Şimdi Ara

ikinci el touch alınırken dikkat edilmesi gerekenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • en son nano kullanmış biri olarak bilgilendirirseniz bu konuda sevinirim, alırken kasa dışında neyine bakmak lazım?
    multitouch bozuksa veya arada tepki ermiyosa, risk midir yoksa anlamamnın bi yolu var mı?
    darbe alıp accelerometer bozulmuş olabilir mi bunu anlamamnın bi yolu var mı?
    bi de bozulma durumu nedir, garantisiz ya da yurtdışı faturası olmayan bi ürün almak mantıklı mıdır?

son olarak da 8gb 1st gen 250 liraya buldum 6 ay önce yurtdışından gelmiş ama fatura yok, almalımıym?

• 250 çok iyi bi fiyat. İyice emin olmadan alma. Ya mesela çizikleri önemseme, eninde sonunda çiziliyo. Kasa açılmış mı ona dikkat et. Arkadaşımın nanoda durup dururken fırlamıştı mesela o metal kısım. O ekran da kolay kolay bozulmaz, rahat ol.
    Yurtdışı derken nerden gelmiş mesela? Faturalı olsa zaten 250 ye satmaz. Hmm Walla ben tedirgin oldum dostum sen alma bunu. 100-120 lira daha koy, git doğubanktan sıfır al, ilk sen aç. İstersen bi tükan ismi de söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtezacan -- 26 Kasım 2008; 11:37:23 >

• başka bi forumdan biri, ben de tanımıyorum açıkçası, hediye gelmiş o yüzden faturası yokmuş, yani bi kurcalarım aleti wirelessı fln çalışıomu, ya da accelerometerı, ona bakıcam sanırm pek satmakla uğraşmak itemiyor, o yüzden fiyat bu durmda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.