Şimdi Ara

Html Kodları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar htlm sayfamdaki fareyi resimlerin üzerine getirdiğimde " Kaydet me, Yazdırma gibii işaretler gözüküyor bu işaretleri hangi kodlarla engelleyebilirim ?

kodları hangi aralıklara yazacağımıda açıklarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz...

Konu ile ilgili html sayfasıhttp://www.sevgiask.com bir bakın ve bana yardımcı olun lütfennnnnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahkan -- 25 Şubat 2005, 13:35:01 >

• www.gezginler.net
  • tam linki verirmisin dostum
  • www.gezginler ne t veyawww.hazirkod.com da aradığın şeyler var...tam linki hatırlamıyorum ona da sen baksan...
  • Aradığım şeyi bulamadım
  • ya ben oradan öyle bir kod kullanmıştım zamanında olması lazımdı kusura bakma...
  • Aslında zararı yok ama canımı çok sıktı o kodları bulmam lazım
  • sitendeki yazıların kopyalanmasını neden istiyosun... yani çalıp başka yerlerde kullanmasınlar diye heralde ama ..kimse pek gerek duymuyo da...
  • kopyalasınumrumda değil başka yerde dekullanılsın ben sadece resmin üsütündeki o yazı cı kaydet buttonları çıkması istiyorum yanı hoş durmuyor sol tıklama yasağı koymayacam yani yazıları ver resmi alabilirler zaten bende başka yerden almıştım :)
  • ya arkadaş kusura bakma ne istediğini tam olarak anlayamadım...

"yani yazıları ver resmi alabilirler " ?eger konu kopyaya engel ise bunu java script kodları ile kolayca yapabilrsin
  • ben de anlamadım tam olarak ne yapmak istediğini?
  • bende annamadim. ama dediği olay windows tan kaynaklanan bi olay. xp de genelde o şekilde yapio. eğer annatmak istediğin oysa. onu engellemek istiosan windows u kaldırabilirsin...
  • Ben sorunu anlamadımmmmmmmmm

• Arkadaşlar ilk önce şöyle açıklayım bir phpBB site var ona ana sayfa yaptım ana sayfayada bir resim getirdim fareyi resmin üstüne getirdiğimde kaydetmek için ve yadırmak için bazı işaretler çıkıyordu. başka sitelerde de bir resmin üsütne getirin fareyi nedemek istediğimi anlarsınız. ama ben bunu kodla yok ettim kopyalam yasağı falan koymak istermiyorum sadece canımı sıktı orasıda ondan yok etmek istedim

kodu buldum saolun var olun yararlanmak isteyen olursa

<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no"> 
    <meta http-equiv="imagetoolbar" content="false">
  • arksımwww.hazirkod.com arama motoruna weya top15 en iyi kodlara bakarsan sağ tuş kilidi kodunu bulabilirsin o kodu direk htlm yerine at böğlece dileğin gerçekleşsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bic@N

arksımwww.hazirkod.com arama motoruna weya top15 en iyi kodlara bakarsan sağ tuş kilidi kodunu bulabilirsin o kodu direk htlm yerine at böğlece dileğin gerçekleşsin

Birazcık geç kalmışsın ama 2,5 yıl kadar, birilerinin işine yarar herhalde.
  • basfates sigara reklamı mı o.öyleyse al sana da 2 milyar ban dan sonra bir taneda sana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.