Şimdi Ara

HUKUK TERCiH LİSTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-Akdeniz hukuk 17.400
    3-Kocaeli hukuk 18.200
    4-Erciyes hukuk 19.300
    5-Sakarya hukuk 21.100
    6-Kırıkkale hukuk 22.600
    7-İnönü hukuk 23.900
    8-Yalova hukuk 24.200
    9-Gaziantep hukuk 24.400
    10-KTÜ hukuk 24.600
    11-Süleyman Demirel hukuk 24.700
    12-Afyon Kocatepe hukuk 25.500
    13-Samsun 19 Mayıs hukuk 25.800
    14-Atatürk hukuk 27.300

• Yalova'yı çıkarmayı düşünüyorum listeden sizce hangisi gelir başka ekleme yapsam mı Sıralamam 20.800

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egyptcentral -- 28 Temmuz 2016; 8:30:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egyptcentral

Yalova'yı çıkarmayı düşünüyorum listeden sizce hangisi gelir başka ekleme yapsam mı Sıralamam 20.800
    Sıralamamız çok yakın gelmiş benim sıralamam 20618 oldu. Tercih listen çok iyi olmuş benim tercih listem de neredeyse aynı:

1- Anadolu Hukuk 15400
    2- Akdeniz Hukuk 17400
    3- Kocaeli Hukuk 18200
    4- Erciyes veya Çukurova Hukuk (birbirine yakın)
    5- Sakarya Hukuk 21100
    6- Kırıkkale Hukuk 22600
    7- KTÜ Hukuk 24600
    8- Süleyman Demirel Hukuk 24700
    9- (belki Afyon yazabilirim)
    10- Atatürk Hukuk 27300

Bence Yalova'yı çıkartabilirsin liseden bozma binası var. (http://www.ensondakikahaberleri.com/images/haberler/2015/07/yalova.jpg ) Ondokuz Mayıs'ı, Hukuk Fakültesi Çarşamba ilçesinde diye çıkarttım.

• Teşekkürler aynen çok yakın sıralar yalovada kuzenim okudu geçen sene bu sene tekrar hazırlanacak o derece beğenmedi bir de acaba altına psikoloji de yazsam mı diye düşünüyorum gerek var mı hocalar yazma diyor ama hani ne olur ne olmaz diye
  • quote:

Teşekkürler aynen çok yakın sıralar yalovada kuzenim okudu geçen sene bu sene tekrar hazırlanacak o derece beğenmedi bir de acaba altına psikoloji de yazsam mı diye düşünüyorum gerek var mı hocalar yazma diyor ama hani ne olur ne olmaz diye

Bence psikoloji de yaz ben de aynı şekilde sonlara uluslarası ilişkiler yazacağım
  • Bilmiyorum kararsızım ailem de yazma diyor boşu boşuna ama bakalım belki eklerim sonradan hakkımızda hayırlısı bakalım artık
  • Neden büyükten küçüğe dizdiniz ?
  • DemasmanHUKUK kullanıcısına yanıt
    Çünkü öbür türlü ölü tercih bi işe yaramaz @DemasmanHUKUK
  • quote:

Ölü tercih diye bir şey yoktur tabiki 29 binlik erzurumu diğerlerinin önüne yazarsan erzurum gelir ama arasında 300-400 fark olan yerleri istek sırana göre yazman daha mantıklı olur zira kimse bu sene hangisinin daha iyi olacağını bilemeZ
  • quote:

Afyon'u yazmayın bence, kendinize yazık edersiniz.
    Normalde hangisi daha iyi gelir diye bişey yok mesela Yalova bu sene çok sürpriz bi durum olmadıkça ki olmaz gidip de inönü nün önüne geçemez ancak yeni açılan medeniyet mesela o geçebilir önlere ama öbürlerinin sırası aynı kalır tüm yıllarda olduğu gibi ve hocalar uyarıyor sıraya göre tercih yapın diye
  • quote:

Normalde hangisi daha iyi gelir diye bişey yok mesela Yalova bu sene çok sürpriz bi durum olmadıkça ki olmaz gidip de inönü nün önüne geçemez ancak yeni açılan medeniyet mesela o geçebilir önlere ama öbürlerinin sırası aynı kalır tüm yıllarda olduğu gibi ve hocalar uyarıyor sıraya göre tercih yapın diye

Ben yalovayı inönünün bir üstüne yazdım ne olacak şimdi ? Çünkü yalovayı daha çok istiyorum
    Yalova gelecek İnönü şansın olmayacak
  • quote:

Yalova gelecek İnönü şansın olmayacak

Tamam bende onu istiyorum zaten Dün salim ünsalla ve birçok rehberlikçiyle konuştum bunu önemli olan istek sırasıdır
  • Kartal Tekmesi kullanıcısına yanıt
    Kötü yorumlar yapılıyor üni hakkında ama arkadaşım hukuk fakültesine iyi diyor bilmiyorum ben de
    Bende çok rehberlikçiyle konuştum orda sıkıntı yok ablam da hukuk okuyor yani o konularda bilgiliyim meraklanma kişiye göre değişir ben ve hocalarım ölü tercih diyoruz ona sen zaten isteöiyormuşsun inönü yü zaten ozaman problem kalmaz ölü tercih denilen şey yanlış tercih yapıldığı için daha iyi fakültenin gelmemesi altındakilerin gelmesi olayı
  • quote:

Bende çok rehberlikçiyle konuştum orda sıkıntı yok ablam da hukuk okuyor yani o konularda bilgiliyim meraklanma kişiye göre değişir ben ve hocalarım ölü tercih diyoruz ona sen zaten isteöiyormuşsun inönü yü zaten ozaman problem kalmaz ölü tercih denilen şey yanlış tercih yapıldığı için daha iyi fakültenin gelmemesi altındakilerin gelmesi olayı

Aynen hocam sıkıntı yok Allah gönlünüze göre versin
  • İnşallah sizin de
  • egyptcentral E kullanıcısına yanıt
    İki sene önce açıldı galiba, bir profesörü var. Afyon zaten yaşanılacak bir yer değil, Afyon faktörüyle bu ikisi zaten seçmeme nedeni bile olabilir.
  • Ben de Yalova düşünüyorum hocam, hem sahil şehri hem İstanbul'a çok yakın yeni kampus de yapılıyor. Tuzla'da okuyan biri Taksim civarına gidene kadar biz feribotla geçebiliyoruz, İstanbul içi gibi oluyor biraz da
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.