Şimdi Ara

HTC Desire HD (Vodafone) garanti faciası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim Vodafone'dan daha geldiği ilk gün aldığım HTC Desire HD telefonum bugün ekran altında kalıcak şekilde düştü. Ekran camı kırıldı dışardan birşey hissedilmiyor ama içindeki cam kırıldı ekran görüntüsü duruyor fakat kırılan kısım yaklaşık ekranın yarısının dokunmatiği çalışmıyor.

Telefonu satın aldığım Vodafone bayiine gittiğimde hasar maliyetinin en fazla 250 300 liralık bir masraf tutacağını garanti dışı olduğunu söylediler benim korkum tamir edilemicek olmasıydı buna gerçekten sevinmiştim fakat bana teleservis numarasını verdiler daha net bir fiyat alabilmem için bende aradım. Aradığımda aldığım cevap bunun garanti dışı olduğu HTC telefonların parça değişimi olmadığı sadece yenisiyle değiştirilebilceğini buda telefondaki fiziksel hasara bağlı olduğunu hasarın boyutuna göre bir fiyat çıkacağını söylediler.

Hayatımda bukadar saçma bir olay duymadım servise göndericem ama yenisiyle değiştirmem bana baya pahalıya gelceğini düşünüyorum garanti kapsamında olmadığından sorum bunun bana ne kadara mal olacağı gerçekten moralim çok bozuldu. Cevaplarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord48 -- 25 Mayıs 2011; 19:37:46 >

• Hiç kimsenin tahmini yok mu?
  • Keşke HTC müşteri hizmetlerini arasan. Onlar en azından seni ilgili yerlere yönlendirir. Moralinin bozma gerçekten sinir bozucu birşey 300-400 daha fazla ödeyip sırf Türkiye garantili telefon alıyoruz ama onuda bize zehir ediyorlar. Geçmiş olsun. HTC müşteri hizmetlerine sor sen yinede...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Keşke HTC müşteri hizmetlerini arasan. Onlar en azından seni ilgili yerlere yönlendirir. Moralinin bozma gerçekten sinir bozucu birşey 300-400 daha fazla ödeyip sırf Türkiye garantili telefon alıyoruz ama onuda bize zehir ediyorlar. Geçmiş olsun. HTC müşteri hizmetlerine sor sen yinede...

Dediğinizi yaptım öneri için teşekkürler. Olay hakkında soruşturma hazırlanıcağını ve sonucu tarafıma bildirilceği söylendi bakalım ne çıkacak...
  • haberdar ederseniz bizim için de iyi olur, geçmiş olsun.
  • teleservice'den uzak durmak gerek.. binlerce şikayet var, KVK'yı, genpa'yı solladı adamlar bu konuda...
  • Sen teleservice e yolla. Fiyatı bicip sana döneceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Sen teleservice e yolla. Fiyatı bicip sana döneceklerdir.

2 gün içinde cevap gelmez ise öyle yapıcam başka çare yok. Umarım uçuk bir fiyat çıkmaz.
  • BB ve HTC'de parça değişimi yapmıyorlar, telefonun yapılamaması durumunda direkt değişim kararı veriyorlar, parça değişimi yapmadıkları içinde ellerinde DHD ekranı yoktur.

Benim 40 gün önce gönderdiğim C903 telefonum da W995 ile değiştirildi bu hafta gelecek 3 haftadr yurtdışından değişim telefonu bekliyorlardı geçen hafta gelmiş telefonu bekliyom.

Not : Teleservice'in yapacağı bişey yok HTC Türkiye ne derse onu uyguluyorlar
  • vay anasına ya tefefon direk gidiyo ha bb ve htc de iphone de olemi
  • asdad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrypticNS -- 15 Ekim 2011; 20:45:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.