Şimdi Ara

I5 Aksesuarları !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın öbür gün inşallah bir IPhone 5 alıyorum dostlar. Telefonu alırken yanında direkt olarak kılıfını da alayım diyorum. Şeffaf kılıflar dikkatimi çekiyor fakat sormak istedim. Fiyatı önemli değil güzel olsun. Telefonumu ne tür kılıflar içinde en güvende tutarım ? Ve tabi kılıf telefondan da büyük olsun istemem canım...

Bunun yanında işime yarayacak aksesuarları da söyleyebilirseniz çok memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MazotP -- 5 Temmuz 2013; 0:14:54 >

• Telefonun şeklini bozmasın,hafif ince ve şeffaf olsun dersen;Ozaki İcoat Crystal Şeffaf Kılıfı öneririm.

Ama cihazım kabalaşsada sıkıntı olmaz diyorsan ekran koruyucu ön-arka ve bumper ile koruma altına alırsınız.
  • Sacramental kullanıcısına yanıt
    Kabalaşacağı daha güvende olacağı anlamına mı geliyor ? ön-arka ve bumper nedir bu arada internetten nasıl aratabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikrmdgc

Kabalaşacağı daha güvende olacağı anlamına mı geliyor ? ön-arka ve bumper nedir bu arada internetten nasıl aratabilirim ?

Bumper bir kılıf çeşididir ve telefonun yanlarını kapatır. Ön-Arkadan kasıt ise ekran koruyucudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

quote:

Bumper bir kılıf çeşididir ve telefonun yanlarını kapatır. Ön-Arkadan kasıt ise ekran koruyucudur

Alıntıları Göster
    ön camö jelatinle yeter çizildikçe goruntu boluyor die her aldığım tele yaparım telefonu oldupundan dahada kabalaştırmak bana şahsen mantıksız geliyor kibar die alıyosun resmen çelik yelek giydiriyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: enginse

ön camö jelatinle yeter çizildikçe goruntu boluyor die her aldığım tele yaparım telefonu oldupundan dahada kabalaştırmak bana şahsen mantıksız geliyor kibar die alıyosun resmen çelik yelek giydiriyosun

Ben de öyle düşünüyorum gerçekten. Zarif tasarımı ilgimi çekiyor ve o atsarımı berbat etmek istemiyorum. He tabi IPhonelarda genelde olan çiziklerden boya düşmelerinden de görmek istemem
  • quote:

quote:

Ben de öyle düşünüyorum gerçekten. Zarif tasarımı ilgimi çekiyor ve o atsarımı berbat etmek istemiyorum. He tabi IPhonelarda genelde olan çiziklerden boya düşmelerinden de görmek istemem

ölümden öte köy mü var keyfine bak boşver sonuçta dünya malı
  • quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Şık görüntüsü bozulmasın istiyorsan bunu önerebilirim:http://www.fonefon.com/pinfo.asp?pid=207

Kesinlikle ekran koruyucu kullanmayı da ihmal etmemek lazım. İyi günlerde kullan.

• quote:

quote:

quote:

Canevimden vurdun beni hocam çok iyi geldi bu mesaj

• Sert kilif alin (snapcase tarzi) çünkü iphone 5 te yanulma sorunu var
  • DesertEagle67 kullanıcısına yanıt
    Hocam şeffaf olanı hoşuma gitti, peki nerden alabilirim ?
  • Element caselere bak derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugradrn

Element caselere bak derim

Onların şeffaf olanları falan var mı hocam gayet şık duruyorlar
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-5-element-case-vapor-5-aluminyum-kasa-88177454 çok hoş kullandım şuan kılıfsız kullanıyorum o ayrı mesele
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugradrn

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-5-element-case-vapor-5-aluminyum-kasa-88177454 çok hoş kullandım şuan kılıfsız kullanıyorum o ayrı mesele

Anladım hocam güzelmiş kendi sitesinde 150 dolar civarında rakamlar görünce ürkmüştüm
  • quote:

Arkasi seffaf olandan bahsediyor isen apple store da var.Bunun yaninda istanbulda oturuyorsan (be. İzmirde oturuyorum) dogubank mi tam hatirlamiyorum orada kesin var haaa teknosada da var sanirim evet evet. VR var 50 tl mi ole birsey fiyati tuzlu ama saglam urun

Edit:http://store.apple.com/us/product/HA763ZM/A/incase-snap-case-for-iphone-5?fnode=47&fs=m.iphoneCompatibility%3Diphone_5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesertEagle67 -- 7 Temmuz 2013; 11:18:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

quote:

Arkasi seffaf olandan bahsediyor isen apple store da var.Bunun yaninda istanbulda oturuyorsan (be. İzmirde oturuyorum) dogubank mi tam hatirlamiyorum orada kesin var haaa teknosada da var sanirim evet evet. VR var 50 tl mi ole birsey fiyati tuzlu ama saglam urun

Edit:http://store.apple.com/us/product/HA763ZM/A/incase-snap-case-for-iphone-5?fnode=47&fs=m.iphoneCompatibility%3Diphone_5

Teknosalara bakarım bulabilirsem apple ürünü elbette tercihim olacaktır ve gayet şık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

quote:

Teknosalara bakarım bulabilirsem apple ürünü elbette tercihim olacaktır ve gayet şık

Aynen hem şık hemde işini yapan bir kılıf

• O.3 mm den kalın olmasın kaba gösterir mossi alabilirsin mesela. Onun dışında ofisde çalışıyosan dock alabilirsin.
  • cedric... C kullanıcısına yanıt
    Osaki 0.3 ler dikaktimi çekmişti esnek olanlar ama IP5 lerde yamulma şansı var dediler biraz caydım. Şimdi incase snap case almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.