Şimdi Ara

Huawei Ascend Y 101 çakma IME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Türkiye'de satılıyormu bilmiyorum ama kıbrısdan baslıkdaki marka ve modelli telefonu telsimden aldım, 150 liralık telefon, 100 küsür lira kayıt parası vermek istemiyorum, buna eski kullanmadıgım bir telefonun IMe sini kopyalamam mümkün mü?

bunu hediye olarak verecem bir arkadasıma, kendim iphone kullanıyorum acıkcası hiç anlamam android'den. eğer mümkünse çok teferrüatlı bir iş mi?

bu konuda bilgi sahibi olup cevap yazan arkadaslara simdiden teşekkürler.

iyi akşamlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: dildOsman

merhabalar;

Türkiye'de satılıyormu bilmiyorum ama kıbrısdan baslıkdaki marka ve modelli telefonu telsimden aldım, 150 liralık telefon, 100 küsür lira kayıt parası vermek istemiyorum, buna eski kullanmadıgım bir telefonun IMe sini kopyalamam mümkün mü?

bunu hediye olarak verecem bir arkadasıma, kendim iphone kullanıyorum acıkcası hiç anlamam android'den. eğer mümkünse çok teferrüatlı bir iş mi?

bu konuda bilgi sahibi olup cevap yazan arkadaslara simdiden teşekkürler.

iyi akşamlar..

150 liraya varsa oraya söyle bizde alalım kardeşim :D :D :D 100 lira nedir ki :D
  • sen bana nasıl ime kopyalayabilirim söyle ben sana getiririm buradan. 153 liraya
  • http://resim.donanimhaber.com/m_65597286/tm.htm

bu konuya bir bak iligili olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dildOsman

sen bana nasıl ime kopyalayabilirim söyle ben sana getiririm buradan. 153 liraya

spot almasın onlar orjinalinin benzeri gibi, 150 lira çok çok düşük bi miktar, telefoncular hallediyor elime bilgi geçerse mesaj atarım sana
  • alakası yok telsim dağıtıyordu burada, kaldımı bilmiyorum..

bu arada yukardaki konu için teşekkürler deniyeceğim müsait bi zamanda, olmazsa 50 liraya geçici kayıt yaptıracağım sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.