Şimdi Ara

İHRACAT FAZLASI MALLARI NASIL ELDEN ÇIKARIRIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sizin yaratıcı fikirlerinize ihtiyacım var :)
    Yakın bir tanıdığım bir tekstil atölyesinde çalışıyor. Bu firma dış piyasaya çalışıyor. Avrupada birkaç ülkeye 1. kalite bay-bayan giyim üzerine iş yapıyorlar.
    Bende daha önce bu firmanın internet sitesini hazırladığım için patronlarıyla aram iyi. Şimdi haber yollamış internetle fazla araları olmadığı için elinde 10.000 parça ürünü uygun fiyata elden çıkarmak istiyormuş. Bende firmayla patronlarıyla konuşup bu malları işte internet üzerinden satmayı düşünüyorum.

Toplamda 50 farklı 10.000 parça ürün varmış.
    - Ben web tasarım, yazılım üzerine bir firmada çalışıyorum. Elimde kendime ait olan e-ticaret sistemleri, giyim üzerine daha önce firmalara yaptığım sağlam siteler var. Bu ürünler için web sitesi açabilirim ama sonuçta bir sürekliliği olmayacak ve açtıktan sonra iş bitmiyor tabiki de, önemli olan sağlam bi tanıtım. Bu bana sonrasında kötü bi fikir gibi geldi.

- Sahibinden, gittigidiyor, forumlar tarzı sitelerden satılabilir, bunun için ptt nin kapıda ödeme şeysi var ama daha önce bunu kullanmadım. Nasıl oluyor bu olay bunu kullanan varsa, aydınlatırsa sevinirim. (Ne kadar komisyon alınıyor vs..)

- Pazarda satmayı düşündüm ama, ürünler pazarda satılacak cinsten değil. Gerçekten kaliteli ürünler, satılsa bilene anca etiler, beşiktaş tarzı pazarlarda satılır.

- Trendyol, Markafoni gibi sitelerle görüşmeyi düşündüm ama fatura, anafirma vs.. problem çıkar diye yemedi açıkçası...

Sizden yaratıcı fikirlerinize ihtiyacım var. Cumartesi gidip tekrar görüşeceğim firmayla. Zaten kendileri hani sen bu ürünleri al parasını hemen ver demiyorlar, sattıkça ver gibi bi yaklaşımları var. Sizce bu ürünleri en kolay nasıl elden çıkarırım.

Acayipte paraya ihtiyacım var bu aralar, bu olayı nakite dönüştürmem gerekiyor :S:S

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aequitas13 -- 26 Ocak 2012; 10:41:25 >

• Trandyol markafoni filan senin ürünleirni almazlar. DÜşük fiyattan dh 2.elde gitti gidiyorda filan satmaya çalışmalısın en problemsiz öyle satış yaparsın.
  • Satış fiyat aralığın ne olacak?
  • merter e git toptancılara sor belki alan olur ama tanesi 5 ile 8 dolar arası olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneKaşif

Satış fiyat aralığın ne olacak?

En pahalısı 15-20 tl yi geçmez sanıyorum.
    Ama kesinlikle mağaza fiyatı çok çok daha fazladır
  • firmanın adını pm istesem ürünlerine bakabilmek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende alırım kazak gömlek ne varsa hepsinden sardır banada birer tane M beden olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aequitas13

quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneKaşif

Satış fiyat aralığın ne olacak?

En pahalısı 15-20 tl yi geçmez sanıyorum.
    Ama kesinlikle mağaza fiyatı çok çok daha fazladır

Eğer mallar dediğin gibi kaliteli ise çok uygun. İstersen mahalle mağazalarına toptan da verebilirsin. İllaki internetten satacağım diyorsan işin içerisine prosedürler girebilir.İstanbul mu adres?
  • abi gömlek mömlek varsa sar bi kaç tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Original

firmanın adını pm istesem ürünlerine bakabilmek için

pm attım

arkadaşlar bende ayrıntılı incelemedim ürünleri ama büyük bir bölümü zaten bayanlar için..

Satışa başladığım zaman 2. el bölümüne ilan atarım, linkinide burada paylaşırım.
  • Butun Urunlerını Nakıt para ıle dırek satın alayım bende ankada dırek sosyete pazarındaa satarım
  • tmm hocam ürünlerin fotolarını atayım, sonra ayrıntılı konuşuruz.
    Bu arada ürünlerde ki etiketleri çıkarma durumu olabilirmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.