Şimdi Ara

HYUNDAI GENESIS 'CAR OF THE YEAR 2009' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
11.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu hyundai 5 serisin acayıp andırdı bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizzmma

bu hyundai 5 serisin acayıp andırdı bana

sadece andırır ama o keyfi vermez.fark burda
  • almanlar öyle iki marka yaratmışki. bmw mercedes. dünyada rakipleri yok. sadece birbirleriyle rekabet ediyorlar. audi de bu ikiliye katıldı gibi. o da alman.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheGate

quote:

Orjinalden alıntı: karizzmma

bu hyundai 5 serisin acayıp andırdı bana

sadece andırır ama o keyfi vermez.fark burda

doğru söze ne denir...
  • Hyundai ,bmw yi yarıcakmış

hem seviyesiz hem de gerçekleşmeyeceği belli bir durum.
  • tabi daha içine sindiremeyenler mevcut...
  • babalar yapmayın sakin olun bakın bu safyada kapatılır
    daha sakin olalım ne derler bilrisiniz insanlar konuşa konuşa mahlukatlar koklaşa koklaşa anlaşırmış
    relax arabaya gelince görünüm olarak güzel görünüyor mesala butür büyük arabalar benim zevkime hitap etmiyor ama alıcı olsam kalitesine inanıyor ve özellikleri bakımından bmw aratmıyorsa neden olmasın ben alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westbam -- 27 Aralık 2007; 13:25:31 >
  • Bu hyundai'e hiç benzemiyor :S Şaşırıyorum direksiyon simidinin ortasındaki amblem nedir ?

Araca yorumumsa önden crossfire gibi duruyor arkadan gördüğümde ise şok geçirdim nasıl bi makina bu diye..

Hyundai hayatta böyle bişey yapamaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_0606

tabi daha içine sindiremeyenler mevcut...

BMW 5 serisi dururken hyundai nin nesini sindirmekle uğraşalım ki.
    biraz gerçekçi olun.hayaller ile yaşamayalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YgTBgC

Bu hyundai'e hiç benzemiyor :S Şaşırıyorum direksiyon simidinin ortasındaki amblem nedir ?

Araca yorumumsa önden crossfire gibi duruyor arkadan gördüğümde ise şok geçirdim nasıl bi makina bu diye..

Hyundai hayatta böyle bişey yapamaz.

bu araç hyundainin prestij markasıdır.toyota lexus gibi.araba cok güzel olmuş ama 5 serisine yetişemez.büyük bi gerçek.
  • cunku bu araba fiyat performans bakimindan bmw den cok daha iyi. (40 -65 bin dolar arasinda degisecek fiyatlari) 280 ve 300 beygirlik iki motoru olacak. su an bildiklerim bu kadar.
    belki ayni ozellikli bir araci daha ucuza almak istersin. ne dersin daha hos olmaz mi ?
    simdiden onyargilisin daha arabayi gormedin ne oldugunu bilmeden 5 serisine rakip olamaz diyorsun. sence cok objektif olmadin mi ? yada tersi :)
    sence
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_0606

tabi daha içine sindiremeyenler mevcut...

BMW 5 serisi dururken hyundai nin nesini sindirmekle uğraşalım ki.
    biraz gerçekçi olun.hayaller ile yaşamayalım.

• Ya ben bu arkadaşlara şaşıyorum ve gülmekten kendimi alamıyorum, ya nedir bu nefret bu kin Hyundaiye karşı anlamıyorum ya adamlar yapmış kardeşim. Sanki avrupalı otomobil üreticileri sizsiniz bırakın onlar korksun siz niye korkupta hemen çamur atmaya başlıyorsunuz. Ben diyorumki Hyundai dünyanın en iyi otomobilini yapsın avrupada hayatta ödül falan alamaz zira avrupalı üreticiler çok milliyetçidirler kendi otomobillerinden başkalarına ödül falan vermezler, zira korelileri küçük ve hakir görüyorlar aynı Türk milletini gördükleri gibi. Ya bırakın bu avrupa hayranlığını adamlar bizi kazıklıyorlar neden anlamak istemiyorsunuz? Ben bu ülkede Japon ve Kore arabalarından başka araba tanımıyorum, hele hele şu ortamda Fransız araçlarını gidipte sıfır alanları ise hiç anlamıyorum Korelileri tebrik etmek lazım adamlar yapıyorlar işte, Hyundaiyi alkışlıyorum buradan. Ha şunuda belirteyim bu araç BMV 5 serisi ile yarışır yarışamaz onu bilemem ancak araç çok harika görünüyor, iç tasarımı da dış tasarımı da çok güzel duruyor, daha görmedik aracı incelemedik şundan iyidir bundan kötüdür demek için çok erken ve yersiz. Avrupa malına hayırrrrrr

