Şimdi Ara

İNCİRALTI ATATÜRK ÖĞRENCİ YURDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu yurtta kalan var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Mesela odalar kaç kişi, ranza mı yatak mı var?

Tuvalet banyo odada mı?

İmkanları nasıl?

Türkiye'deki en iyi devlet yurdu olduğunu söylüyorlar. O yüzden imkanları devlet yurtlarından daha mı iyidir diye düşündüm bu yüzden soruyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

• evet yüksek ücretli bir devlet yurdudur. wc banyo odadaymış. ben de dokuz eylülü kazansaydım bu yurtta kalmayı düşünüyodum. denize de yakın oh mis

not: geçen yıl bir kişi 5 kişiyi öldürmüş bu yurtta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosmic Love -- 18 Ağustos 2012; 23:28:44 >
  • Ovvv ciddi misin? Önceden bir katliam olmuş biliyorum bunu ama geçen yılı hiç duymamıştım.
  • Haydi arkadaşlar kalanlar olmuştur eminim koskoca forumda.
  • Bu yurt şimdi devlet yurdu mu kyk dan nasıl ayarlıyabilirim ? Lütfen yardım
  • arkadaşlar daha fazla bilgi nasıl alabilirim bu yurt hakkında. bu yurdu kazanmışım. odalar kaç kişilik resim falan bulmak mümkünmü acaba ? geniş çaplı bilgiye ihtiyacım var açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibaba12

arkadaşlar daha fazla bilgi nasıl alabilirim bu yurt hakkında. bu yurdu kazanmışım. odalar kaç kişilik resim falan bulmak mümkünmü acaba ? geniş çaplı bilgiye ihtiyacım var açıkcası

googledan kyk harita yaz cıkan ilk şeyi tıkla haritadan bul yurdu üzerine tıkla resimleri fln oda resimleri cıkıyor ordan bilgi edinirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: q7resma62

quote:

arkadaşlar daha fazla bilgi nasıl alabilirim bu yurt hakkında. bu yurdu kazanmışım. odalar kaç kişilik resim falan bulmak mümkünmü acaba ? geniş çaplı bilgiye ihtiyacım var açıkcası

googledan kyk harita yaz cıkan ilk şeyi tıkla haritadan bul yurdu üzerine tıkla resimleri fln oda resimleri cıkıyor ordan bilgi edinirsin

çok sağol dostum. birde yurtla ilgili bilgin varmı veya orda kalan bi yakının falan ?
  • quote:

quote:

quote:

çok sağol dostum. birde yurtla ilgili bilgin varmı veya orda kalan bi yakının falan ?

malesef hocam bilgim yok o yurtla ilgili

• quote:

eyvallah yinede sağol
  • Abi dokuz eyluldeyim verdikleri yurda bak haftanın 5 günü 1.5 saat yolmu gidecez kardeşim bu nedir ya.Varmi deu da okuyup burda kalan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.