Şimdi Ara

ilkhediyem.com un 15 TL çekleri 5 TL (unnado.com satıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizde benim gibi bez için unnado çeki stokladınız ve çekler elinizde mi patladı, belki bu şekilde değerlendirebiliriz çekleri.

www.unnado.com

15 TL Değerinde Hediye Çeki

FIRSAT DETAYLARI

- İlkhediyem.com'un sınırsız ürün yelpazesinden istediğiniz ürünleri seçin, 15 TL lik indirim çeklerini 5 TL ye alarak her siparişinizde 10 TL indirim kazanın!

- 15 TL lik indirim çeklerinden en fazla 5 tane alabilirsiniz.

- Size gelecek unnadó Cupó kodlarınızı kampanya bitiş tarihinden itibaren 3 ay içinde kullanabileceksiniz. (kampanya bitiş tarihi 10.08.2011- Cupó kodları son kullanma tarihi 10.11.2011)

- Belirtilen tarihler içerisinde kullanılmayan Cupó kodlarının iadesi – iptali yapılamaz.

İndirim çeklerinin kullanılması:

- Hediye çeklerinin kullanılabilmesi için mutlaka ilkhediyem.com a üye olunması gerekmektedir.

- Satın alınmak istenen ürün sepete eklendikten sonra Cupó kodu HEDİYE ÇEKİ alanına girilerek sipariş işlemi tamamlanır.

- Her siparişte sadece 1 indirim çeki kullanılabilir.

HİZMET DETAYLARI

www.ilkhediyem.com

2003’den bugüne, doğum tebriklerinde çiçek yerine hediye sepetleri ile adını duyuran ilkhediyem e-ticaret sitesinde birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz.
    Oda takımlarından, kozmetik, giyim ihtiyaçlarına kadar kapsamlı içeriği ve mağazalarda bulamayacağınız kişiye özel, esprili orijinal hediyeleri ile bebek kategorisi; giyim ve kişiye özel hediye seçenekleri ile çocuk kategorisini detaylı incelerseniz mutlaka sizin olmasını isteyeceğiniz ürünleri bulacaksınız.

Özel günler için farklı hediye seçeneklerine de yer veren ilkhediyem’de tüm kategorilerden istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Siparişiniz tüm Türkiye’ye UPS kargo güvencesi ile teslim edilecektir.

Hediye çekinizi kullanmak için öncelikle üye olmanız gerekiyor, alışverişiniz bittiğinde hediye çeki kodunuzun girişini yaptığınızda indiriminiz otomatik olarak uygulanacaktır.

Seçtiğiniz ürünlerin teslimat tarihleri farklı olabilecek;
    Ertesi gün elinizde olacak ürünlerde olacaktır.
    3 ila 5 gün arası kargoya teslim edilecek ürünlerde.

İsme özel ve abiye kıyafetlerimizde iade alınmadığı, abiye kıyafetlerde yalnızca beden değişimi yapılabildiğini de belirtmek isteriz.

Keyifli alışverişler dileriz.

• Her siparişte tek çek sınırlaması kötü olmuş.
  • ben sevdim

saol bamboochaa...

5 çekim vardı acaba hepsini burayamı aktarsam? ne dersin..
  • bu arada kargo 5,90 mış.
  • bu ne abi ya. elimdeki unnado çekleriyle alamıyorum bu ilkhediyem çeklerini...
  • unnado benim için bitmiştir.

1. Önceden 5 çek aynı anda kullanılıyordu artık 3 çek
    2. Önceden bilindik markalar geliyordu güzel indirimler oluyordu artık ne olduğu belli olmayan markalar çok pahalıya geliyor.
    3. Çocuk bezi ve ıslak mendil kampanyaları artık yok.
    4. Çekleri ilk hediyem çekine dönüştüreyim dedim ama onada izin vermedi çek ile ödemeyi kabul etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

bu ne abi ya. elimdeki unnado çekleriyle alamıyorum bu ilkhediyem çeklerini...

abi bir daha unnado fırsatı açarsam ne olim, dahada unnadoya girmem...
  • size katılıyorum..

unnado benim için de bitmiştir.

27 ağustosa kadar elimdeki çekleri kullanabilirim umarım. 6 tane var.
  • quote:

bu arada kargo 5,90 mış.

yuh, hem hediye çeki kullanamayacaksın hem de kargo parası vereceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

bu arada kargo 5,90 mış.

yok dostum, kargo parasını ilkhediyem sitesi için yazmıştım.

ilkhediyem çekini unnado' dan alırken kargo parası vermiyorsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TWiST_oF_FaCe -- 5 Ağustos 2011; 11:49:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

bu arada kargo 5,90 mış.

yok dostum, kargo parasını ilkhediyem sitesi için yazmıştım.

ilkhediyem çekini unnado' dan alırken kargo parası vermiyorsun..

Ok yanlis anlamisim. Ama unnado hediye cekleriyle alis yapilamiyor hala degil mi?
  • maalesef...!!!
  • Yakala co kullanılmayan cekleri geri alıyomuş erteliyomu siteye mail attım tlf aradım cevap veren yok
  • sakınwww.ilkhediyem.com adresinden bişey almayın ürün aldım ctesi elimizde olacağına dair taahhütleri vardı kesinlikle kargo teslim edilmemiş ve telefonlarına cevap vermiyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.