• toyota ya neden kimse birşey demiyor....
    efsaneleşmiş kasası forumda çok çok konusuluyor corollanın...
    sorunsuzluğu sık sık vurgulanıyor...

kimsenin garezi olduna inanmıyorum hyundai ye....
    ama kalkıpta 5 serisine rakip yok eziyo yarıyor diyince komik kaçıyor....
    5 serisi bu araçtan 10 gömlek üstündür yani bu çok açık otomobilden biraz anlayanlar bunu söyler..

bu demek değildirki hyundai 5 serisi gibi araba üretemes...ama öyle çabucak olacak şeyler değil birikim zaman gerekir...bmw yerinde sayarsa hyundai çok çalışırsa belki bi gün üretir 5 serisine rakip.....
  • Hyundai için yepyeni bir dönemin başlangıcını temsil eden Genesis, rekabette emsal teşkil etmek ve çekişmeyi daha üst seviyelere taşımak amacıyla, özellikle lüks Alman, Japon ve Amerikalı rakiplerine karşı en iyi ve en güvenilir alternatif olarak satışa sunulacak.

Arkadan itişli platforma, oldukça zengin bir donanıma ve üstün teknolojik özelliklere sahip olan Genesis, yüksek performanslı Hyundai araçları arasında yeni bir çağın ilk adımı olarak kabul ediliyor.

Hyundai, araca özgü yepyeni ambleminin de tanıtımını gerçekleştirdi. Amblemde, kalkan şeklindeki siyah zeminli altıgen logonun yanlarında bir çift kanat kullanılıyor. Metalik gümüş renge sahip bu kanatlar, uçabilmenin ruhunu ve herşeyin üstünde olabilmeyi yansıtıyor. Ancak bu Genesis amblemi, sadece Kore ve Çin pazarlarında satılacak araçta kullanılacak.

Genesis’in en çok dikkat çekecek özelliklerinin başında tamamen baştan geliştirilen yeni Tau kodlu V8 motoru geliyor. 375 HP’lik maksimum güce sahip olan bu motor, gücünü altı kademeli yepyeni bir otomatik şanzımanla tekerleklerine aktaracak. Hyundai’nin Lambda serisi V6 motor seçenekleri de Genesis’te kullanılacak. V6 motorlarda da isteğe bağlı olarak 3.3 litre ve 3.8 litrelik seçeneklerden biri tercih edilebilecek.

Hyundai, özellikle Genesis için farklı ve özel uygulamaları da yürütecek. Genesis sahibi olmak isteyen müşteriler için, araçla tanışma anından başlayıp satış aşamasına gelinceye kadar özel uygulamalar gerçekleştirilecek. Genesis satın alındıktan sonra da bu ayrıcalık, aracın teslimine ve tabii ki satış sonrası tüm hizmetlerde de devam edecek.

Genesis’in, Amerika ve Avrupa pazarlarında da büyük ilgiyle karşılanması bekleniyor.

HYUNDAI GENESIS 'CAR OF THE YEAR 2009'

http://arabam.milliyet.com.tr/haber.aspx?PID=681&HID=1&haberID=282245

• Arkadaşlar;
    Tabii ki araç güzel görünüyor. Özellikle konsolun ergonomisi oldukça güzel olmuş. Direksiyondaki kumandalar örnek seviyede. Ama yeni 5 serisini henüz hiçbirniz görmediniz. Avrupa'da VW ve PSA arasında müthiş bir dizayn ve konfor artırımı savaşı var. Tabii ki BMW buralarda çok zorlanıyor. Bu yüzden bence yeni 5 serisini bekleyin. Çünkü BMW bu yeni 5' te Otomobili tarihe altın harflerle yazma hazırlanıyor. Aldığım duyumlara göre 5.22 D (Ki bu zamana kadar hiç 2.2 BMW çıkmamıştı.) 260 PS ve 450 kg/m tork ve müthiş bir dizaynla piyasaya çıkacak.
    Bu modelle dünya orta sınıfı asıl BMW satacak.

