Şimdi Ara

⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿ (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.029
Cevap
7
Favori
100.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ER3BUS 3.6 bu gün itibarıyla çıkmış ama galiba benden başka kullanan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

ER3BUS 3.6 bu gün itibarıyla çıkmış ama galiba benden başka kullanan yok

Ben kullanıyorum ama şu romu yapan adama sinirim çok ukala ne sorarsan sor hep bir hava içinde cevap veriyor. Batarya performansı iyi değil onu geçtim her yeni romda backup yapmayın çalışmaz filan diyor. Yapmasın daha iyi şimdi gidip konuya iyi rom ama batarya durumu kötü desem onada birsürü laf soylicek. Geçen ki sürümün yüklü olduğu site sorunluydu yeni link istedim cokmu zor başka yere yüklemek sanki neyse, bekle gibisinden birsürü laf etti. Aman neyse sinir oldum başka rom yükleyeceğim.

Ammada yazmışım he oh rahatladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 3 Şubat 2012; 23:44:21 >

• Merhaba arkadaşlar

ilgilenenler için HTC SENSATION telefonumu satıyorum.
    14.11.2011 tarihinde faturalı ve türkiye garantili aldığım telefonumu kutulu tam aksesuar olarak satıyorum.
    Çiziksiz ve sorunsuzdur. rom değişikliği yapılmamıştır ve root olunmamıştır. alındığı gibi orjinal haldedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Orijinalden alıntı: armydc

ER3BUS 3.6 bu gün itibarıyla çıkmış ama galiba benden başka kullanan yok

Ben kullanıyorum ama şu romu yapan adama sinirim çok ukala ne sorarsan sor hep bir hava içinde cevap veriyor. Batarya performansı iyi değil onu geçtim her yeni romda backup yapmayın çalışmaz filan diyor. Yapmasın daha iyi şimdi gidip konuya iyi rom ama batarya durumu kötü desem onada birsürü laf soylicek. Geçen ki sürümün yüklü olduğu site sorunluydu yeni link istedim cokmu zor başka yere yüklemek sanki neyse, bekle gibisinden birsürü laf etti. Aman neyse sinir oldum başka rom yükleyeceğim.

Ammada yazmışım he oh rahatladım.

valla insanlar çeşit çeşit. Herkesten bizim gibi nazik olmalarını bekleyemeyiz.
    elimizin ulaşacağı yerde de değil ki kahveden arkadaşları toplayıp şöyle bir ziyarete gidelim

edit: telefonun en altındaki 4 tuşun ışıkları Er3BUS a geçtikten sonra bazen yanar bazen yanmaz oldu. sizde durum nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 4 Şubat 2012; 18:21:20 >

• Bende sorun yok ama benim bildiğim o tuşlar karanlıkta yanması lazım. Bende ışıkta da yanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende sorun yok ama benim bildiğim o tuşlar karanlıkta yanması lazım. Bende ışıkta da yanıyor.

benimki keyfe keder!!!
  • romcular bazen o tuşları pil tasarufu olsun diye donanımsal değilde kendi yazılımına göre ayarlıyor. O romda ayar varmı bilmiyorumda bazı romlarda öyle bir ayar var, istersen sürekli yanıyor istersen kısıyor falan filan. Romdan kaynaklı yani arıza falan yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

romcular bazen o tuşları pil tasarufu olsun diye donanımsal değilde kendi yazılımına göre ayarlıyor. O romda ayar varmı bilmiyorumda bazı romlarda öyle bir ayar var, istersen sürekli yanıyor istersen kısıyor falan filan. Romdan kaynaklı yani arıza falan yok :)

Amacım ukalalık değil hangi romlarda var o özellik yada ismi nedir biliyorsan söylermisin çünkü bana göre o bile şarjı baya bi etkiliyor.
  • Hocam vallaha unuttum ama rcmix , affinity ve ayarlar menüsünde kendi ayarlar menüsü olan romlarda var o özellik. Şu anki android rev. da olmadığı için SS atamıyorum :(
  • arkadaslar ben suan telde yuklu olan htc desire hd de core droid yuklu ve bu cok fazla sarj yiyor sizin bana onerebiliceginiz baska cok az bir sarj yiyen room varmi bana onerebilecekleriniz nelerdir ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizyak

arkadaslar ben suan telde yuklu olan htc desire hd de core droid yuklu ve bu cok fazla sarj yiyor sizin bana onerebiliceginiz baska cok az bir sarj yiyen room varmi bana onerebilecekleriniz nelerdir ??

