Şimdi Ara

içinden bir sayı tut oyununu bilen varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hani içimizden bir sayı tutuyorduk 2 ile carpıp 10 ekle 2ye bol felan birseyler vardı karsımızdaki sonucu biliyordu bunu hatırlayan ve bilen varmı nasıldı?

• bir sayı tut üçle çarp ikiye böl.. sonuç buçuklu ise bana söle ve 0,5 ekle... sonra yeni elde ettiğin sayıyı tekrar üçle çarp ikiye böl.. buçuklu ise yine söyle.. sonra buluduğun sayının içinde kaç tane 9 olduğunu söyle bende sana sayıyı söyleyim.. denemek isteyen varsa sonuçları yazsın bende sayıyı yazarım..

en iyilerinden biridir bu..
  • aslında benim dediğim bu değildi soran kişi sadece dedimya içinden bir sayı tut diyor kendide tutuyor mesela 2 yle carp diyor soran kendide carpıyor 5 ekle diyor kendide ekliyor yarısını bul diyor kendide buluyor cıkan sayıdan ilk tututugun sayıyı cıkar diyor kendide cıkan sayı sumu diyor karsıdaki evet diyor kendide yapıyorya içinden biliyor tabi boyle birseydi ama tam hatırlayamadım yoksa yazdıklarım oluyor mu bunuda denemedim bak simdi :D saol seninkide guzele benziyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtycan

bide bunu dene

http://trunks.secondfoundation.org/files/psychic.swf

nası yani yaaaa benimkileri bildi bu ama ilk 2 sini
  • Aklında 1-10 arasa sayı tut bu sayıyı 2 ile çarp 10 ile topla 2 e böl ilk tutduğun bu sayıyı çıkar sonuç 5

örnek: 7*2=14
    14+10=24
    24%2=12
    12-7=5

Not:sonuç hep 5
  • guzel saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtycan

bide bunu dene

http://trunks.secondfoundation.org/files/psychic.swf

bunun yaptığı olay tamamen hile.
    Yaptırdığı işlemler sonucu zaten hep 9 ve 9 un katları çıkıyor.Dikkat ettiyseniz 9 ve katlarındaki işaret hep aynı

• -içinden bir sayi tut ama sakin bana soyleme
    - tamam tuttum..
    - simdi yavas yavas bırak...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.