Bizim şu Genesis'e gelince fakir ABD vatandaşları için iyi bir seçenek gibi duruyor. Araç muhtemelen 19.900 dolar anahtar teslim fiyatla piyasaya çıkar. E biraz da satar ABD'de. Ama HYUNDAI'in iyi modeller için bir 5 yıla daha ihtiyacı var. Bence dünya otıomob,il piyasası 2008'in sonunda kopar gider. Ne alırsan alş, muhteşem döneminin başlayacağı yıllara giriyoruz.

Yüksek otomobil vergileri Türk Milletinin seyahat özgürlüğü ile At, Avrat, Silah üçlemesinin At bölümüne tecavüz etmektedir. Saygılarımla...

• olay buudur
    quote:

hyundai nere BMW nere.
    BMW yi bırakıp hyundai alacaklara allah akıl fikir versin.ne diyelim

• dünya otomotiv endüstrisinin 5. büyük firmasının hyundai olduğunuda unutmayın.
    siz burda fanatikçe marka savunuculuğu yaparken elin korelisi otomobil fabrikasını kurmuş ve dünyanın en büyük kuruluşları arasına girmiş....

siz burda konuşup durun....
    fanatizm yerine üretimle ilgilenseydik belki şimdi bizimde hyundai gibi bir markamız olabilirdi. ama ne yazıkki yok ve bizim tek yapabildiğimiz hyundaiyi kötülemek...
  • quote:

hyundai nere BMW nere.

Katılmıyorum bu düşünceye.
    Dünya üzerindeki hemen hemen bütün araba firmaları mercedes bmw ayarında araba üretir.
    Ama seri üretime geçirmez,her üreticinin hitap ettiği bir pazar var.
    Lüks oto üreticisi değil hyundai...
    Eğer oraya göz dikerse emin ol en iyisini yapar...
    Rahat ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: dozi17

quote:

hyundai nere BMW nere.

Katılmıyorum bu düşünceye.
    Dünya üzerindeki hemen hemen bütün araba firmaları mercedes bmw ayarında araba üretir.
    Ama seri üretime geçirmez,her üreticinin hitap ettiği bir pazar var.
    Lüks oto üreticisi değil hyundai...
    Eğer oraya göz dikerse emin ol en iyisini yapar...
    Rahat ol

bir BMW 5 serisi kullan ve birde hyundai nin en baba arabasını kullan.sonra konuşalım.
    uzaktan gazel atmak kolay.
    BMW bu boru değil.
    bu konu sizle tartışmak abes.hyundai ile BMW i aynı ayar görmek dahada abes.

• quote:

Orjinalden alıntı: blueayyy

cunku bu araba fiyat performans bakimindan bmw den cok daha iyi. (40 -65 bin dolar arasinda degisecek fiyatlari) 280 ve 300 beygirlik iki motoru olacak. su an bildiklerim bu kadar.
    belki ayni ozellikli bir araci daha ucuza almak istersin. ne dersin daha hos olmaz mi ?
    simdiden onyargilisin daha arabayi gormedin ne oldugunu bilmeden 5 serisine rakip olamaz diyorsun. sence cok objektif olmadin mi ? yada tersi :)
    sence

BMW fiyat performans arabası değildir.önce yanlış tartışıyorsun.BMW prestij arabasıdır.
    hyundai önce fiyat performans arabası olmayı başarsın ondan sonrada prestij arabası olmayı düşünebilir.prestij arabası olarakta BMW 5 serisini bırakıp hyundai alan olursada onların bileceği ama ben sanmıyorum.dediğin gibi fiyat performans arabası olarak hyundai alır ama PRESTİJ arabası olarak değil.
    önyargılı filan değilim.tüm dünyada BMW denen bir gerçek vardır.bunu inkar edip hyundainin onu bu kadar kolay yakalayabileceğini düşünmek hayalcilik olur.
    arabayı ayrıca görmeme gerek yok.hyundai nin arabalarının ve kalitesinin ne olduğunu etraftaki örnekleri ile görüyorum.
    BMW nin en dandik arabası 116i iken ve kalite işçilik gibi konularda hyundainin en babasına kafa tutuyorsa bırakın görmeden karar verelim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.