Şimdi Ara

İlginç bir video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://video.google.com/videoplay?docid=-8057902268396674421

Merhabalar, LA2 videosu ararken bunu buldum, bu nasıl bir şeydir ya. :) Hiç bu kadar çok mobu tek atışla kesen bir skill görmedim. Adamların en son düşen paraları toplamaları da kaç dk sürmüştür kimbilir.

• bunlar toplu kesım yapmıslar hehe allah bee makara ahh o serverda olucam bende onları toplu keserımm kacamazlar eheheh
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEMAK

bunlar toplu kesım yapmıslar hehe allah bee makara ahh o serverda olucam bende onları toplu keserımm kacamazlar eheheh
    yaa sonuna kadar izledimdee videoyu bayagi guzel bır olay toplu kesmee hosuma gıttı hangi server acaba orjinal serverdir buyuk bir ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEMAK

yaa sonuna kadar izledimdee videoyu bayagi guzel bır olay toplu kesmee hosuma gıttı hangi server acaba orjinal serverdir buyuk bir ihtimal

Alıntıları Göster
    güzelmiş bunun benzerini kariklerde yaptığımız günler geldi aklıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fistan

güzelmiş bunun benzerini kariklerde yaptığımız günler geldi aklıma

Alıntıları Göster
    warlord adamlarr bi anda bi sürü kesiorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Virtue34

warlord adamlarr bi anda bi sürü kesiorlar

Alıntıları Göster
    oldum lan gulmekten manyak bi seymis:D

• quote:

Orijinalden alıntı: sucxx

Alıntıları Göster

ole bi buyucum olsun 2kkk borcum olsun ( Borç ericada olsun )

%99 skillerle oynamışlar :) yada cok farklı bi skill combinasyonu kullanıyolar :)

yoksa bole bi skill yok di mi ?? :D

bide yerdeki adenalar bişi diil 1-2 kere seven sight olayına katılmıştım full pt gittik adenadan yersi gozükmüyordu :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuntsunemori -- 27 Aralık 2006; 17:03:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tsuntsunemori

ole bi buyucum olsun 2kkk borcum olsun ( Borç ericada olsun )

%99 skillerle oynamışlar :) yada cok farklı bi skill combinasyonu kullanıyolar :)

yoksa bole bi skill yok di mi ?? :D

bide yerdeki adenalar bişi diil 1-2 kere seven sight olayına katılmıştım full pt gittik adenadan yersi gozükmüyordu :=)

Alıntıları Göster
    Kankam var yaw boyle skill nasil bilmezsin demicem hatirlamazsin hatta hatirladigima gore gizemde at kasip duruyordu toplu atiyor skilli buda o ayak iste

• quote:

Orijinalden alıntı: sucxx

Alıntıları Göster
    bu hangi server ya.. offff 2 saattir gülmekten geberdim :D:D

• quote:

Orijinalden alıntı: badonur

bu hangi server ya.. offff 2 saattir gülmekten geberdim :D:D

Alıntıları Göster
    keşke tyrant charımla orda olsaydım rabbit skillini kullanır herşeyi silip süpürürdüm.. :D

• quote:

keşke tyrant charımla orda olsaydım rabbit skillini kullanır herşeyi silip süpürürdüm.. :D

Alıntıları Göster
    ne lo rabbit kacacanmi zuahah
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Kankam var yaw boyle skill nasil bilmezsin demicem hatirlamazsin hatta hatirladigima gore gizemde at kasip duruyordu toplu atiyor skilli buda o ayak iste

Alıntıları Göster
    hehe olabilir kanka ama sadece sps olsa iyi arkadan spellhowler' da hepsine birden cakior :)))

başka bişey dikkatimi çekti buyulerden once başka bi skill atılıyor :)

ama senin dediğinde olabilir :))

nerelerdesin kanka görmeyeli ( ahh erica ahh titan :(((( )
  • quote:

ne lo rabbit kacacanmi zuahah

Alıntıları Göster
    yoo ne kaçması. rabbit hız veriyor ondan.. 1-2 dakikada yerde para bırakmam..
  • quote:

yoo ne kaçması. rabbit hız veriyor ondan.. 1-2 dakikada yerde para bırakmam..

Alıntıları Göster
    quote:

1-2 dakikada yerde para bırakmam..

:DD adamlar saten 5 saniyede toplamışlar maşallah :P:P:P:P:P

• quote:

quote:

1-2 dakikada yerde para bırakmam..

:DD adamlar saten 5 saniyede toplamışlar maşallah :P:P:P:P:P

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    bu büyü normal sps de olan bir skill bu skilin özelligi alana vurmasidir yani orda gördügünüz gibi
    ama bana göre orjinal servere hiç benzemiyor
    çünkü o yaratiklar sanki bot gibi birbirlerini ip şeklinde takip ediyorlar bende zamaninda çok tren party yaptim ama bu kadar tuhafını ilk defa gördüm çünkü ordaki sps ve digerlrine heal vermediler gibi bişey(sonradan verdiler ama onu sayma) bizim yaptigimizda o kadar yaratik(karik limal vb ,,, blasing ifrit) heal veren birisi oldugunda en az bir yaratik kesin healciye saldiriyordu o yüzden healciyi bir köseye sıkıctırıp bizde onun yanina girip toplu katliyam yapardir (burdaki sacmalik bence healci ve sps nin yatmamasi ve yaratiklar cok cabuk öldüler)

genede hos bir video

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryner

bu büyü normal sps de olan bir skill bu skilin özelligi alana vurmasidir yani orda gördügünüz gibi
    ama bana göre orjinal servere hiç benzemiyor
    çünkü o yaratiklar sanki bot gibi birbirlerini ip şeklinde takip ediyorlar bende zamaninda çok tren party yaptim ama bu kadar tuhafını ilk defa gördüm çünkü ordaki sps ve digerlrine heal vermediler gibi bişey(sonradan verdiler ama onu sayma) bizim yaptigimizda o kadar yaratik(karik limal vb ,,, blasing ifrit) heal veren birisi oldugunda en az bir yaratik kesin healciye saldiriyordu o yüzden healciyi bir köseye sıkıctırıp bizde onun yanina girip toplu katliyam yapardir (burdaki sacmalik bence healci ve sps nin yatmamasi ve yaratiklar cok cabuk öldüler)

genede hos bir video

Alıntıları Göster
    bişilerle kesin oynamışlar :)

• quote:

bişilerle kesin oynamışlar :)

Alıntıları Göster
    tobe 1i olmuyor 78 lvl +5 dra setle yatiyorduk yaw ne ayak
  • quote:

tobe 1i olmuyor 78 lvl +5 dra setle yatiyorduk yaw ne ayak

Alıntıları Göster
    gerçi kestikleri yaratıklar pek bi yüksek lvl diil gibi ama :)
  • quote:

gerçi kestikleri yaratıklar pek bi yüksek lvl diil gibi ama :)

Alıntıları Göster
    giran castle etrafında harpyleri toplayıp dar bi yerde sıkıştırarak toplu kesim yaptığımız günler geldi aklıma ama bu arkadaşlar daha bi organize,bishop fln war.Biz bi TH bi Sorc yapardık bu işlerigüzel vid.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.