Şimdi Ara

HyperX Alloy Origins PBT – Red Switch Klavye - 1619 Lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
3.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• US fiyatı 110$ +pbt tuşlar ekstra 25$mış
    1619tl şaka mı :D çook iyi fiyat
  • Bedava

• Alınır mı beyler ?
  • ffrisby kullanıcısına yanıt

Ben aldım sahsen sadece Tr mi bilemiyorum. Tr veya US oması farketmez de bambaska bir dil cıkarsa bir de keycaps almak gerekecek. Cıkacagını sanmam o da ayrı.

• ffrisby kullanıcısına yanıt

Yok hocam boşver ya Daha iyi bir ürün bulabilirsin o fiyatlarda 3-5 gün daha bekle. Kasım indirimleri yeni başlıyor ay sonuna kadar fırsatlar çıkar.

• m-99 M kullanıcısına yanıt

Ay sonuna kadar ben de acmıycam kutuyu ki 1 ay iade sürecinde daha iyi bir fırsat cıkarsa oraya dogru yönelirim ben de. Güzel fırsatlar denk gelebilir. Ola ki aldıgım bu ürüne gelirse amazon zaten iadesini yapacak.

• m-99 M kullanıcısına yanıt

Bu fiyatlara böylesi bir klavye geleceğini asla düşünmüyorum.

• ingilizce Q dizilim olarak satılıyor diğer sitelerde. muhtemelen ingilizce Q olarak gelecektir. ufak enter sevmeyen arkadaşların dikkatine.

• Mayıs ayında 1650 liraya almıştım. Bu fiyat bedava sayılır. Sırf yanında gelen 1.5m'lik braided type-c kablo bile 100 liradan fazla eder. Kıyas olarak normalde kendisinden çok daha ucuz olan mkw100 modeli de 1620 lira.
    Klavyeden memnunum. Kasa komple aluminyum ve kaliteli hissettiriyor.
  • Mekanik klavye arayanlar incanın mekanik klavyesine bakabilir. Mavi sviç var. Kalitesini beğendim ben. 690 mıydı ne. Bu paraya gayet iyi. Zaten önemli olan sviçler.

• hocam haber için teşekkürler, hiç ihtiyacım yoktu ama kaçmaz bu fırsat :D

• Pi kullanıcısına yanıt

Incayı bend e aldım hocam o fiyattan. henüz hiç kullanmadım ama 1140 lira su an fiyatı. 1150 ona verene kadar bu daha mantıklı her anlamda.

• mathematiche kullanıcısına yanıt

Yine o fiyattan satılırsa diye dedim hocam. Yoksa dediğiniz gibi. Aktif olarak kullanmadım ben incayı. Ama malzeme kalitesi vs hoşuma gitti.

• acmtncy A kullanıcısına yanıt
    Klavye Türkçe mi?
  • Klavye teslim edildi. Haber veren arkadaşa teşekkürler. Türkçe çıktı bu arada.
  • o-raiser kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer zahmet olmazsa bir görsel paylaşmanız mümkün mü?
  • TheGogol kullanıcısına yanıt
    Tabii hocam HyperX Alloy Origins PBT – Red Switch Klavye - 1619 Lira

Zaten uygundu fiyatı, birde Türkçe karakter olan ürün için çok çok iyi fiyatmış.

Evet gelen klavyeler türkçeymiş ben de sevindim türkçe karakterlerin olmasına. Hayırlı olsun benimki de teslim edilir bugün.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.