Şimdi Ara

Hürriyetten bomba haber..anlayan beri gelsin..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İsmail EREL / FRANKFURT

Almanya'da bir Türk gencinin başına gelen bir insanlık dramı, Alman basınına bile konu oldu. Volkan Bağcı isimli gencin Gülşah Koç tarafından feci şekilde dövülmesine, herkes seyirci kalınca, Volkan aylar süren bir psikolojik tedaviye başladı

ALMANYA'nın Frankfurt kentinde yaşayan Volkan Bağcı isimli bir genç, Gülşah K. isimli bir kızın sözlerinin altında kalarak ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan talihsiz Volkan'ın yerde yattığı ilk gören kişi olduğunu söyleyen Ali Asker Barut, "Baktım Volki yerde yatıyor. Ağzı burnu kan içinde. Üzüldüm tabii. Ama yine de yerden kaldırmadım. Çünkü yerdeyken de vurmaya devam etti" dedi.
    Yerdeyken vurdu

"Peki, kimin vurduğunu net olarak gördünüz mü" sorusuna ise Ali Asker, "Tabii ki gördüm. Gülşah vuruyordu. Bir ara topuğuyla burnuna bastığını bile gördüm" diye konuştu. Volki'ye tanıdığı bir psikolog önerdiğini belirten Ali Asker Barut, "Benim tavsiye ettiğim psikoloğa gitmeyi uygun görmemiş kerata. Sonunda yerdeyken bir de ben vurdum" dedi.
    Kafam kadar Gülşah ise, "Ben suçsuzum. Bana birileri gaz verdi. Kimin gaz verdiğini bile hatırlamıyorum. Sonunda dayanamadım ve daldım" diye kendisini savunmaya çalıştı. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

link:http://www.hurriyet.com.tr/gundem/5295570.asp

• bu ne la
  • quote:

Orijinalden alıntı: RISC64

bu ne la
    gulsah kim volkan kim neden dovuyomus bide sonrada gelen adam kim boyle habermi olur mistery romani gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EleSuDökenSuat -- 21 Ekim 2006; 11:00:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

gulsah kim volkan kim neden dovuyomus bide sonrada gelen adam kim boyle habermi olur mistery romani gibi

Alıntıları Göster
    kafam kadar gülşah beni bitirdi zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mermonasse.

kafam kadar gülşah beni bitirdi zaten...

Alıntıları Göster
    habere bak sen.............
    ne diye yayınlamışlar acaba bunu.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: adigehalil

habere bak sen.............
    ne diye yayınlamışlar acaba bunu.......

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: lvthsgm

Alıntıları Göster
    modern türk gazeteciliği?!.

• quote:

Orijinalden alıntı: _KoLCu_

modern türk gazeteciliği?!.

Alıntıları Göster
    quote:

Gülşah K. isimli bir kızın sözlerinin altında kalarak ağır yaralandı.

bu ne demek la

• quote:

Orijinalden alıntı: Peynir Alti Suyu Tozu

quote:

Gülşah K. isimli bir kızın sözlerinin altında kalarak ağır yaralandı.

bu ne demek la

Alıntıları Göster
    Haberden bişey anlayan banada söylesin.Benim tek anladığım ilk okul 2 deki çocukların kavgası.

• quote:

Orijinalden alıntı: kont_andre

Haberden bişey anlayan banada söylesin.Benim tek anladığım ilk okul 2 deki çocukların kavgası.

Alıntıları Göster
    haber o haber.............

nasıl haberse???
  • quote:

nasıl haberse???

Alıntıları Göster
    bu ne be
  • quote:

nasıl haberse???

Alıntıları Göster
    inanamıyoruummm... diğer gazetelere büyük fark atmışlar habere bak bea... uff.. sağol bizimle paylaştığın için. volki için 'şiddete hayır' kampanyası başlatalım dimi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tırtılcık

inanamıyoruummm... diğer gazetelere büyük fark atmışlar habere bak bea... uff.. sağol bizimle paylaştığın için. volki için 'şiddete hayır' kampanyası başlatalım dimi :)

Alıntıları Göster
    hürriyet de saçmaladı iyice ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: icaktan

hürriyet de saçmaladı iyice ...

Alıntıları Göster
    haber hala duruyor sitede.........
  • bi halt anlamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: mermonasse.

Volkan'ı yerde bile tekmelediler

İsmail EREL / FRANKFURT

Almanya'da bir Türk gencinin başına gelen bir insanlık dramı, Alman basınına bile konu oldu. Volkan Bağcı isimli gencin Gülşah Koç tarafından feci şekilde dövülmesine, herkes seyirci kalınca, Volkan aylar süren bir psikolojik tedaviye başladı

ALMANYA'nın Frankfurt kentinde yaşayan Volkan Bağcı isimli bir genç, Gülşah K. isimli bir kızın sözlerinin altında kalarak ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan talihsiz Volkan'ın yerde yattığı ilk gören kişi olduğunu söyleyen Ali Asker Barut, "Baktım Volki yerde yatıyor. Ağzı burnu kan içinde. Üzüldüm tabii. Ama yine de yerden kaldırmadım. Çünkü yerdeyken de vurmaya devam etti" dedi.
    Yerdeyken vurdu

"Peki, kimin vurduğunu net olarak gördünüz mü" sorusuna ise Ali Asker, "Tabii ki gördüm. Gülşah vuruyordu. Bir ara topuğuyla burnuna bastığını bile gördüm" diye konuştu. Volki'ye tanıdığı bir psikolog önerdiğini belirten Ali Asker Barut, "Benim tavsiye ettiğim psikoloğa gitmeyi uygun görmemiş kerata. Sonunda yerdeyken bir de ben vurdum" dedi.
    Kafam kadar Gülşah ise, "Ben suçsuzum. Bana birileri gaz verdi. Kimin gaz verdiğini bile hatırlamıyorum. Sonunda dayanamadım ve daldım" diye kendisini savunmaya çalıştı. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: jumper

bi halt anlamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: mermonasse.

Volkan'ı yerde bile tekmelediler

İsmail EREL / FRANKFURT

Yerdeyken vurdu

hatta

• quote:

Orijinalden alıntı: retey

hatta

Alıntıları Göster
    Dün akşamdan beri düşünüyorum hala anlamadım haberi

• quote:

Orijinalden alıntı: ares_turk

Dün akşamdan beri düşünüyorum hala anlamadım haberi

Alıntıları Göster
    quote:

Kafam kadar Gülşah ise, "Ben suçsuzum.

burda yıkıldım yaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Peynir Alti Suyu Tozu

quote:

Kafam kadar Gülşah ise, "Ben suçsuzum.

burda yıkıldım yaaa

Alıntıları Göster
    arkadaşlar gülşah koç ve gülşah k. farkını atlamayın..adam tam bir gazetecilik dersi veriyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: mermonasse.

arkadaşlar gülşah koç ve gülşah k. farkını atlamayın..adam tam bir gazetecilik dersi veriyor..

Alıntıları Göster
    abi volkan kızdan dayak mı yemiş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.