Şimdi Ara

i550w mikrofon sesi yükseltme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sol tuşlarla ne kadar yükseltsemde karşı tarafın sesi hep düşük geliyorr. net gelmiyor.. bazen defalarca soruyorum ne dediğini anlamak için.. atasım geliyor bazen.. gizli kodu falan var mı ? mikrofon sesini nasıl yükseltebilirim???

• quote:

Orjinalden alıntı: alparslan79

sol tuşlarla ne kadar yükseltsemde karşı tarafın sesi hep düşük geliyorr. net gelmiyor.. bazen defalarca soruyorum ne dediğini anlamak için.. atasım geliyor bazen.. gizli kodu falan var mı ? mikrofon sesini nasıl yükseltebilirim???

gizli kodu malesef yok

sorun olduğunu düşünüyorsan servise vermeni tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 11 Kasım 2008; 8:19:05 >
  • yanıtın için teşekkür ederim. Yurt dışındaki forumlarda bir kaç kişide bu husustan şikayetci. nokia kadar net değil. inşallah bendeki arızalıdır ve düzeltirler. kadıköydeki teknik servis şubesine gideceğim.
  • Arkadaşım şu bir gerçek ki bu sorun i550 lerde var.Mesela bende senin gibi karşı tarafın sesinden şikayetçiyim.Bazıları da böyle bir sorun yok diyor.Bu genel bir arıza mıdır yoksa bazı telefonlarda mı oluyor bunu anlayamadım.Bence de servise ver.Eğer tamir edilecek birşeyse bende vermeyi düşünüyorum.
  • Merhaba.
    Ben yeni aldım i550 yi. 3 gündür kullanıyorum. Daha önceden E390 almıştım ve hiç memnun kalmamıştım. Belkide E390ın Java olmasından kaynaklanıyor. i550 alırkende şüphelerim vardı samsung olmasından dolayı. Ancak yanıldığımı; cihazın çok güzel olduğunu düşünüyorum. Ses konusunda herhangi bir şikayetim yok. Bence sesi çok çok kaliteli olmasada piyasadaki birçok telefonun sesi ile aşağı yukarı aynı ses kalitesinde ve seviye olarakta şu ana kadar inceleme fırsatı bulduğum bir iki telefon haricindeki telefonlarla aynı, hatta daha iyi.
    Aslında telefonu çok fazla incelemeye fırsatım olmadı. Daha gps yada navigasyonunu dahi kullanmadım. (Malum... İşler çok yoğun bu aralar. )
    Bence telefon çok güzel bir telefon.
    SAYGILARIMLA...
  • Ses olayı kesinlikle problemli ben aldım telefonu 2 gün sonra serwisine yolladım hiçbirşey yapmadılar sadece yazılımın wersiyonunu yükselttiler ses aynı ses adamlar normal diyo ama kesinlikle normal değil idare edicez sanırım böyle yapcak birsey yok.
  • Madem ses normal diyorlar.Sesten şikayetçi olanlar birlikte hareket ederek Telpayı mesaj bombardımanına tutsunlar göreyim.Bakalım hala ses normal diyebiliyorlar mı?Artık öyle kuzu tüketici profili yok karşılarında.
  • Mikrofon sesini yükseltmek için görüşme anında menüden Fısıltı özelliği açılınca ses daha iyi gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serromacher -- 18 Kasım 2008; 11:42:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.