Şimdi Ara

İkinci Tromso faciası haftaya gerçekleşecek ! Sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün belgrad maçının tamamını izledim ve bizim takımdan bu sene pek fazla ümitlenmemiz gerektiğini gördüm rejkardın takım kurgusu , kurduğu kadrodaki futbolcu seçimi hepsinde hatalar var.Orta sahada barış ayhan mustafa sarp hiç bir şey yapmıyorlar.Sabri her maç olduğu gibi rakip forvetlere asist üstüne asist yapıyor.Maçın 3.ncü dakikası takım atağa çıkıyor sabrinin 18 yakınlarında verdiği geri pas rakibe gidiyor ama gol olmadı ki demeyin yediğimiz ilk gol yine sabrinin becerisi ve eseri ileri atmaya çalıştığı top yine 5 metre önündeki adamın ayağına gitti faul ve gol.Rejkardı anlmak çok güç bu kadar yıldır teknik direktörlük yapan bir insan böyle futbol katillerine nasıl sabrediyor merak ediyorum.Asıl eleştirilmesi gerekenlerden biri de yönetim.Haldun Üstünel gibi bir adamın ayağını kaydırıp yerine aziz yıldırımın bizi yensin diye verdiği şike paralarını istanbulspor futbolcularına dağıtan yüce insan ADNAN SEZGİNİN getirilmesidir.Lig başladı ortada ciddi bir transfer yok.Muhtemelen futbol hayatı bitmek üzere olan abuk subuk adamlar transfer edilecek almaguer gibi sarr gibi.Beşiktaş taraftarını kutlamak gerekir.YETER YILDIRIM diye diye shuster , quaresma , guti gibi adamları getirtdiler.İstemedikleri ali eren , youla gibi adamları prostesto ede ede takımdan gönderttiler.Bizim taraftarımız daha sabriyi alkışlaya dursun.Yönetimimiz seyrede dursun bu hafta ikinci tromso faciası gerçekleşecek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.