Şimdi Ara

İki Ram Takmadan Pc Açılmıyor... Formata Da Girmiyor ;(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar format atarken pc de öyle bir hata veriyor ki her yerde aradım bulamadım ? En sonunda buraya sormaya karar verdim yanlış yere konu açtıysam özür dilerim öncelikle... Format sırasında kur dosyaları yüklerken
    Beklenmeyen (1609761536) hatası oluştu; satır 1773 dosya d:xpsp\base\boot\setu.
    devam etmek için bir tuşa basın yazıyor ve yenıden baslıyor aynı hata devam... Hdd başka kasada formata giriyor... Ram ları teke dusuruyorum pc acılmıyor... Ramlar baska kasada çalısıyor... Ikı ram takmazsam pc ye goruntu gelmıyor... baska ram takarsam bu sefer kur dosyaları yukluyorda kalıo devam etmıo... format cd sını degıstırdım 100 bın kere aynı sorunu çözemedim... baska yerde var ama hata kodu farklı bu benım hata kodu hıc bır yerde yok daha once karsılasan varsa yardımcı olsun lütfen ;( he bir de bios ayarları sürekli sıfırlanıo kendi kendine...

• Biostan Dram ayarlı bozulmuş olabilir. Biosu , Load ot Optimized Default ayarlarına getirin. Öyle bir deneyin.
  • denedim arkdaşım o da olmadı ? hem bios tan ne değişiklik yaparsam yapayım bu hatayı verdikten sonra eski haline dönüyor... Teşekkür ederim ilgilendiğin için... bu sorunu burda çözersek ne kadar güzel olcak var ya...
  • yok mu bir ışık bir çözüm ? çaresiz mi kaldı bütün herkes ;(
  • Öncelikle bios ayarı neden sıfırlanıyor, pil bitmiş veya ayarlarda sorun olduğu varsayıldığı için sıfırlanabilir. Varsa yeni bios sürümünü yükleyip deneyin, ayrıca kullandığınız ramlerin timinglerini öğrenip elle ayarlamaya çalışın. Sonuçta yazılım veya anakart arızasıda olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.