Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019 / Meizu X8 64 GB / Honor 8X

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Huawei P Smart 2019 / Meizu X8 64 GB / Honor 8X arasında kaldım.

Aradığım özellikler orta düzey oyunları (PUBG falan değil gerçekten orta düzey) iyi derecede oynamak, video vs. izlerken 1080p ayarında bile akıcı izlemek ve ortalama üstü bir kamera. Ayrıca 1 sene kullanınca çöpe atacak seviyeye gelmemesi. Şimdiden teşekkürler.

Honor diğerlerinden biraz pahalı olduğu için çok büyük artısı yoksa onu direk elemeyi düşünüyorum. Çok büyük bir artısı var denirse biraz zorlayacağım.

Öneri yaparken özellikle kamera konusunda bilgisi olan arkadaşlar bu üç telefonu 1- 2- 3- olarak sıralarsa sevinirim.

• 1600 e gm9 pro al 3 ünden daha iyi ve daha ucuz.
  • Meizu X8 Snapdragon 710 işlemci ile öne çıkmakta.
    Kamerası olarak istediğiniz gibi ortalama üstü kamerası var.
    Güncelleme desteği biraz zayıf.

Oyun olarak en iyi seçim Meizu X8 olacaktır.

Honor 8x 1800 TLye bulunabiliyor , ithalatçı garantili olarak.
    4 Gb ram miktarı ile P Smart 2019a göre daha tercih edilebilir model.
    İşlemciler aynı.

En son tercih P Smart 2019 olmalı. Yerine Xiaomi Mi 8 Lite modelini tercih etmek daha mantıklı olur
  • Araştır araştır en son Honor 8x ve meizu x8 arasında kaldım. Bir diğer seçenek Xiaomi mi8 lite ama nedenini bilmiyorum onu direk eledim yanlış mı bilmiyorum.

Honor 8x’in görüntüsü ve ekran boyutu ilgimi çeken konular. Meizu’nun da malum donanımı.

Meizu da olsa, honor da olsa distribütör garantili alacağım. Özellikle meizu konusunda aklımdaki soru bir sıkıntı yaşasam hangisinin servisinde daha rahat ederim? Şimdiye kadar ki duyduğunuz gördüğünüz tecrübeleri paylaşırsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.