Şimdi Ara

Hyundai Kona Alınırmı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
5.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017-2018 Grandland X-3008-Sportage-Tucson fiyatına B-SUV...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B-suv inanılmaz anlamsız bir segment. Çok özel bir araç olsa anlarım ama o paralara c-suv daha mantıklı.

• İyi para gercektende ama bu pıyasada ucuzda arac yok su an buyuksehırlerde 3008 ler sankı daha revacta ama Hyundaı saglamlık olarak herdaım on numara bana gore ama Konada sankı tıpi bıraz degısık herkezın zevkı degısiktır gercı ama Pejo bayağı bır atılım yaptı su ara
  • Crossland X bakabilirsiniz. Çift renkliler fena durmuyor. 120.yıl donanımında gerekli çoğu donanım var. Koltuk direksiyon ısıtma, geri görüş, şerit takip, tabela okuma, kör nokta, yorgunluk tespit, otomatik Park , Apple car android oto, anahtarsız çalıştırma falan filan var.

Excellence donanıma çıkarsanız head up display, kayar arka koltuklar, afl far, çarpışma önleyici falan geliyor.

Tam otomatik Aisin 6 ileri sanzuman güzel,

1.2 puretech 130 hp olanları fena değil. 145bin civarına 120.yil bulunabiliyor.

• B SUV olacaksa, all grip teknolojisiyle 4x4 1.4 140 HP Suzuki Vitara (Üç aşağı beş yukarı aynı fiyata, üstelik Otomatik vites) da düşünmez misiniz? Diyerek konuya ve olaya farklı bir bakış açısı getiriyorum :)
    1.4 4x4 Otomatik Vitara hakkında ki düşüncelerinizi belirtebilirsiniz memnun olurum saygılarımla...

• Siz araca ısınmışsınız ve almak istiyorsunuz sebeplerinizde tamamen haklı ama diğer arkadaşların da tavsiye ettikleri gibi yerinizde olsam düşük kmli sıfır ayarında daha üst segment veya daha kaliteli bir araç bakardım. Eşiniz de kullanacağı için küçük olmasını dert etmemişsiniz orada tamamız ama verdiğiniz parayı da tam karşılayacak mı iyi düşünün ve kafanıza en çok yatanı alın.
  • Aklınızın köşesinde olsun VW T-Roc larda kampanya yaptı Doğuşoto. 182 bin civarına highline dsg benzinli satıyorlar. Bir dizel değil belki ama ileriye dönük hyundai ile kıyaslayınca daha az değer kaybeder diye düşünüyorum. İç malzemelerinin kalite farkı da cabası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geehut -- 20 Kasım 2019; 4:26:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    SuZikiden babamda var neredeyse 7 litrenin altında yakmıyor. Araba çok sağlam ama bir okadarda konforsuz ne yazıkki 😞

• 171.000 tl asla B-SUV bir araca vermem

129.000 tl'ye Ford Ecosport 1.0 turbo veriyorlar. Kona için 42.000 tl fazla vermeye değmez
  • Ford Ecosport 1.0 turbo ya şimdi baktım, görünüş a segment araç gibi duruyor, ayrıca şehir içi tüketim 7,2 LT çok fazla.
  • Şu ana kadar tavsiye edilen araçların tamamına baktım ancak yakıt olarak konadan az yakan iki model var, biri 3008 diğeri citroen c5 aircross. Bu araçlar boyut olarak benim kapalı garajıma sığmayacak kadar büyükler. Ama sırf kendim binecek olsam ve düzgün bir garajım olsaydı kesinlikle c5 aircross u tercih ederdim.
  • yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Arabanın performansı çok iyi sadece günlük kullanılacaksa yakıt sarfiyatı fazla. Koltuklar ise bana biraz sert geldi, sadece arazi taşıtı olarak bakacak olursak dünyanın en iyi 4*4 leri arasında. Vites geçişleri vs. donanım yine aynı şekilde gayet makul. Bir çok kişi diyorki 4*4 araçlarda neden hala elektronik el freni yok. Gerçek 4*4 ler arazi için geliştirildiği için difransiyeli kilitlerken kademe kademede el frenini çekebiliyorsun. Bu bence büyük avantajdır.
  • Geehut kullanıcısına yanıt
    Araç gerçekten güzel. Şu anda benim kullandığım araç golf 1,4 tsi. vw kalitesi ayrı bir şey gerçekten. Ancak tüm kapılar yine yakıta çıkıyor, benzin fiyatlarının neredeyse 7 lira olduğu bir ülkede benzinli araca binmeye korkar olduk. T-roç larada baktım ne yazıkki yakıt tüketimi bu araçta 6,8 epey bir yüksek. Şu an sadece dizellere yönelmiş durumdayım.
  • hocam müsait zamanda yeni capture ve kadjara bakın derim. Özellikle icon donanımlar

• hayatım boyunca duyduğum en iğrenç model ismine sahip araç. kona ne ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner_06

Ford Ecosport 1.0 turbo ya şimdi baktım, görünüş a segment araç gibi duruyor, ayrıca şehir içi tüketim 7,2 LT çok fazla.
    eminmisiniz?

Hyundai Kona AlınırmıHyundai Kona AlınırmıHyundai Kona AlınırmıHyundai Kona Alınırmı

Bence siz bu aracı almaya karar verdiniz ama bu araca 171.000 tl vermenin mantıksız olduğununda farkındasınız.

Burdaki aklı başında herkes diğer tüm mesajlarda bu araca 171.000 tl verilmeyeceğini söyledi ve başka araç önerdiler. Siz yok garaja sığmaz, yok hanım kullanamaz, yok çok yakar gibi bahanelerle kendinizi kandırıyorsunuz.

Hyundai Kona ile Ford Ecosport arasındaki 42.000 tl ile yaklaşık 15 yıllık benzin-dizel farkınız çıkar. Dikkat ederseniz MTV, Bakım, Kasko, Trafik sigortası farklarına hiç girmiyorum bile.

Hyundai Kona’nız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler

• Geehut kullanıcısına yanıt
    Highline olmasina ragmen troc un ic malzeme kalitesi rezalet. İbizayla ayni resmen. Konadan iyi diyebilmek mumkun degil

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Haklı olabilirsiniz. Ben de kendim için çok istemiştim T-Roc fakat Türkiye’ye gelince baktım içi ticari standartlarında. Lakin hyundai ile kıyas yapamıyorum. Hiç bakmadım Hyundai Kona’ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geehut -- 20 Kasım 2019; 13:56:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geehut

Aklınızın köşesinde olsun VW T-Roc larda kampanya yaptı Doğuşoto. 182 bin civarına highline dsg benzinli satıyorlar. Bir dizel değil belki ama ileriye dönük hyundai ile kıyaslayınca daha az değer kaybeder diye düşünüyorum. İç malzemelerinin kalite farkı da cabası...
    Hangi bayi bu fiyatı veriyor? Dün mersin opat en son 188'e bırakırım dedi.
  • Bu hafta kuzenim beyazı için ANKARA doğuşta 182 ye konuşmuştu. Turuncuyu aldılar 187 den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geehut -- 20 Kasım 2019; 14:58:52 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.