Şimdi Ara

HTC HERO YAHOO MAIL KULLANMA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Önceden yayınlandıysa kusura bakmayın.(gerci Android baslıgı yeni acıldı...)
    HTC Hero'mda yahoo mailimi kuramıyordum.Kullanıcı adı ve şifre hatası veriyordu ve bu beni cok sinir ediyordu.Çözümü sadece para verip yahoo mail plus'a geçmekti ancak ücretsiz bir çözüm yolunu buldum. paylasıyorum...

Bilgisayarınızdan yahoo mailinizi açın ve hesap özelliklerinden(profile sttings de) bölgenizi 'ASIA' olarak degistirin.( Bu sayede ASYA yahoo serveri uzerinden mailiniz acılacak) bunu yaptıktan sonra mail seceneklerinden POP ve Forwarding ayarlarına girebiliyorsunuz.Burda bu ayarları işaretleyip,pop mail erişimine izin verin .
    Son olarak Heronuzda bulunan mail programına yahoo mailinizi kurarsanız tamamdır...

Denendim ve kesinlikle çalışıyor...

• Daha telefon tarafında deneyemedim ama şimdiden çok teşekkürler.Ben yıllardır yahoo hesabı kulanıyorum ve kesinlikle benim olmaz olmazım gibi birşey oldu.Ne zaman androide geçtim bir türlü hesabımı kuramadım.Bu yüzden androidden soğudum.Öğleden sonra deneyeceğim bunu.Çok çok teşekkürler.
  • biraz geç olucak ama yapılacaklar şöyle:
    bölge asia seçilecek
    sonra pop ayarları etkinleştirilecek.
    telefonda ayarlar şöyle:
    gelen ayarları
    Protokol: POP
    POP sunucusu: pop.mail.yahoo.com
    güvenlik türü: SSL
    Sunucu bağlantı noktası:995
    giden ayarları
    STMP sunucusu : stmp.mail.yahoo.com
    güvenlik türü: SSL
    Sunucu bağlantı noktası:465
    kullanıcı adı: mail adresi
    paraola: parolanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtuncer_99 -- 1 Nisan 2010; 14:24:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.