aldım mı yoğun kullanımla öğlen 1-2 gibi, az kullanımda ise akşam 9-10 gibi bitiyor. bu modu kursak ne kadar artırır ?

ayrıca okudğum kadarıyla görüyorum ki bazı romlarda kamera falan çalışmıyormuş. bunda öyle problemler var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 24 Nisan 2012; 18:44:49 >

• benden cm 7.2nin linkini isteyen bi arkadaş oldu şuraya atym da herkes sebeplensin barii

yumulun

http://download.cyanogenmod.com/?device=ace&type=RC

şarj konusunda ne bilim pek bi fark etmedi gibi tabi daha superchaerger falan yapmadım (sıkıldım onu yap bunu yap), setcpu da kurmadım bu haliyle 1 günü zorlama çıkarıyor, oynarsam en fazla 1.5 gün gibi olur heralde...bence biz boşuna kasıyoruz agalar eşşek kadar telefona 1200 küsür batarya koyan htc çok büyük hata yapmıştır, 1200 mah nedir laaa???

• revolution hd kurulursa normal kullanımla şarj süresi 1.5-2 güne çıkar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 15 Haziran 2012; 21:24:16 >
  • quote:

revolution hd kurulursa normal kullanımla şarj süresi 1.5-2 güne çıkar mı ?

?
  • quote:

quote:

?

Çıkmaz. Sadece mesajlaşırsan çıkabilir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: electro77

quote:

quote:

?

mesajlaşmadan kastınız whatsapp mı yoksa , normal mesajlaşma mı? internet kapalı olursa şu an telefon 1.5 gün dayanıyor zaten.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

?

mesajlaşmadan kastınız whatsapp mı yoksa , normal mesajlaşma mı? internet kapalı olursa şu an telefon 1.5 gün dayanıyor zaten.

Telefonunuz root lu ise kurun faydası olur. Arkadaş kendince espri yapmış işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

quote:

quote:

quote:

?

Telefonunuz root lu ise kurun faydası olur. Arkadaş kendince espri yapmış işte.

Çok şey bekleme dostum pek fark yok. Denemesi bedava dene sonucu kendin gör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hangi rom u kullanıyorsunuz. Bende şu an adroid rev. yüklü. Ama bunda da kamera video çekiminde hata veriyor. sanırım kernel i değiştirmem lazım. bu rom için hangi kernel ve radio yüklemeliyim?

Kernel ve radio yükleme sırası nedir? radio-rom sonra da kernel mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncays44 -- 29 Haziran 2012; 13:12:31 >
  • 6 aydır htc desire hd kullanıcısıyım rom nedir telefona ne gibi katkı sağlıyor.bilgi için şimdiden teşekküler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Ama bende hiç türkçe çıkmıyordu Rcmix3d falan kurdum bir iki rom kurdum ama cyanogen ve virtuorus da TR dil desteği vardı. Menüde çıktı ayarlarda.

Yav ben wipe reset falan yapmıyorudm hiç hep üstüne kuruyordum ondan sapıtıyormuş romlar şimdi onu öğrendim rcmix3d yi yükledim 4,0 direk kurulum ekranı geldi ve türkçe dil seçeneği çıktı çok sevindim ve öncesine göre acayip hızlı ve stabil çalışıyor gibi geldi. bunu kullanırım artık bir aksilik çıkmazsa inşallah :D

Hocam size bir pm attım cevaplarsanız sevinirim

• Arkadaşlar desire hd kullanıcısıyım telefonum dün facebook uygulamasını güncellerken hafıza dolu dedi tekrar denediğimde güncelledi, arkasından travian uygulamasıı indirdim uygulamayı açmadı zorla kapat dedi, arkasından da htc sens için zorla kapat uyarısı geldi, bende telefon normale dönsün diye kapatıp geri açmak istedim, kapattım bi daha açılmadı :D açılırken htc quietly brilliant yazısı geliyor açılma sesi geliyor donuyor tekrar bi beş dk sonra htc quietly brilliant yazısı ve açılma sesi geliyor. telefonuma rom yada başka bi şey yüklemeyi denemedim orjinal android sürümü vardı, telefon rehberimi kaybetmeden nasıl açabilirim. telefonumun garantisi devam ediyor. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: engerek06

Arkadaşlar desire hd kullanıcısıyım telefonum dün facebook uygulamasını güncellerken hafıza dolu dedi tekrar denediğimde güncelledi, arkasından travian uygulamasıı indirdim uygulamayı açmadı zorla kapat dedi, arkasından da htc sens için zorla kapat uyarısı geldi, bende telefon normale dönsün diye kapatıp geri açmak istedim, kapattım bi daha açılmadı :D açılırken htc quietly brilliant yazısı geliyor açılma sesi geliyor donuyor tekrar bi beş dk sonra htc quietly brilliant yazısı ve açılma sesi geliyor. telefonuma rom yada başka bi şey yüklemeyi denemedim orjinal android sürümü vardı, telefon rehberimi kaybetmeden nasıl açabilirim. telefonumun garantisi devam ediyor. teşekkürler

fabrika ayarlarına dönün.
    tüm bilgileriniz silinecektir.
    telefonun pilini çıkarın takın,
    ses kısma tuşuna basılı tutarken açma tuşuna basın, boot menü gelecek oradan fabrika ayarlarına dönmeyi seçin.
    bu şekilde de kurtaramıyorsanız gidip servise verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazzeus

quote:

Orijinalden alıntı: engerek06

Arkadaşlar desire hd kullanıcısıyım telefonum dün facebook uygulamasını güncellerken hafıza dolu dedi tekrar denediğimde güncelledi, arkasından travian uygulamasıı indirdim uygulamayı açmadı zorla kapat dedi, arkasından da htc sens için zorla kapat uyarısı geldi, bende telefon normale dönsün diye kapatıp geri açmak istedim, kapattım bi daha açılmadı :D açılırken htc quietly brilliant yazısı geliyor açılma sesi geliyor donuyor tekrar bi beş dk sonra htc quietly brilliant yazısı ve açılma sesi geliyor. telefonuma rom yada başka bi şey yüklemeyi denemedim orjinal android sürümü vardı, telefon rehberimi kaybetmeden nasıl açabilirim. telefonumun garantisi devam ediyor. teşekkürler

fabrika ayarlarına dönün.
    tüm bilgileriniz silinecektir.
    telefonun pilini çıkarın takın,
    ses kısma tuşuna basılı tutarken açma tuşuna basın, boot menü gelecek oradan fabrika ayarlarına dönmeyi seçin.
    bu şekilde de kurtaramıyorsanız gidip servise verin.

işin kötü yanı ses kısma tuşumda temassızlık var almıyor :D

• sabaha kadar uğraştım sonunda telefonu root ettim :D şimdi sabsa diye bi rom kuruyorum ama romun bir üst versiyonu çıkmış 7.8mb gibi birşey bunu nasıl yükleyeceğim ana rom gerçek rom 500 mb a yakın ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1839004
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.