Şimdi Ara

HUKUK TERCiH LİSTEM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten hukukta 20 binin altındaki fakültelerin hepsinde 1 Veya 2 Prof var ama yer olarak Afyon kötüymüş gerçekten orası zaten gelmez bana bence sıradan bayağı aşağıda belki çıkarırım listeden bakalım hayırlısı artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben de bursada oturuyorum düşünüyodum yalovayı kuzenim kampüs için bizi oyalıyorlar çevre de kötü dedi bi plaza katını vermişler onlara oyüzden tekrar hazırlanmayı bile düşünüyor benim fikrimi o etkiledi

• Ben Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyorum attığınız fotoğraf eski rektörlük binası.Hukuk Fakültesi geçtiğimiz sene merkez kampüste yeni binasına taşındı.Ayrıca İİBF ve Merkezi Araştırma Laboratuvarı da yeni binasına taşındı eş zamanlı olarak.Mühendislik Fakültesi de yine bu yıl içinde merkez kampüste inşaatı büyük oranda bitmiş yeni binasına taşınacak.

Bu Hukuk Fakültemizin yeni binası:

Bu mesaja eklenen görseller:

HUKUK TERCiH LİSTEM HUKUK TERCiH LİSTEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bykrkrs -- 29 Temmuz 2016; 15:19:08 >

• sonuç olarak çevresi hala inşaat halinde hemen tamamlanabileceğini sanmıyorum ve bursada oturmama rağmen orada hiç yurt duymadım ki hergün bademli den oraya gelmek bir ölüm olur eğer yurt hakkında bilginiz varsa onu da paylaşırsanız iyi olur veya okul hakkında başka bilgiler

• Bu fotoğraf bugün çekilmedi tabi biraz bir eski fotoğraf.Fakültede de geçtigimiz sene eğitim verilmeye başlandı.
    Kyk yurdu var termalde ,merkezde de özel yurtlar mevcut.Kyk yurdu birçok yurttan daha güzel odaları 3 kişilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bykrkrs -- 29 Temmuz 2016; 19:00:10 >
  • 14 bin öğrencisi var okulun sadece siz açıkta kalmazsınız yurt konusunu dert etmeyin

• Kaliteli bir hukuk eğitimi almak istiyorsan selçuk yaz tabi baya zormuş dersleri

• Zaten açıkta kalmayız da neyse bakalım sağol bilgiler için hocam benim listemde yok son zamanlarda belki eklerim artık hayırlısı

• akpaha kullanıcısına yanıt
    İö istemiyorum hocam benim için zor olur

• Kirikkaleyi Sakaryanın önüne yazmanı tavsiye ederim

• Hocam Sakarya'da arkadaşım hukuk okuyor beğendiğini söylüyor kırıkkalenin de profu daha çok ikisinin de iyi özellikleri var o yüzden sıraya göre yazdım

• Hocam 21k yım kıbrıstakileri dahi yazdım... Bakalım neresı gelicek?

• Sakarya hukuk bodrumda ders veriliyormus

• Hocam kıbrıstakileri niye yazdın ben Atatürk Üniversitesi ile bitirmeyi düşünüyorum en fazla belki bi tane 29 binlik psikoloji eklerim o da gereksiz gibi geliyor sen bayağı inmişsin

• Bykrkrs B kullanıcısına yanıt
    Gidenler var öyle bişey duymadım hiç

• Kadir has hukuk fakültesi tam burslu nasıl yazmalımıyım sizce.

• egyptcentral E kullanıcısına yanıt
    http://m.haber3.com/rektorden-ogrencilere-sasirtan-cevap-bir-mahkeme-kurun-orada-halledin-2998620h.htm

• beyler aklınız varsa yalovayı yazmayın o nasıl bina öyle :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: egyptcentral

Hocam kıbrıstakileri niye yazdın ben Atatürk Üniversitesi ile bitirmeyi düşünüyorum en fazla belki bi tane 29 binlik psikoloji eklerim o da gereksiz gibi geliyor sen bayağı inmişsin

Hocam korkuyorum bayaği... 21k dan hukuk gelmezse diye indim kıbrısa kadar umarım gerek kalmaz.

• Bykrkrs B kullanıcısına yanıt
    Hocam bu haberin tarihi ne acaba ben de böyle bişey duydum ama bodrum falan değil sadece bir kız rektöre ağır konuştuğu için atılmış falan ama bunu duymamıştım tarihi eskidir belki

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.