Şimdi Ara

İç temizlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 2-3 ay önce 2. el bir araba almıştım (focus 2). Aracın koltukları çok kirliydi, içini şöyle komple yıkama yapan bir yerde yıkatmak için soruşturuyordum. Ama nereye gitsem (ziebart, tabanway, vs..) yüzsüzce en az 150 milyondan bahsediyorlardı.

Bugün tepem attı gittim kosla halı yıkama şampuanı aldım 11ytlye, evden halı yıkama makinesini ve elektrikli süpürgeyi aldım, önce süpürgeyle bir güzel içinin tozunu torpağını aldım,sonra da halı yıkama makinesiyle foşur foşur koltukları falan yıkadım. Göğsü içinde temizleme sütü ve parlatıcı sprey almıştım, onlarla da bir güzel göğsünü temizledim. Yıkamacıların istediği fiyatın en fazla 5 te 1ine arabanın içini tertemiz cillop gibi ettim.

Koltuklar renk atar falan diye korkuyordum, hiç birşey olmadı. Zaten Praktikerde bu araç malzemeleri satan eleman demişti, çok matah bir şşey yamıyorlar otur kendin yap tasarruf et diye, doğru demiş.

Vaktiniz olursa en fazla 1-1,5 saatte halledebileciğiniz keyifli bir etkinlikmiş. Ben yeni keşfettim, daha önce denemeyenler varsa tavsiye edilir.

• YÜZSÜZCE dediğiniz işlemin 5 saat kadar sürdüğünü, otomobilin tavanından başlanıp, tavan, koltuklar, kapı döşemeleri, ön konsol, orta konsol, koltuk altları, kapı fitilleri, bagaj bölümü, stepne bölgesinin komple temizlendiğini, bu işlemler için hazırda yaklaşık 6-7 çeşit kimyasal bulundurulduğunu,

Sonrasında 1 saat kadar ahtapot denilen sıcak hava üfleyen makina ile tamamen nem kalmayacak şekilde kurutulduğunu,

sonrasında kumaş koltuk ve kapı döşemelerine kalıcı leke oluşumu engelleyici koruma, deri koltuklara çatlamaları önlemek için besleyici, plastik ve vinil aksamlara toz itici vinil koruma malzemesinin uygulandığını, bu işlemler için de hazırda 6 çeşit kimyasal daha bulundurulduğunu ve 1 yıl garanti verildiğini biliyor musunuz?

YÜZSÜZCE kelimesini kullanırken biraz daha anlayışlı olmanızı öneririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kasnakkafa

Yaklaşık 2-3 ay önce 2. el bir araba almıştım (focus 2). Aracın koltukları çok kirliydi, içini şöyle komple yıkama yapan bir yerde yıkatmak için soruşturuyordum. Ama nereye gitsem (ziebart, tabanway, vs..) yüzsüzce en az 150 milyondan bahsediyorlardı.

Bugün tepem attı gittim kosla halı yıkama şampuanı aldım 11ytlye, evden halı yıkama makinesini ve elektrikli süpürgeyi aldım, önce süpürgeyle bir güzel içinin tozunu torpağını aldım,sonra da halı yıkama makinesiyle foşur foşur koltukları falan yıkadım. Göğsü içinde temizleme sütü ve parlatıcı sprey almıştım, onlarla da bir güzel göğsünü temizledim. Yıkamacıların istediği fiyatın en fazla 5 te 1ine arabanın içini tertemiz cillop gibi ettim.

Koltuklar renk atar falan diye korkuyordum, hiç birşey olmadı. Zaten Praktikerde bu araç malzemeleri satan eleman demişti, çok matah bir şşey yamıyorlar otur kendin yap tasarruf et diye, doğru demiş.

Vaktiniz olursa en fazla 1-1,5 saatte halledebileciğiniz keyifli bir etkinlikmiş. Ben yeni keşfettim, daha önce denemeyenler varsa tavsiye edilir.

aferim iyi yapmışın içerde nem kalmadığı sürece sorun yok kosla zaten 1 numara

• quote:

Orjinalden alıntı: bal974

YÜZSÜZCE dediğiniz işlemin 5 saat kadar sürdüğünü, otomobilin tavanından başlanıp, tavan, koltuklar, kapı döşemeleri, ön konsol, orta konsol, koltuk altları, kapı fitilleri, bagaj bölümü, stepne bölgesinin komple temizlendiğini, bu işlemler için hazırda yaklaşık 6-7 çeşit kimyasal bulundurulduğunu,

Sonrasında 1 saat kadar ahtapot denilen sıcak hava üfleyen makina ile tamamen nem kalmayacak şekilde kurutulduğunu,

sonrasında kumaş koltuk ve kapı döşemelerine kalıcı leke oluşumu engelleyici koruma, deri koltuklara çatlamaları önlemek için besleyici, plastik ve vinil aksamlara toz itici vinil koruma malzemesinin uygulandığını, bu işlemler için de hazırda 6 çeşit kimyasal daha bulundurulduğunu ve 1 yıl garanti verildiğini biliyor musunuz?

YÜZSÜZCE kelimesini kullanırken biraz daha anlayışlı olmanızı öneririm.

tüm bu işlemler için bile o kadar para istenmesi anlamsız, tekrarlıyorum bence YÜZSÜZLÜK.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.