Şimdi Ara

I-Phone 3G app'lar Çalışmıyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende 8 sayfa kadar uygulama var. 3 gün önce açılan bazı uygulamalar şimdi 2 sn açılıp, ana menüye atıyor... Nedenini ve/veya çözümünü bilen arkadaşlar yanıtlarsa memnun olurum. Bazılarıda tak diye giriyor bu nasıl iştir...

• 3.0 OS yüklediyseniz yeni versiyonda çalışmayan uygulamalar oldukça fazla... Bi kaç güne kadar güncellemeler çıkar...
  • Hayır 2.2 var. Mobileinstallation diye birşey duydum onunla alakalıymış herhalde...
    Sorun devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bariscancan -- 22 Haziran 2009; 14:07:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bariscancan

Hayır 2.2 var. Mobileinstallation diye birşey duydum onunla alakalıymış herhalde...
    Sorun devam ediyor

Cydia'ya cydia.hackulo.us source'unu ekle ve mipatch'i aratıp indir.Mobileİnstallation dosyasını yüklemiş olacaksın...
  • AppSync for OS 3.0 ıhttp://cydia.hackulo.us/ source sunu Cydia dan ekleyip kurun. Cihazı kapatıp açın. AppStore ‘a girip herhangi bir ücretsiz uygulamayı kurun. İşlem tamamdır.
  • 3G 3.0 da "mipatch"i yukarıdaki adresi cydia -source ye ekledim indirdim cihazı kapattım açılışta elma resmi ve ekli yıldız gibi bir resimde kaldı bir daha açılmadı bu sefer de cihaz...........
  • benim cihaza bi türlü cydia.hackulo.us/ sourceyi yükleyemedim... yükleniyor diyor fakat herhangi bi yerde yok...
  • arkadaşlar selam,

iphone 2g kullanıcısıyım telefonu 3.0 yükselttim ancak cydia dan herhangi bir update yapmak isterken sona gelince error veriyor. böyle bişey başına gelen oldumu ne yapmalıyım bilgi verebilir misiniz?
  • arkadaşlar mipatch 2.2.1 olanı mı indireceğiz indirdim telefon bi daha açılmadı bi yardım edebilir misiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: haks446

arkadaşlar mipatch 2.2.1 olanı mı indireceğiz indirdim telefon bi daha açılmadı bi yardım edebilir misiniz?

hocam yeniden restore yap redsnow 7.2 ile jb işlemi yap (aman dikkat jb yaparken yüklenecek uygulamaları sorar sakın ıcy işaretlemeyin sorun oluyor jbden sonra cydia.hackulo.us source u ekle appsync3.0 yükle free uygulama indir app store dan teli kapat aç işlem tamamdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.