Şimdi Ara

i7-6700 nasıl çöp edilir :(((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.atombilisim.com.tr/i7-6700-8gb-ram-1tb-wd-4gb-128bit-asus-turbox-bilgisayar-urun1767.html
    ilk anda inanamadım o işlemciye hangi zalim bunu yapabilir
    şaka maka çok da satıyomuş
    kendimi çok kötü hissettim bi anda

• Çünkü senin teknomarketten aldığın 'sıfır' 6700ü takmıyorlar
    Bu firma hakkında şimdi tam emin değilim ama tamir görmüş işlemcileri taktıklarını duymuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 3 Şubat 2017; 14:21:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casper vb. markaların yaptığı sistemlerle aynı gayet normal yani, bilmeyenler gidip alacaklar malesef.
  • Lafa gelince ''ekran kartı 4gb''

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbox ne lan, adam gibi marka ismi bile koyamıyorsunuz be.
  • Dikkat i7 6400 olabilir

QHQG falan hepsi engineering sample...

Bu arada bu tarz firmalar i5-i7 adı altında ilk nesil i5 650, i7 870 falan takıyolar yeni diye lanse ediyolar...

Tabi hepsi AliX'den Çin'den gelen veya Türkiye'den çıkma ikinci el işlemciler...

• Onu çöp adamın en az 3 villa 2 köşkü olmalı

• msaa kapalı akıcı bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz
  • Turbo ma ollleyyy... turboo max olleyyy... Turbo max bizi discoya götür.. :))) Cidden satılıyor bu arada
  • O kasaya baksana en az 200 fps alir o kasa 300 bile alabilir sekil sukul kasa cunku

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Abi işlemcisi kaç cigolayt" diye soran kişilere satarlar. Ekran kartından bi haber zaten adam.
  • n11 sahibinden hepsiburada hepsine yerleşmişler
    anlamadığım yorumlar da olumlu herhalde kendi adamlarına yazdırıyolar
  • Dolandırıcılığın yasal versiyonu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Çünkü senin teknomarketten aldığın 'sıfır' 6700ü takmıyorlar
    Bu firma hakkında şimdi tam emin değilim ama tamir görmüş işlemcileri taktıklarını duymuştum.

evet refurbished diye tanımlanan hatalı işlemcileri tamir ettirip takmışlar

• CallMeHD3000 C kullanıcısına yanıt
    İşlemcide bir de bu. Kim bilir anakart, bellekler filan ne alemde ve adamlar satıyor iyi kötü helal olsun valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 3 Şubat 2017; 18:42:43 >
  • Kusura bakmasınlar ama, ellerinin altında internet var, açıp biraz araştırma yapsınlar.
    Ben bilgisayar konusunda hiçbir şey bilmezken, 2007 yılında ''Donanımhaber'' sitesiyle tanıştım. Ram, Cpu, Anakart vs hep bu siteden öğrendim. Şimdi kendi sistemi kendim yapıp, tamir ediyorum. DH'den sonra bir kere bile bilgisayar tamircisine gitmedim.
    Vatan Bilgisayar'a gidip, şöyle şöyle bir ürün gördüm sitenizde, stoğunuzda varmış, ondan alacağım dediğimde, oradaki eleman:'' böyle bir şey mümkün değil'' dediğinde, açıp kendi sitelerinde parçayı gösterdiğim de, demek böyle şey de varmış diyorlar.

Özetle, araştırmayan, bilmeyen, kulaktan dolma bilgileriyle, hayatta başarılı olacağına inanan, kendi bilgisinin en doğru olduğunu sanan daha da kötüsü, HİÇBİR ŞEY BİLMEDİĞİ VEYA YANLIŞ BİLDİĞİ konularda adeta otoriteymiş gibi ahkam kesen insanlara böyle yapılmasının belki tek iyi yanı vardır: O da günün birinde yediği kazığı anlayınca, BİLGİ'nin önemli olduğunu anlayabilme ihtimalidir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalistikBomba -- 4 Şubat 2017; 7:8:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.