Şimdi Ara

INCA IM-300NX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://forum.donanimhaber.com/m_60983420/mpage_1/f_/key_im+300+nx//tm.htm#61033450

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solam -- 4 Haziran 2012; 13:14:23 >

• yazılım değişmiyor malesef defalerca denedim ancak hiç bir şekilde ingilizce yazılımı modeme atamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ares

yazılım değişmiyor malesef defalerca denedim ancak hiç bir şekilde ingilizce yazılımı modeme atamıyorum...

Yazılım neden atamadığını anlamış değilim. Yazılanı aynen yapıyorsan kesinlikle atması lazım. Bir de modeme reset at sonra yazılım yüklemeyi dene. Belki sorun çözülür.
  • Kardeş bende denedim ancak hiçbir şekilde bu yazılım atılamıyor "upgrade fail" uyarısı verip kendini resetliyor......
    Bu konu ile ilgili firmadan destek talebinde bulundum, inşallah cevap verirler.
  • ustad ben ingilizce olan surumu baska yerden indirdim..senin verdiğin link ten tam inmedi.....firmware date ve version asagıdaki gibi turkce surum 2011.05 di yanlıs hatırlamıyorsam ..ilk once bu senin bahsettiğin surum mudur..?
    Current Firmware Version:
    1.0.0
    Current Firmware Date:
    2010-10-13
    indirdiğim sayfa..
    http://www.zevkli.org/inca-305m-300nx-yeni-firmware-t1009017.html

2. olarak inca muhtmelen bi çinli firmadan bunu koppyalmıstır....baska firmware yuklenbilirmi...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcMania

Kardeş bende denedim ancak hiçbir şekilde bu yazılım atılamıyor "upgrade fail" uyarısı verip kendini resetliyor......
    Bu konu ile ilgili firmadan destek talebinde bulundum, inşallah cevap verirler.

Destek talabinde bende bulundum. Yalnız arayarak siz bana msn adresinizi verin ben size destek ekibinden gelen mail i size göndereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

ustad ben ingilizce olan surumu baska yerden indirdim..senin verdiğin link ten tam inmedi.....firmware date ve version asagıdaki gibi turkce surum 2011.05 di yanlıs hatırlamıyorsam ..ilk once bu senin bahsettiğin surum mudur..?
    Current Firmware Version:
    1.0.0
    Current Firmware Date:
    2010-10-13
    indirdiğim sayfa..
    http://www.zevkli.org/inca-305m-300nx-yeni-firmware-t1009017.html

2. olarak inca muhtmelen bi çinli firmadan bunu koppyalmıstır....baska firmware yuklenbilirmi...?

Türkçe sürümünün tarihini bende hatırlamıyorum fakat ben destek ekibine başvurdum bana bu sürümü gönderdiler ve hiç bir sorun yaşamadım. Yani resetleme sorunu yok. Olmazsa siz bana msn adresinizi verin ben size destek ekibinden gelen mail i size göndereyim.

• Kardeş bende denedim ancak hiçbir şekilde bu yazılım atılamıyor "upgrade fail" uyarısı verip kendini resetliyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.