bence şu an en stabil rom virtuous affinity 1.48
    and.rev 6.3 ü de övüyorlar ama denemedim
    şu anda ER3BUS kullanıyorum ama tembellikten dönemedim virtuous a
  • Yeni bir custom rom yayınlandı . Son versiyon stock romun root edilmiş hali. Az önce yükledim, gayet hızlı ve stabil. 720P videoları rahatlıkla oynatıyor. Hiç bir sorunu yok gördüğüm kadarıyla. En kısa zamanda ss'lerini yollarım. Kullanmak isteyenler için;
    Android Sürümü: 2.3.5
    Sense Sürümü: 3.0
    Radio: 26.14.02.28
    Kernel: 2.6.35.10
    Build Numaras: 3.13.415.2

İşte link burada :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1436770

SS
     ⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.system32 -- 8 Şubat 2012; 19:09:46 >

• Arkadaşlar Virtuous Affinity v2.05.0 çıkmış hafta sonu geçerim artık :) Yalnız 1.48 den 2.05 e niye geçmişler. Çok ta bir değişiklik yok neden 1.49 değil anlamadım.
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1485675 şurdaki yeni roma bakmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.system32

Yeni bir custom rom yayınlandı . Son versiyon stock romun root edilmiş hali. Az önce yükledim, gayet hızlı ve stabil. 720P videoları rahatlıkla oynatıyor. Hiç bir sorunu yok gördüğüm kadarıyla. En kısa zamanda ss'lerini yollarım. Kullanmak isteyenler için;
    Android Sürümü: 2.3.5
    Sense Sürümü: 3.0
    Radio: 26.14.02.28
    Kernel: 2.6.35.10
    Build Numaras: 3.13.415.2

İşte link burada :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1436770

SS

kardeş senın burdakı ssler türkce romun icinde turkce yok galiba:) kurdumda.Bide elinde türlce stock room olan varsa paylaşa bilirse sevinirim.

• unrevoked kullanarak telefonu root etmeye çalıştığımda her şey yolunda giderken böyle hata alıyorum..

Error: failed to get root. Is your firmware too new?

Yabancı forumlarda araştırdım orda söylenen her yolu denedim. ( disk sürücü olarak bağla, app.leri kaldır öyle dene.. vs.)
    En sonunda factory reset bile yaptım.
    Başka bilgisayarda denedim yine olmadı..

Bir türlü yapamıyorum bu rootu, neden olduğu hakkında bir fikri ve çözümü olan var mı ?
  • telefona revolution hd'yi ve önerilen radio'sunu flashladım. telefon 3g destekli olmasına rağmen hiç bi şekilde 3g kullanılamıyor. yukarda yalnızca "G" simgesi var. onun da anlamına baktım GPRS demekmiş. edge bile değil. avea dan her türlü ayarı yaptım marketten APN ayarlarını indirdim farklı romlar denedim. sonuç aynı. çözüm bilen varsa çok makbule geçer

doğru yere yazıp yazmadığımı bilemediğimden buraya da yazdım.
  • Desire HD için Sense 3.0 lı Türkçe Stock rom var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfd

telefona revolution hd'yi ve önerilen radio'sunu flashladım. telefon 3g destekli olmasına rağmen hiç bi şekilde 3g kullanılamıyor. yukarda yalnızca "G" simgesi var. onun da anlamına baktım GPRS demekmiş. edge bile değil. avea dan her türlü ayarı yaptım marketten APN ayarlarını indirdim farklı romlar denedim. sonuç aynı. çözüm bilen varsa çok makbule geçer

Bulunduğun yerde 3g olmayabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kfd

telefona revolution hd'yi ve önerilen radio'sunu flashladım. telefon 3g destekli olmasına rağmen hiç bi şekilde 3g kullanılamıyor. yukarda yalnızca "G" simgesi var. onun da anlamına baktım GPRS demekmiş. edge bile değil. avea dan her türlü ayarı yaptım marketten APN ayarlarını indirdim farklı romlar denedim. sonuç aynı. çözüm bilen varsa çok makbule geçer

Bulunduğun yerde 3g olmayabilir.

diğer telefonlarla aynı yerden bağlanabiliyorum 3g ile.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.