Şimdi Ara

ilk mesaj lütfen yardım!vistada izleğim videonun pc deki kayıt yeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayardan pek anlamam.tavsiye üzerine foruma üye oldum.yeni bir bilgisayar kullanıcısıyım...
    sorunum internette sık sık tıkla izle video seyrediyorum...arkadaşım bilgisayarda internetten izlediim videoların bilgisayara kayıt olduğunu söylüyoor.vista kullanıyorum.izlediğim filmlerin kayıt yeri neresi yardımlarınızı bekliyorum...saygılarımla..

• C:\Users\XXXXXX\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files
    Buraya Kaydeder
    sorunum internette sık sık tıkla izle video seyrediyorum...
    Tam Anlayamadım
    Biraz daha Açıklarsan Yardımcı Olmaya Çalışırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: koromozom

C:\Users\XXXXXX\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files
    Buraya Kaydeder
    sorunum internette sık sık tıkla izle video seyrediyorum...
    Tam Anlayamadım
    Biraz daha Açıklarsan Yardımcı Olmaya Çalışırım

kardeş internetten tıklıyorumm ve film izliyorum.bu film lerin bilgisayardaki kayıt yerine ulaşşmak istiyorum.vista kullanıyorum.
    yukardaki dediğinizi uyguladım..fakat C:\Users\XXXXXX\AppData\Local\Microsoft\Windows\ klasörünün içinde temporary internet files yok..acaba engellemiş olabilirmiyim.böyle bir ihtimal varmı...teşşekürler....
  • arkadaşlar bu arkadaşın sorununu ben anladım ama nerede oldugunu bende malesef bulamadım. vistada internet üzerinden izledigimiz videolar bilgisayarda hangi klasörün içine kayıt edilir yukarıdakileri denedigimde son klosör temporary internet filesi bulamıyorum
  • o klasör gözükmez ama şu yolla gidebilirsiniz.
    internette iken
    araçlar > internet seçenekleri > o pencerede gözatma geçmişinin altında "ayarlar" yazan yere tıklayıp,
    açılan pencerede "dosyaları görüntüle" ye basın.
    O klasörü açacaktır.
    Bende de şimdi şöyle sorun var. Daha önce tüm izlediğim video ları oradan alıp masaüstüne kopyalardım.
    Ama nedense format atııktan sonra vistaya şu an da izlediğim videolar oraya düşmüyor.
    Bunun da sebebini bilen var ise yardım bekliyorum.
  • Akınlasınn Arkadaş Lafı Ağzımdan Aldı Açıklamasına Aynen Katılıyorum.

Bende de şimdi şöyle sorun var. Daha önce tüm izlediğim video ları oradan alıp masaüstüne kopyalardım.
    Ama nedense format atııktan sonra vistaya şu an da izlediğim videolar oraya düşmüyor.

Sorunun Kaynağıyla İlgili Pek Yardımcı Olmamam Ama Çözüm Önerebilirim.
    Flash Saver Programı Kurar Herhangi Bir Sitede Herhangi Bi Flash Dosyanın Adına Bakarsın.
    Dosya Adını Windows Gelişmiş Arama Bölümünde Ararsın Kayıt Yerini Bulursun.
  • Hemen deniyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: koromozom

Akınlasınn Arkadaş Lafı Ağzımdan Aldı Açıklamasına Aynen Katılıyorum.

Sorunun Kaynağıyla İlgili Pek Yardımcı Olmamam Ama Çözüm Önerebilirim.
    Flash Saver Programı Kurar Herhangi Bir Sitede Herhangi Bi Flash Dosyanın Adına Bakarsın.
    Dosya Adını Windows Gelişmiş Arama Bölümünde Ararsın Kayıt Yerini Bulursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.